Jak vyrobit konopný výtažek proti nemocem

„Až se veřejnost dozví, že správně zpracovaný lék z konopí může vyléčit nebo dostat pod kontrolu takřka jakoukoliv nemoc, kdo proti němu pak ještě bude protestovat?“ Rick Simpson zasvětil svůj život pomoci trpícím pacientům (s mnoha různými typy nemocí a postižení), jež léčil přírodním konopným výtažkem.

eshop energie života nabízí


MONOATOMICKÉ ZLATO

rozšíří vaše vědomí

1851 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikuje tělo

199 Kč

MANDLE NATURAL 250 g

doplní nutné živiny

129 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Konopný výtažek Ricka Simpsona dokazuje svou účinnost při léčbě rakoviny

energiezivota Banner3 - Jak vyrobit konopný výtažek proti nemocemRick Simpson je aktivista za legalizaci léčebné marihuany, který už téměř deset let poskytuje lidem informace o léčebných vlastnostech užívání konopného oleje.

KONOPNÉ SEMÍNKO loupané 100g

Rick se v roce 2003 sám vyléčil z metastazující rakoviny kůže a od té doby zasvětil svůj život šíření pravdy o konopném výtažku.

Setkal se s absurdním množstvím překážek a nedostatkem podpory ze strany kanadských úřadů, farmaceutických firem, vládních zdravotních agentur a úřadů Spojených národů.

Navzdory tomu zdarma vyléčil přes 5000 pacientů a věří tomu, že všechny nemoci a stavy jsou léčitelné.

Říká, že vysoce kvalitním konopným výtažkem lze běžně vyléčit všechny typy rakoviny i další choroby.

Rick léčil pacienty se všemi možnými druhy nemocí a stavů, například s rakovinou, AIDS, artritidou, roztroušenou sklerózou, diabetem, leukémií, crohnovou chorobou, depresí, osteoporózou, lupénkou, nespavostí, zeleným zákalem, astmatem, popáleninami, migrénami, hmotnostními výkyvy, chronickou bolestí a mutujícími buňkami (polypy, bradavicemi a tumory).

Oficiální dokumentární video „Útěk před lékem“

Dokument Útěk před lékem natočil Christian Laurette v roce 2008 a pomohl tak šířit Rickův příběh. Ve filmu hovoří lidé, kteří se vyléčili díky užívání Rickova oleje, ale byla jim zamítnuta možnost svědčit v Rickův prospěch u Nejvyššího kanadského soudu, když s ním v roce 2007 probíhal soudní proces. Tento dokumentární film skvělým způsobem vysvětluje léčebné účinky konopného výtažku.

„Chci, aby se lidé naučili, jak se sami léčit.“

Rick Simpson věří, že při ústním podání konopného výtažku dochází k vyhledávání a usmrcení rakovinných buněk. Při zevním podání může konopný olej zastavit nebo dokonce vyléčit různé kožní nemoci včetně melanomu.

Jako každá jiný „lék“ však může větší množství konopného výtažku způsobit jisté vedlejší účinky. Mezi tři nejvýraznější patří hlad, pocit štěstí a ospalost. Na rozdíl od stovek léků, schválených na základě malých nebo žádných studií a podávaných pacientům, kteří jsou pak vystaveni příšerným vedlejším účinkům včetně úmrtí. V důsledku léčby konopím v jakékoliv formě ještě nikdo nikdy nezemřel.

Recept na konopný výtažek Ricka Simpsona

Začněte s 30 gramy sušené rostliny. 30 gramů obvykle stačí na 3-4 gramy výtažku, ačkoliv jeho množství může kolísat. Ze 450 gramů sušeného materiálu dostanete asi 60 gramů vysoce kvalitního výtažku.

DŮLEŽITÉ: Tento návod je shrnutím přímo z webových stránek Ricka Simpsona. Při odpařování rozpouštědla buďte VELMI opatrní, výpary jsou extrémně hořlavé. VYHNĚTE SE vytváření jisker, kouření, nepoužívejte sporák či plotnu kamen a žhavá topná tělesa. Celý proces provádějte v dobře větraných prostorách a k hrnci postavte ventilátor, který odvane výpary.

 1. Zcela usušený materiál vložte do plastového kbelíku.

 2. Zvlhčete jej zvoleným rozpouštědlem. Můžete použít jakékoliv rozpouštědlo (odkaz na metodu bez rozpouštědla). Můžete použít čistou naftu, éter, butan, 99% isopropylalkohol, dokonce i vodu. K extrakci THC budete na 450 gramů sušeného materiálu potřebovat 7,5 litru rozpouštědla. Na 30 gramů bude stačit půl litru.

 3. Sušený materiál rozdrťte pomocí tyče z neošetřeného dřeva nebo použijte jiný podobný nástroj. Přestože je materiál namočený, měl by se dát relativně snadno drtit, pokud byl dostatečně suchý.

 4. Zatímco budete drtit materiál tyčí, dolévejte rozpouštědlo až do chvíle, kdy bude materiál zcela ponořený a nasáklý. Míchejte tuto směs ještě asi 3 minuty. Během tohoto procesu se THC z materiálu rozpustí v rozpouštědle.

 5. Přelijte roztok konopného výtažku a rozpouštědla bez rostlinného materiálu do jiné nádoby. V této chvíli jste z materiálu dostali asi 80 % obsaženého THC.

 6. Druhý výluh: K rostlinnému materiálu znovu přilijte rozpouštědlo a míchejte a drťte další tři minuty, abyste z rostlin dostali zbývající THC.

 7. Výsledný roztok přilijte k první várce.

 8. Dvakrát propláchnutý rostlinný materiál vyhoďte.

 9. Konopny olej - Jak vyrobit konopný výtažek proti nemocemRoztok výtažku a rozpouštědla přeceďte přes kávový filtr do čisté nádoby.

 10. Odpařte rozpouštědlo jeho zahřátím. Elektrický hrnec na rýži je ideální volba a vejde se do něj více než 3,5 litru roztoku. POZOR: nepoužívejte hořáky a plotnu kamen, žhavá topná tělesa, nekuřte a nevytvářejte jiskry, výpary jsou extrémně hořlavé.

 11. Vlijte roztok do elektrického hrnce na rýži, naplňte jej ze ¾ a nastavte vysokou teplotu. Tento proces provádějte v dobře větraných prostorách a k hrnci postavte ventilátor, aby odvál výpary. Jak se rozpouštědlo odpařuje, dolévejte postupně do hrnce roztok tak dlouho, dokud jej nespotřebujete celý.

 12. Když hladina rozpouštědla klesne naposledy, přidejte několik kapek vody (asi 10 kapek vody na 450 gramů suchého materiálu). Voda pomůže uvolnit zbytky rozpouštědla a ochrání výtažek před nadměrným přehřátím.

 13. Když je v hrnci asi 2,5 cm roztoku, navlékněte si chňapky, položte hrnec na vyvýšené místo a míchejte roztok, dokud nepřestane vřít.

 14. Když je roztok zcela odpařený, přepněte hrnec na nízkou teplotu. Teplota výtažku by v žádném okamžiku neměla přesáhnout 140 °C.

 15. Nechejte si nasazené chňapky a vytáhněte nádobu s výtažkem z rýžového vařiče. Výtažek opatrně přelijte do nerezové nádoby.

 16. Nerezovou nádobu umístěte do sušičky nebo ji položte na slabý ohřívač, například na ohřívač kávy. Během několika hodin se voda i těkavé terpeny z výtažku vypaří. Když už výtažek nevykazuje žádnou povrchovou aktivitu, je připraven k použití.

 17. Nasajte výtažek do plastových injekčních stříkaček nebo jej uložte do jiných nádob, které uznáte za vhodné. Ze stříkaček se bude výtažek dobře dávkovat. Když výtažek zcela vychladne, má konzistenci hustého maziva.

Úsvit nového věku medicíny

Rick Simpson říká, že konopný výtažek oživuje životně důležité orgány a často se stává, že takřka ihned po jeho užívání se lidé cítí o 20 až 30 let mladší. Na svém webu vydal Rick prohlášení, ve kterém říká, že „Až se veřejnost dozví, že správně zpracovaný lék z konopí může vyléčit nebo dostat pod kontrolu takřka jakoukoliv nemoc, kdo proti němu pak ještě bude protestovat?“

„Jsme na úsvitu nového věku medicíny a nového dne lidstva.

Nejen, že konopí může zachránit svět,

může skoncovat s velkým podílem lidského trápení

a dokonce může ukončit hladovění. Na co čekáme?“

Rick Simpson.

 

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

posílí zevnitř

499 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

449 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*