Amalgámové plomby zhoršují zdraví, prokázala studie

Již v roce 2011 norští vědci prokázali, že amalgámové plomby zhoršují zdravotní stav. A to zcela zásadně.

REKLAMA

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč


Amalgámové plomby zhoršují zdraví, prokázala studie.
Amalgámové plomby zhoršují zdraví, prokázala studie. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Norští vědci pro účely svého zkoumání vybrali dvě 20-ti členné skupiny dobrovolníků, trpící zdravotními potížemi, které podle nich mají na svědomí právě amalgámové plomby.

První skupiny podstoupila zákrok, během něhož došlo ke kompletní výměně amalgámových plomb za náhrady. Druhé kontrolní skupině amalgámové plomby zůstaly.

„Hlavním zjištěním bylo, že dlouhodobá snížení nitroočních a obecných zdravotních potíží v léčené skupině se významně lišila od změny v kontrolní skupině. V ní nedošlo k dlouhodobému snížení,“ zněl závěr studie, pod níž jsou podepsaní uznávaní norští vědci Sjursen, Lygre a Björkman.

Ve skupině, která se amalgánových plomb zbavila, se zdravotní problémy, a sice jak obecné, tak ve spojení s ústní dutinou, výrazně snížily již po třech letech od dokončení náhrady amalgámu.

Amalgámové plomby zvyšují hladinu rtuti v krvi a moči

Po odstranění amalgámových plomb došlo rovněž k významnému snížení koncentrace rtuti v krevním séru a moči. Průměrná koncentrace v krevním séru se snížila na polovinu. Hladina rtuti v moči dokonce spadla na přibližně jednu čtvrtinu koncentrace před zákroky.

Výzkumníci během studie narazili na zvláštní jev, kdy v ošetřované skupině několik pacientů po zákroku trpělo nevysvětlitelnými zdravotními potížemi. Od žaludeční nevolnosti přes bolesti svalů a kloubů až po depresi. Tyto zdravotní potíže ale vymizely po týdnu až dvou, jakoby si tělo muselo na nepřítomnosti rtuti v těle zvyknout.

Že amalgámové plomby poškozují zdraví, není nic nového

Norská studie nebyla první, z níž vyplývá, že amalgámové plomby zhoršují zdravotní stav, ať už ze subjektivních či objektivních důvodů. O několik let dříve se zjištěním, že amalgámové plomby poškozují zdravotní i psychický stav pacientů, přišly studie jejich norských a německých kolegů.

Také došli k závěru, že kontrolní skupina, které badatelé amalgámové plomby nechali, nezaznamenala žádné zlepšení zdravotních výsledků.

Chlorella čistí tělo od těžkých kovů

Pokud máte v ústech amalgámové plomby anebo jste byli také očkováni, pravidelně konzumujete ryby, byli jste ozařováni nebo konzumujete konvenční potraviny z hypermarketů, mohou ve vašem těle číhat těžké kovy jako je právě rtuť. Abyste zůstali zdraví, je důležité aktivně přispívat k detoxikaci vašeho organismu od těžkých kovů a toxinů.

Chlorella svými účinky přispívá k udržení našeho zdraví. Jedním z jejich největších přínosu je její schopnost obalit i ty nejhorší toxiny v našem těle, jako je olovo, kadmium, rtuť a uran a zabránit jejich vstřebání do našeho organismu. Pravidelnou konzumací chlorelly lze v prvé řadě zabránit samotnému hromadění těžkých kovů v měkkých tkáních a orgánech našeho těla. Dokazají to vědecké studie, a to jen jak jedna tak druhá. (zdroj: ncbi.nlm.nih.gov nebo zde: Changes_in_health_complaints_after_removal_of_amalgam_fillings)

REKLAMA

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

469 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*