Ježíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědci

Historický a vědecký výzkum naznačuje, že Ježíš Kristus, pokud vůbec jako osoba existoval, byl možná náruživý uživatel marihuany a odborníci tvrdí, že s pomocí této rostliny nejspíš také léčil. Naznačují, že konopí může být klíčovou složkou posvěceného oleje, jenž Ježíš a jeho následovníci užívali při léčebných rituálech.

eshop energie života nabízí


KONOPNÉ SEMÍNKO 100 g

dodá zdravé tuky

59 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

CORDYCEPS FORTE

posílí zevnitř

799 Kč

CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

359 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

„Kristus“ je řecký překlad slova hebrejského slova „mesiáš.“ V moderním jazyce by se tento termín překládal jako „pomazaný.“ Titul „Kristus“ se uděloval jen těm, „jež pomazal Bůh.“

Podle původní hebrejské verze receptu z knihy Exodus (30:22-23) obsahoval tento posvěcený olej k pomazání přes šest liber kaneh-bosem, tedy látky, kterou uznávaní etymologové, lingvisté, antropologové, botanici a další výzkumníci označují jako konopí.

To bylo spolu s dalšími vonnými bylinami extrahované v šesti kvartách olivového oleje.

Pomazaní byli touto silnou směsí doslova zmáčeni.

Kaneh-bosem = cannabis?

Kaneh-bosem určitě zní jako cannabis, tedy současný latinský název konopí a takřka nemůže být pochyb o tom, že hebrejská kultura tehdy konopí široce využívala.

Carl P. Ruck, profesor klasické mytologie na Bostonské univerzitě, řekl pro High Times:

„O roli konopí v židovském náboženství takřka nemůže být pochyb… Není možné, aby tak důležitá rostlina, která je textilní surovinou, obsahuje výživné oleje a velmi snadno se pěstuje, zůstala nepovšimnuta… Pouhý její sběr by vyvolal entheogenní reakci.“

Rituální a léčebné užití konopí

Entheogen – termín ražený profesorem Ruckem – odkazuje na jakoukoliv látku užívanou k vyvolání spirituálního zážitku. Užití entheogenů jako je konopí, peyotl a a lysohlávky je spojováno s utvářením takřka všech světových náboženství, takže možná není překvapením, že konopí nejspíš sehrálo svou roli při zrodu křesťanství.


18d9186982eb4789b1e623d60552b63d 0 - Ježíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědci

KOTVIČNÍK plody 250 g

nakopne vaše hormony

699 Kč

aa2cb5b7dc354103051e3f8933fd5b1e 0 - Ježíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědci

ACAI BERRY BIO 100 g

dodá antioxidanty

399 Kč

449f711dc2c4469b800fa34943f33f0c 0 - Ježíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědci

L-ARGININ 100 kapslí

zpevní svaly

399 Kč

da5236d46ad17cfcdc1925d176796932 0 - Ježíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědci

REISHI prášek 100 g

prodlouží váš věk

249 Kč


Když vezmeme v potaz takřka zázračné léčivé vlastnosti této rostliny, je snadné této její roli porozumět. Teprve nyní začínáme znovu objevovat nesčetné léčebné možnosti konopí – léku, jenž je znám již tisíce let. Možností zapomenutých v důsledku vládou vytvořené antimarihuanové hysterie, jež ve Spojených státech zavládla na více než půl století.

Naštěstí se tyto postoje již začínají měnit a debata o spojení Krista a konopí je možná příkladem opožděného přezkoumávání některých kolektivních přesvědčení, jež byla zatemněna propagandou.

Co by udělal Ježíš?

Ti, kteří znají historii kriminalizace marihuany ve Spojených státech, si jsou dobře vědomi toho, že šlo o přímý výsledek tlaku korporátních zájmů. Neefektivní válka proti drogám později nabrala plné obrátky, když uživatelé a dealeři marihuany představovali záminku ke zpřísňování zákonů a skvělý byznys pro soukromá vězení.

Rostliny konopí nám obecně poskytují levný, efektivní a obnovitelný zdroj mnoha přínosných produktů, z nichž některé mají takřka zázračné vlastnosti. Ale dokud budou představovat byť jen malý zisk pro farmaceutický průmysl a dokud budou ve sféře zájmu velkého byznysu, postup legalizace bude pomalý a bude se střetávat s příkrou opozicí na každém kroku své pouti.

Člověk si říká: Co by si o tom pomyslel Ježíš?

Guardian píše: Pan Bennett cituje Nový Zákon a tvrdí, že Ježíš pomazal své učedníky olejem a vyzval je, aby taktéž učinili s ostatními následovníky. Tím způsobem mohlo dojít k vyléčení očních a kožních chorob, jak se o tom píše v evangeliu.

„Pokud je konopí jednou z hlavních ingrediencí starobylého posvátného oleje (což je), jenž užíval Ježíš Kristus a jeho křesťanští následovníci, pak ten, kdo stíhá jeho současné uživatele, by se dal považovat za antikrista,“ dodává pan Bennet. (zdroj: healthcareinformations.com)

Monoatomické zlato posiluje sebevědomí

Ormus269b - Ježíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědci MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Ježíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědci OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Ježíš léčil nemocné marihuanou, zjistili vědci monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

PSYLLIUM 250g

doplní vlákninu

129 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*