Důkaz: Psychedelika zvyšují stav vědomí

Vědci našli první důkaz vyššího stavu vědomí, když změřili komplexní mozkovou aktivitu u lidí pod vlivem psychedelických drog. Sledování magnetického pole mozku vědcům umožnilo vytvořit index různých úrovní vědomí.

eshop energie života nabízí


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

186 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

odstraní záněty

139 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Studie, kterou provedl tým na univerzitě v Sussexu v Anglii, konkrétně zkoumal činnost mozku u lidí pod vlivem psilocybinu, LSD a ketaminu. Badatelé naměřené hodnoty porovnávali s mozkovou aktivitou lidí v nižších úrovních vědomí, jako je spánek, anestézie a vegetativní stavy.

Každopádně účastníci studie pod vlivem psychedelických drog vykazovali vyšší rozmanitost vědomí než někdo, kdo je prostě jen vzhůru.

Zároveň se ale badatelé zdráhají konstatovat, že by stav vědomí pod vlivem psychedelik byl v něčem lepší než bez nich, přestože by se tak dalo usuzovat ze silnějšího magnetického pole, produkovaném mozkem během tripu. „V psychedelickém stavu je elektrická aktivita mozku méně předvídatelná a méně integrovaná než při normální vědomé bdělosti,“ konstatuje studie.

Vědci byli rovněž překvapeni, že výsledky byli u všech drog podobné, ačkoliv se z farmakologického hlediska začně liší.

Jeden z členů výzkumného týmu Dr. Suresh Muthukumaraswamy společně se svými kolegy pevně věří, že jejich výzkum by mohl vést k pečlivě řízenému užívání drog pro terapeutickou léčbu u pacientů trpících těžkou depresí.

Již dřívější studie ukázaly, že psilocybin může v mozku lidí, kteří trpí depresí, přetočit „resetovací“ mechanismus. Jiné experimenty zase nalezly výhody v terapeutickém použití ketaminu a LSD pro osoby trpící celou řadou fyzických a psychiatrických problémů, včetně drogové závislosti a posttraumatické stresové poruchy.

Podobné studie vědci rovněž provedli za účelem testování mozkové aktivity v případě účastníků hlubokých stavů meditace, přičemž dospěli ke zjištění, že se u nich zvýšily hladiny alfa a theta mozkových vln.

georg

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Důkaz: Psychedelika zvyšují stav vědomí MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Důkaz: Psychedelika zvyšují stav vědomí OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Důkaz: Psychedelika zvyšují stav vědomí monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2000 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20% ZDARMA.


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

799 Kč

MONOATOM PLATINA

vyšší energie

1851 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*