Krém proti bolesti Muay Thai zabírá velmi rychle

Krém proti bolesti Muay Thai je znám především mezi sportovci, kterým pomáhá s regenerací. Svými účinky zmírňuje bolesti svalů i kloubů, ale je také účinný u řady revmatických onemocnění. Jak ho správně užívat a co vše ještě umí?

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Krém proti bolesti Muay Thai zabírá velmi rychle.
Krém proti bolesti Muay Thai zabírá velmi rychle. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Krém proti bolesti Muay Thai byl vyvinut postupem času způsobem pokus-omyl. Jeho rodištěm je oblast bojových sportů, kde si zápasník nemůže dovolit nastoupit v den souboje ve špatné kondici. Zápasníci často kombinovali různé bylinné složky a jejich snažení nakonec přineslo ovoce v podobě masti, která zahání bolest pohybového ústrojí jako voda požár.

REKLAMA
muay active cream - Krém proti bolesti Muay Thai zabírá velmi rychle

Krém proti bolesti Muay Thai má skvělé osvěžující účinky, které po aplikaci začínají působit v oblasti nanesení. Kůže i svaly se příjemně uvolní, ochladí a přestávají bolet. Po počáteční chladivé úlevě přichází zahřívající pocity a zvýšená prokrvenost, díky čemuž se do postižené oblasti dostane více živin, jež podporují regeneraci.

Přírodní ingredience bez vedlejších účinků

Za kvalitními účinky produktu stojí plně přírodní složení, které se skládá z máty, hřebíčku a metylsalicilátu a řady dalších složek jako je aqua, triethanolamine a carbomer. Díky mátě a mentolu disponuje krém skvělými protizánětlivými a stimulačními účinky, uvolňuje unavené svaly a osvěžuje.

Díky hřebíčku získává krém proti bolesti Muay Thai výborné analgetické vlastnosti, které pomáhají mírnit jakoukoliv bolest. Hřebíček pomáhá svaly tonizovat, umožňuje snadnější regeneraci a vstřebávání modřin a pomáhá proti artritidě a revmatu.

Metylsalicilát zase kromě podpory boje s bolestí a artritidou, také zvyšuje žilnatost i prokrvení a zabraňuje případnému srážení krve. Ve výsledku má krém nejen příznivé účinky na naše klouby, svaly a kůži, ale i na naše smysly, jelikož díky přírodním složkám pěkně voní a její aplikace je radost sama o sobě.

Jak krém proti bolesti Muay Thai správně používat?

Aplikuje se na postiženou oblast za pomoci mírné masáže. Cílem je postupně jej vmasírovat do kůže, svalů, šlach a kloubů. Ze všeho nejdříve se však doporučuje napřed krém vyzkoušet na malé ploše kůže, ať se ujistíme, jak velké množství aplikovat.

Krém můžeme používat na bolavé místo i dvakrát denně, ale určitě bychom se měli vyhnout nadměrnému užívání i kontaktu se sliznicí a očima. Krém se nedoporučuje osobám trpících alergií či zvýšenou citlivosti na jednotlivé obsahové složky masti. Produkt slouží pouze k zevnímu užívání.

Thajský krém můžete zakoupit v eshopu Energie života, který nabízí skutečný originál, nikoliv čínskou kopii, kterou poznáte podle označení N848.

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*