Antigravitace se dá vytvořit vibrací, zjistil vědec

VÝPRODEJ: 50% SLEVA: MACA peruánská BIO 100 g za 75 Kč

Jennyho kniha se jmenuje Cymatika – struktura a dynamika vln a vibrací. Ukázal v ní, co se stane, když vezmete různé materiály – písek, výtrusy, železné piliny, vodu – a umístíte je na vibrující kovové plechy.

Materiály se začnou různě tvarovat a pohybovat. Vzniklé vzory jsou velmi pestré – od stabilních a dokonale vytvořených, jakoby je někdo nakreslil, až po chaotické a neustále se pohybující.

Jenny sestrojil vlastní vynález, který pojmenoval tonoskop, využívající krystalové oscilátory, uvádějící kovové pláty do pohybu.

Na rozdíl od předchozích experimentů Jenny mohl přesně řídit rychlost vibrací. Dosáhl tak opakovaně naprosto stejných výsledků.

„Tonoskop jsem sestavil, abych mohl lidský hlas učinit viditelný bez jakéhokoliv elektronického propojení. Tímto způsobem je tak možné vidět fyzické obrazy samohlásek, tónů nebo lidmi vytvořených hudebních skladeb. Takže melodii můžete nejen slyšet, ale dokonce i vidět,“ vysvětluje Jenny ve své knize.

Jedním z nejzajímavějších výsledků experimentů s tonoskopem byl, když na vibrující desku nalil kapalinu a naklonil ji. „Na tekutinu přestala působit gravitace. Zůstala na desce a začala se jakoby nic formovat do nových tvarů. Ale stačilo vibraci vypnout a tekutina stékala z desky dolů. Když jsem tonoskop opět zapnul a obnovil vibraci, kapalina nejenže z desky nestekla, ale dokonce se vrátila do původní polohy,“ popisuje Jenny příklad antigravitace vytvořené vibrací.

Americký hudební terapeut John Beaulieu tvrdí, mezi cymatickými obrazy a kvantovými částicemi existuje souvstažnost. Pro oba případy platí, že jakákoliv pevná forma je zároveň vlnou. Stejně tak je vytváří a uspořádává pulsní (vibrační) princip. „Jedná se o velké tajemství zvuku – nic pevného neexistuje. Formy, které se jeví jako pevné, ve skutečnosti stojí na vibracích,“ říká terapeut, který svou praxi postavil na Jennyho odkazu.

Švýcarský lékař ve své knize dospěl k závěru, že klíčem k pochopení, jak můžeme léčit lidské tělo, spočívá v přijetí nového přístupu, podle něhož různé frekvence nebo tóny ovlivňují naši fyzickou realitu. Což v praxi znamená, že pozitivní věci nás budou ovlivňovat jinak než negativní.

Na jeho myšlenku navazuje hudební terapeutka Cathie E. Guzetta, podle níž sněhové vločky nebo květiny mají svůj tvar, protože reagují na určité zvuky v přírodě. „Stejně tak je možné, že krystaly, rostliny a lidské bytosti mohou být hudbou, která vzala na sebe viditelnou formu,“ míní terapeutka. (amb, zdroj: 9waysmysteryschool.tripod.com)

Knihu od Hans Jennyho si můžete stáhnout na adrese erratum.org

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *