Antigravitace se dá vytvořit vibrací, zjistil vědec

Již na konci šedesátých let švýcarský lékař Hans Jenny (1904 – 1972) vydal knihu, v níž prokázal souvislost mezi zvukovými frekvencemi a naší realitou. Jeho objev, prokázaný laboratorními experimenty (viz video a kniha ke stažení v samotném článku) by mohl být základem léčení lidského těla za pomocí specifických tónů. Stejně tak by mohl být základem pro vývoj antigravitačního pohonu. Ale nestalo se tak. Proč? To zatím necháme bez komentáře.

eshop energie života nabízí


CORDYCEPS 100 kapslí

posílí zevnitř

499 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikuje tělo

139 Kč

GOTU KOLA FORTE

sladí hemisféry

799 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jennyho kniha se jmenuje Cymatika – struktura a dynamika vln a vibrací. Ukázal v ní, co se stane, když vezmete různé materiály – písek, výtrusy, železné piliny, vodu – a umístíte je na vibrující kovové plechy.

Materiály se začnou různě tvarovat a pohybovat. Vzniklé vzory jsou velmi pestré – od stabilních a dokonale vytvořených, jakoby je někdo nakreslil, až po chaotické a neustále se pohybující.

Jenny sestrojil vlastní vynález, který pojmenoval tonoskop, využívající krystalové oscilátory, uvádějící kovové pláty do pohybu.

Na rozdíl od předchozích experimentů Jenny mohl přesně řídit rychlost vibrací. Dosáhl tak opakovaně naprosto stejných výsledků.

„Tonoskop jsem sestavil, abych mohl lidský hlas učinit viditelný bez jakéhokoliv elektronického propojení. Tímto způsobem je tak možné vidět fyzické obrazy samohlásek, tónů nebo lidmi vytvořených hudebních skladeb. Takže melodii můžete nejen slyšet, ale dokonce i vidět,“ vysvětluje Jenny ve své knize.

Jedním z nejzajímavějších výsledků experimentů s tonoskopem byl, když na vibrující desku nalil kapalinu a naklonil ji. „Na tekutinu přestala působit gravitace. Zůstala na desce a začala se jakoby nic formovat do nových tvarů. Ale stačilo vibraci vypnout a tekutina stékala z desky dolů. Když jsem tonoskop opět zapnul a obnovil vibraci, kapalina nejenže z desky nestekla, ale dokonce se vrátila do původní polohy,“ popisuje Jenny příklad antigravitace vytvořené vibrací.

Americký hudební terapeut John Beaulieu tvrdí, mezi cymatickými obrazy a kvantovými částicemi existuje souvstažnost. Pro oba případy platí, že jakákoliv pevná forma je zároveň vlnou. Stejně tak je vytváří a uspořádává pulsní (vibrační) princip. „Jedná se o velké tajemství zvuku – nic pevného neexistuje. Formy, které se jeví jako pevné, ve skutečnosti stojí na vibracích,“ říká terapeut, který svou praxi postavil na Jennyho odkazu.

Švýcarský lékař ve své knize dospěl k závěru, že klíčem k pochopení, jak můžeme léčit lidské tělo, spočívá v přijetí nového přístupu, podle něhož různé frekvence nebo tóny ovlivňují naši fyzickou realitu. Což v praxi znamená, že pozitivní věci nás budou ovlivňovat jinak než negativní.


b72b1ec22896f0131aa2520f737c02ab 0 - Antigravitace se dá vytvořit vibrací, zjistil vědec

GOTU KOLA 10:1 20g

sladí hemisféry

199 Kč

ea7a201d5cf02ec9dee8abc506014d74 0 - Antigravitace se dá vytvořit vibrací, zjistil vědec

CORDYCEPS 100 g

posílí zevnitř

299 Kč

5f2188d25af3bccf4e7c875d73cb30e4 0 - Antigravitace se dá vytvořit vibrací, zjistil vědec

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

ffcebc7ae56c7cb95aed93b0512a177c 0 - Antigravitace se dá vytvořit vibrací, zjistil vědec

KAVA KAVA 70%

navodí hluboký klid

349 Kč


Na jeho myšlenku navazuje hudební terapeutka Cathie E. Guzetta, podle níž sněhové vločky nebo květiny mají svůj tvar, protože reagují na určité zvuky v přírodě. „Stejně tak je možné, že krystaly, rostliny a lidské bytosti mohou být hudbou, která vzala na sebe viditelnou formu,“ míní terapeutka. (amb, zdroj: 9waysmysteryschool.tripod.com)

Knihu od Hans Jennyho si můžete stáhnout na adrese erratum.org

Monoatomické zlato aktivuje DNA

Ormus269b - Antigravitace se dá vytvořit vibrací, zjistil vědec MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Antigravitace se dá vytvořit vibrací, zjistil vědec OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Antigravitace se dá vytvořit vibrací, zjistil vědec monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč

GOTU KOLA FORTE

sladí hemisféry

799 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč

CHIA semínka 0,5 kg

zrychlí metabolismus

79 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*