Jak snížit kyselinu močovou v těle pomocí bylin

Kyselina močová a její vysoká hladina v krvi je příčinou nepříjemného degenerativního onemocnění jménem dna. Následky dny mohou být nevratné, a přitom stačí pořádná očista těla. Zbavit se toho, co nám neprospívá. A právě v tom nám můžou nepřekonatelně pomoci peruánské byliny.

REKLAMA

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč


Jak snížit kyselinu močovou v těle pomocí bylin. Které peruánské poklady zabírají na dnu a zvýšenou hladinu kyseliny močové?
Jak snížit kyselinu močovou v těle pomocí bylin.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Kyselina močová je přirozený odpad při zpracování purinů v těle. Puriny jsou složky, které jsou součástí nukleových kyselin, ale také naší stravy. Pokud je proces zpracování purinů narušen, tak dochází k přebytku kyseliny močové v těle. Přitom kyselina močová je jinak taktéž přirozenou součástí organismu a v těle funguje jako antioxidant. Jak tedy v případě potíží snížit kyselinu močovou, aby se dna neobjevila?

REKLAMA
flor - Jak snížit kyselinu močovou v těle pomocí bylin

Problém purinů a narušené hladiny kyseliny močové souvisí s nedostatečným trávením, které je přímo spojeno s nevhodným životním stylem. Málo pohybu, nevhodná strava, nedostatek vody a přemíra stimulantů podporuje, že se v těle objeví vysoká hladina kyseliny močové a ta se začne v těle usazovat. Usazuje se především v oblasti kloubů na periferiích končetin. Vytvoří se zánět, což poznáme na otoku a citlivosti spojené s nepříjemnou bolestí.

Pokud problém celkově neřešíme, tak může dojít již k nevratné degeneraci kloubů. Kyselina močová může krystalizovat i v močovém ústrojí a může poškodit ledviny. Její hladina v těle se pozná podle krevních testů. Pokud jsou hodnoty kritické, tak je potřeba rychle řešit, jak snížit kyselinu močovou, aby nevznikly další komplikace.

Jak na dnu pomocí očisty

Řešení tohoto zdravotního problému spočívá v razantní změně životního stylu. Pokud člověk trpí dnou, tak má často i jiné zdravotní problémy, které lze označit jako civilizační choroby.

Podle Miroslava Hrabici lidé, které trápí dna a zažili záchvat dny, nejsou schopni zpracovat a správně zhodnotit všechny situace, do kterých se sami dostali. Nedokážou si z nich vzít poučení a vyloučit nepotřebné. To se pak na fyzické úrovni projeví nedostatečným vylučováním kyseliny močové.

Abychom mohli řešit, jak snížit kyselinu močovou v těle, tak je důležité tělo začít očišťovat. Je důležité nastavit si pravidelný pitný režim založený na čisté vodě. Zároveň je potřeba vyloučit konzumaci kávy, alkoholu a slazených nápojů.

Slazené nápoje se vyznačují vysokou koncentraci fruktózového sirupu a jiných rafinovaných sladidel, které výrazně přispívají k hromadění kyseliny močové v těle. A zároveň podporují  např. rychlé přibírání na váze a jiné civilizační neduhy. Zkuste týden konzumovat pravidelně nějaký sladký nápoj a uvidíte, o kolik budete na konci týdne těžší.

Zvyšte příjem antioxidantů

Dále je důležité vyloučit ze stravy nevhodně připravené pokrmy. Nevhodné způsoby přípravy totiž znehodnocují stravu a zvyšují riziko usazovaní škodlivin v těle. Nevhodně upravené potraviny obsahuji i minimální množství zdraví prospěšných látek. Tím je například vitamín C, který se tepelnou úpravou ničí a v těle pak tento silný antioxidant výrazně chybí.

Je důležité podpořit trávicí mechanismus, který může být nevhodnou stravou již oslaben, a proto dochází ke špatnému hospodaření s kyselinou močovou v těle a jejímu usazování. Nevhodně upravené potraviny jsou především fast food jídla, jídla s vysokou koncentrací rafinovaných sacharidů a devitalizovaných tuků.

Spolu s nedostatkem pohybu se  zároveň zpomalují detoxikační mechanismy těla a dochází k zátěži, která se pak nevhodně projeví na ukazatelích jako je krevní cukr, tlak či cholesterol.

Jak snížit kyselinu močovou a byliny

Tato jednoduchá opatření jsou odpovědí na to, jak snížit kyselinu močovou v těle a jak na dnu. Samozřejmě přirozené očistné mechanismy lze podpořit pomocí různých prostředků. Ať už zvýšením příjmu všech mikroživin.

Důležité jsou však v tomto procesu i byliny, které zároveň podporují trávicí mechanismus i mechanismus vylučovací. Jedná se o byliny často močopudné, které umí likvidovat močové kameny a ochraňují ledviny. Mají protizánětlivé a očistné účinky, a tím zabraňují usazování kyseliny a vytvoření zánětu v oblasti tkáně kloubů.

REKLAMA
flor - Jak snížit kyselinu močovou v těle pomocí bylin
Takovýto silný komplexní účinek má řada peruánských bylin, které se i často vzájemně kombinují. Velice příznivý vliv na to, jak snížit kyselinu močovou v těle má pak konkrétně bylina Flor de arena. Zvyšuje vylučování kyseliny močové z těla ven, příznivě podporuje močovou soustavu a dokonale čistí ledviny.

Sušené listy peruánského keře Achiote,jsou dalším způsobem, jak na dnu. Účinek této byliny je opět vysoce protizánětlivý, antiseptický, močopudný a antibakteriální. Posiluje funkce ledvin a celkově má blahodárný vliv na močovou soustavu. Zároveň příznivě ovlivňuje metabolismus a hladinu cholesterolu v těle. Achiote se však nedoporučuje lidem, kteří mají již i cukrovku. Je to z důvodu, že může zvýšit hladinu krevního cukru v těle. A taktéž může zesilovat účinky léků na vysoký tlak.

Podobný účinek na trávicí i močovou soustavu má dále peruánský zázrak jménem Chanca piedra. Pitím odvaru z této byliny můžete pomoci regulaci vylučování kyseliny močové z těla a zlepšíte své trávení. Taktéž se jí říká drtič ledvinových a žlučníkových kamenů. To vypovídá jen o tom, že jsou peruánské byliny opravdu silné a mohou nám v řadě problémů značně pomoci.

Darina

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Jak snížit kyselinu močovou v těle pomocí bylin269b - Jak snížit kyselinu močovou v těle pomocí bylin MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jak snížit kyselinu močovou v těle pomocí bylin OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jak snížit kyselinu močovou v těle pomocí bylin monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*