Snižte krevní tlak za 5 minut a bez léků

Vysoký krevní tlak je nemoc moderní doby. Je spojován se zvýšeným stresem, nedostatkem spánku, obezitou, slaným jídlem, kouřením a nadměrnou konzumací alkoholu. Krevní tlak občas stoupne každému z nás.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
VÝPRODEJ: 50% SLEVA: MACA peruánská BIO 100 g za 75 Kč

Pod vlivem stresu nebo nadměrné fyzické aktivity se svaly napínají a cévy stahují, což vede k nárůstu krevního tlaku. Co bychom tedy měli udělat, aby se tlak vrátil do normálu? Je zřejmé, že bychom měli uvolnit svaly. Ale jak?

Lu Huns, lékař moskevského fotbalového klubu Spartak, prozradil tajemství čínské medicíny.

Představujeme vám jeho velmi užitečnou radu, jak rychle snížit vysoký krevní tlak.

Bod 1–2

Body 1 a 2 tvoří linii, která vede za ušním lalůčkem až ke středu klíční kosti. Na tuto oblast nemusíte tlačit, ani ji masírovat. Stačí se jí jemně dotýkat konečky prstů odshora dolů po celé délce. Opakujte 10 krát na jedné straně, a poté 10 krát na druhé.

TlakBod 3

Tento bod se nachází na tváři v úrovni ušního lalůčku přibližně půl centimetru od ucha směrem k nosu.

Bod masírujte konečky prstů přibližně 1 minutu na každé straně tváře. Nebojte se silněji přitlačit, neměli byste však cítit bolest. Nezáleží, zda budete masírovat ve směru, nebo proti směru hodinových ručiček. Důležité je, abyste na tento bod vyvíjeli tlak. Po těchto dvou jednoduchých krocích se váš krevní tlak vrátí do normálu.

Lu Huns tvrdí, že na správném průtoku krve záleží!

Čínská medicína věří, že nejdůležitější je správný průtok krve do svalů a tkání. Pokud někde v těle dojde ke stagnaci krve, začne rozvoj nemoci právě v tomto místě. A naopak – pokud tělu zajistíte správný průtok krve, dokáže se rychleji z nemoci vyléčit. Proto léčbě pomáhá masáž klíčových bodů.

zdrojový článek: http://www.healthylifetricks.com

odkazy: www.grani.org.ru

překlad: Siw

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*