Pálení močové trubice uhasíte nejen brusinkou

Stačí lehce prochladnout a začíná trápení. Časté a zejména bolestivé močení je krajně nepříjemné. Příroda nabízí účinné a zároveň k našim játrům šetrné prostředky. Od těch notoricky známých až po ty méně rozšířené, ale o to více zabírající. Především pak z dlouhodobého hlediska. Pálení močové trubice vás pak přestane trápit.

eshop energie života nabízí


MONOATOMICKÉ ZLATO

rozšíří vaše vědomí

1851 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

349 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikuje tělo

199 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikuje tělo

139 Kč


Pálení močové trubice uhasíte nejen brusinkou.
Pálení močové trubice uhasíte nejen brusinkou.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Začneme klasikou. Brusinky. Pro mnohé plod první pomoci při opakovaných urinálních potížích. Zabírají především díky vysokému obsahu taninů a proanthocyanidinů, které pomáhají snižovat přilnavost některých bakterií na stěnách močového traktu. Týká se to především Escherichia coli (E. Coli), což je hlavní bakterie, způsobující infekce močových cest, která se projevuje především jako pálení močové trubice. Prostě je vyplaví z těla ven a tím vás přestávají trápit.

A pokud užíváte brusinkovou šťávu pravidelně, jak zjistili výzkumníci z Harvard Medical School během studie v roce 1994, budete udržovat nízké množství bakterií v močovém traktu trvale.

Dalším tipem, jak zatočit s infekcemi močových cest, je například jalovec. Ten díky obsaženým silicím stejně jako brusinka umí snížit počet bakterií v moči.

Zároveň ovšem dráždí ledviny, takže by se neměl používat při jejich akutním zánětu.

Z českých léčivek je možné jako bojovníka proti infekcím močových cest jmenovat ještě medvědici lékařskou, kopřivu a proslulou lichořeřišnici. Tu běžně nazýváme přírodním antibiotikem, protože dokáže zatočit kromě E.coli také se streptokoky, stafylokoky a dokonce i salmonellou.

Pálení močové trubice uhasí peruánské byliny

Ale zpátky k našemu hlavnímu tématu. Z cizokrajných bylinek nesmíme opomenout peruánské byliny, které velmi razantně umí vyhnat infekce z močového ústrojí, a pálení močové trubice dát sbohem.

Za prvé je to Cola de Caballo. Mírní bolesti a pálení při močení. Ale nejen to. Pomáhá při dně, žlučových a ledvinových kamenech, zánětu prostaty, osteoporóze, trávicích problémech, nádorových onemocněních, zlomeninách a bércových vředech. Jak je vidět, záběr je opravdu mnohem širší než jen na močové cesty.

Chanca Piedra zase umí kromě infekcí odstraňovat močové a žlučové kamínky. Český překlad názvu Drtič kamenů vypovídá o této unikátní schopnosti více než dost.


27bafff06af1edee5debbffb4606d922 0 - Pálení močové trubice uhasíte nejen brusinkou

MANDLE NATURAL 250 g

doplní nutné živiny

129 Kč

039d53048f4ba8fbc6e7b9bbab00e824 0 - Pálení močové trubice uhasíte nejen brusinkou

KOTVIČNÍK 50% 20g

nakopne hormony

199 Kč

371144c227b87b68c4800d3735cb966b 0 - Pálení močové trubice uhasíte nejen brusinkou

CHIA semínka 0,5 kg

zrychlí metabolismus

79 Kč

01fbbebb32fd3f664d39be0cd0579021 0 - Pálení močové trubice uhasíte nejen brusinkou

GOTU KOLA FORTE

sladí hemisféry

799 Kč


Stejně jako ostatní peruánské byliny pomáhá tělu od mnoha jiných neduhů. Působí proti cizopasníkům, dně, plísních a mykózách, bakteriálních střevních infekcích, nadýmání, kolikách, průjmech, zácpách, chřipce, nachlazení…

Poslední bylinou, kterou si probereme, je Juan de Alonso. Mimo infekcí močových cest si dokáže poradit i se záněty vaječníků, ledvin a prostaty, s neplodností, chorobami horních cest dýchacích a horečkami.

A také se závislostmi. Na alkoholu a na cigaretách. Tak to je věc 🙂

Parádní dny plné živé energie přeje amber

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*