Konopný výtažek a recept na jeho výrobu

„Až se veřejnost dozví, že správně zpracovaný lék z konopí může vyléčit nebo dostat pod kontrolu takřka jakoukoliv nemoc, kdo proti němu pak ještě bude protestovat?“ Rick Simpson zasvětil svůj život pomoci trpícím pacientům (s mnoha různými typy nemocí a postižení), jež léčil přírodním konopným výtažkem.

REKLAMA

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč


Konopný olej recept: Jak ho vyrobit.
Konopný olej recept: Jak ho vyrobit.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Recept na konopný výtažek Ricka Simpsona dokazuje svou účinnost při léčbě rakoviny

Rick Simpson je aktivista za legalizaci léčebné marihuany, který už téměř deset let poskytuje lidem informace, jaké má konopný olej léčebné vlastnosti při jeho užívání.

Rick se v roce 2003 sám vyléčil z metastazující rakoviny kůže a od té doby zasvětil svůj život šíření pravdy o konopném výtažku.

Setkal se s absurdním množstvím překážek a nedostatkem podpory ze strany kanadských úřadů, farmaceutických firem, vládních zdravotních agentur a úřadů Spojených národů.

Navzdory tomu zdarma vyléčil přes 5000 pacientů a věří tomu, že všechny nemoci a stavy jsou léčitelné.

Říká, že vysoce kvalitní konopný výtažek běžně vyléčí všechny typy rakoviny i další choroby.

Rick léčil pacienty se všemi možnými druhy nemocí a stavů, například s rakovinou, AIDS, artritidou, roztroušenou sklerózou, diabetem, leukémií, crohnovou chorobou, depresí, osteoporózou, lupénkou, nespavostí, zeleným zákalem, astmatem, popáleninami, migrénami, hmotnostními výkyvy, chronickou bolestí a mutujícími buňkami (polypy, bradavicemi a tumory).

Oficiální dokumentární video „Útěk před lékem“

Dokument Útěk před lékem natočil Christian Laurette v roce 2008 a pomohl tak šířit Rickův příběh. Ve filmu hovoří lidé, kteří se vyléčili, protože užívali Rickův konopný výtažek. Byla jim však zamítnuta možnost svědčit v Rickův prospěch u Nejvyššího kanadského soudu, když s ním v roce 2007 probíhal soudní proces. Tento dokumentární film skvělým způsobem vysvětluje léčebné účinky, jaké konopný výtažek má.

„Chci, aby se lidé naučili, jak se sami léčit.“

Rick Simpson věří, že při ústním podání konopného výtažku dochází k vyhledávání a usmrcení rakovinných buněk. Při zevním podání může konopný výtažek zastavit nebo dokonce vyléčit různé kožní nemoci včetně melanomu.

Jako každý jiný „lék“ však může větší množství konopného výtažku způsobit jisté vedlejší účinky. Mezi tři nejvýraznější patří hlad, pocit štěstí a ospalost. Na rozdíl od stovek léků, schválených na základě malých nebo žádných studií a podávaných pacientům, kteří jsou pak vystaveni příšerným vedlejším účinkům včetně úmrtí. V důsledku léčby konopím v jakékoliv formě ještě nikdo nikdy nezemřel.

Recept na konopný výtažek Ricka Simpsona

Začněte s 30 gramy sušené rostliny. 30 gramů obvykle stačí na 3-4 gramy konopného výtažku, ačkoliv jeho množství může kolísat. Ze 450 gramů sušeného materiálu dostanete asi 60 gramů vysoce kvalitního konopného výtažku.

DŮLEŽITÉ: Tento návod je shrnutím přímo z webových stránek Ricka Simpsona. Při odpařování rozpouštědla buďte VELMI opatrní, výpary jsou extrémně hořlavé. VYHNĚTE SE vytváření jisker, kouření, nepoužívejte sporák či plotnu kamen a žhavá topná tělesa. Celý proces provádějte v dobře větraných prostorách a k hrnci postavte ventilátor, který odvane výpary.

Návod na přípravu:

 1. Zcela usušený materiál vložte do plastového kbelíku.
 2. Zvlhčete jej zvoleným rozpouštědlem. Můžete použít jakékoliv rozpouštědlo (odkaz na metodu bez rozpouštědla). Můžete použít čistou naftu, éter, butan, 99% isopropylalkohol, dokonce i vodu. K extrakci THC budete na 450 gramů sušeného materiálu potřebovat 7,5 litru rozpouštědla. Na 30 gramů bude stačit půl litru.
 3. Sušený materiál rozdrťte pomocí tyče z neošetřeného dřeva nebo použijte jiný podobný nástroj. Přestože je materiál namočený, měl by se dát relativně snadno drtit, pokud byl dostatečně suchý.
 4. Zatímco budete drtit materiál tyčí, dolévejte rozpouštědlo až do chvíle, kdy bude materiál zcela ponořený a nasáklý. Míchejte tuto směs ještě asi 3 minuty. Během tohoto procesu se THC z materiálu rozpustí v rozpouštědle.
 5. Přelijte roztok obsahující konopný výtažek a rozpouštědlo bez rostlinného materiálu do jiné nádoby. V této chvíli jste z materiálu dostali asi 80 % obsaženého THC.
 6. Druhý výluh: K rostlinnému materiálu znovu přilijte rozpouštědlo a míchejte a drťte další tři minuty, abyste z rostlin dostali zbývající THC.
 7. Výsledný roztok přilijte k první várce.
 8. Dvakrát propláchnutý rostlinný materiál vyhoďte.

A pokračujte dále:

 1. Roztok obsahující konopný výtažek a rozpouštědlo přeceďte přes kávový filtr do čisté nádoby.
 2. Odpařte rozpouštědlo jeho zahřátím. Elektrický hrnec na rýži je ideální volba a vejde se do něj více než 3,5 litru roztoku. POZOR: nepoužívejte hořáky a plotnu kamen, žhavá topná tělesa, nekuřte a nevytvářejte jiskry, výpary jsou extrémně hořlavé.
 3. Vlijte roztok do elektrického hrnce na rýži, naplňte jej ze ¾ a nastavte vysokou teplotu. Tento proces provádějte v dobře větraných prostorách a k hrnci postavte ventilátor, aby odvál výpary. Jak se rozpouštědlo odpařuje, dolévejte postupně do hrnce roztok tak dlouho, dokud jej nespotřebujete celý.
 4. Když hladina rozpouštědla klesne naposledy, přidejte několik kapek vody (asi 10 kapek vody na 450 gramů suchého materiálu). Voda pomůže uvolnit zbytky rozpouštědla a ochrání výtažek před nadměrným přehřátím.
 5. Když je v hrnci asi 2,5 cm roztoku, navlékněte si chňapky, položte hrnec na vyvýšené místo a míchejte roztok, dokud nepřestane vřít.
 6. Když je roztok zcela odpařený, přepněte hrnec na nízkou teplotu. Konopný výtažek by v žádném okamžiku neměl přesáhnout teplotu 140 °C.
 7. Nechejte si nasazené chňapky a vytáhněte nádobu, kde je konopný výtažek, z rýžového vařiče. Konopný výtažek opatrně přelijte do nerezové nádoby.
 8. Nerezovou nádobu umístěte do sušičky nebo ji položte na slabý ohřívač, například na ohřívač kávy. Během několika hodin se voda i těkavé terpeny z výtažku vypaří. Když už konopný výtažek nevykazuje žádnou povrchovou aktivitu, je připraven k použití.
 9. Nasajte konopný výtažek do plastových injekčních stříkaček nebo jej uložte do jiných nádob, které uznáte za vhodné. Ze stříkaček se bude výtažek dobře dávkovat. Když výtažek zcela vychladne, má konzistenci hustého maziva.

Úsvit nového věku medicíny

Rick Simpson říká, že konopný výtažek oživuje životně důležité orgány a často se stává, že takřka ihned po jeho užívání se lidé cítí o 20 až 30 let mladší. Na svém webu vydal Rick prohlášení, ve kterém říká, že „Až se veřejnost dozví, že správně zpracovaný lék z konopí může vyléčit nebo dostat pod kontrolu takřka jakoukoliv nemoc, kdo proti němu pak ještě bude protestovat?“

„Jsme na úsvitu nového věku medicíny a nového dne lidstva.

Nejen, že konopí může zachránit svět,

může skoncovat s velkým podílem lidského trápení

a dokonce může ukončit hladovění. Na co čekáme?“

Rick Simpson.

REKLAMA

REISHI FORTE

dobrý cholesterol

899 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč


1 Comment

 1. Dobrý den,jde dohledat na internetu nekde co přesně doporučuje pan Simpson na léčbu ulcerozni kolitidy? Děkuji.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*