Krém proti bolesti Muay Thai zabírá velmi rychle

Krém proti bolesti Muay Thai je znám především mezi sportovci, kterým pomáhá s regenerací. Svými účinky zmírňuje bolesti svalů i kloubů, ale je také účinný u řady revmatických onemocnění. Jak ho správně užívat a co vše ještě umí?

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

249 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

799 Kč


Krém proti bolesti Muay Thai zabírá velmi rychle.
Krém proti bolesti Muay Thai zabírá velmi rychle. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Krém proti bolesti Muay Thai byl vyvinut postupem času způsobem pokus-omyl. Jeho rodištěm je oblast bojových sportů, kde si zápasník nemůže dovolit nastoupit v den souboje ve špatné kondici. Zápasníci často kombinovali různé bylinné složky a jejich snažení nakonec přineslo ovoce v podobě masti, která zahání bolest pohybového ústrojí jako voda požár.

REKLAMA
muay orig249 - Krém proti bolesti Muay Thai zabírá velmi rychle

Krém proti bolesti Muay Thai má skvělé osvěžující účinky, které po aplikaci začínají působit v oblasti nanesení. Kůže i svaly se příjemně uvolní, ochladí a přestávají bolet. Po počáteční chladivé úlevě přichází zahřívající pocity a zvýšená prokrvenost, díky čemuž se do postižené oblasti dostane více živin, jež podporují regeneraci.

Přírodní ingredience bez vedlejších účinků

Za kvalitními účinky produktu stojí plně přírodní složení, které se skládá z máty, hřebíčku a metylsalicilátu a řady dalších složek jako je aqua, triethanolamine a carbomer. Díky mátě a mentolu disponuje krém skvělými protizánětlivými a stimulačními účinky, uvolňuje unavené svaly a osvěžuje.

Díky hřebíčku získává krém proti bolesti Muay Thai výborné analgetické vlastnosti, které pomáhají mírnit jakoukoliv bolest. Hřebíček pomáhá svaly tonizovat, umožňuje snadnější regeneraci a vstřebávání modřin a pomáhá proti artritidě a revmatu.

Metylsalicilát zase kromě podpory boje s bolestí a artritidou, také zvyšuje žilnatost i prokrvení a zabraňuje případnému srážení krve. Ve výsledku má krém nejen příznivé účinky na naše klouby, svaly a kůži, ale i na naše smysly, jelikož díky přírodním složkám pěkně voní a její aplikace je radost sama o sobě.

Jak krém proti bolesti Muay Thai správně používat?

Aplikuje se na postiženou oblast za pomoci mírné masáže. Cílem je postupně jej vmasírovat do kůže, svalů, šlach a kloubů. Ze všeho nejdříve se však doporučuje napřed krém vyzkoušet na malé ploše kůže, ať se ujistíme, jak velké množství aplikovat.

Krém můžeme používat na bolavé místo i dvakrát denně, ale určitě bychom se měli vyhnout nadměrnému užívání i kontaktu se sliznicí a očima. Krém se nedoporučuje osobám trpících alergií či zvýšenou citlivosti na jednotlivé obsahové složky masti. Produkt slouží pouze k zevnímu užívání.

Thajský krém můžete zakoupit v eshopu Energie života, který nabízí skutečný originál, nikoliv čínskou kopii, kterou poznáte podle označení N848.

REKLAMA

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

249 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

299 Kč

KOKOSOVÝ OLEJ BIO 500ml

zdravá pokožka

249 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*