Maca umí upravit hormonální nerovnováhu

Mnohdy nám počasí nedává mnoho příležitostí k veselé náladě. To nám ovšem nemusí vadit, když si pomůžeme Macou. Název této rostliny, neuvěřitelně odolné na drsné podmínky vysokých And, zní v jazyku domorodců Ma-ca - „ z výšin pocházející dobrá strava, která posiluje“.

eshop energie života nabízí


GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

KRATOM 50 g

nahradí antidepresivum

599 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

dodá antioxidanty

399 Kč

ANGIOSMIN H 60 tablet

na křečové žíly

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Po staletí byla pro místní obyvatele základní součástí stravy, posilující organizmus, zvyšující odolnost proti chladu, náhlým změnám počasí i nedostatku kyslíku souvisejícího s nadmořskou výškou.

Byla také prostředkem ke zvýšení fyzického výkonu i duševní kondice obyvatel všech věkových kategorií – od nejmenších dětí až po seniory v pokročilém věku, kteří i v něm byli velmi čilí.

Maca je unikátní tím, že umí dostat do rovnováhy steroidní hormony jako je testosteron, progesteron a estrogen.

Z těchto důvodů se maca používá jako účinný prostředek k oddálení hormonálních změn, které přicházejí se stárnutím. Obecně má velmi dobrý vliv na celý endokrinní systém.

Je důležité zdůraznit, že Maca žádné hormony neobsahuje.

Nicméně svým složením dokáže vyladit činnost hypotalamu a hypofýzy, které řídí činnost žláz s vnitřní sekrecí, jako jsou nadledvinky, štítná žláza, slinivka a další.

Užíváním Macy tak dochází k razantnímu zlepšení jejich funkcí. A to vše přirozenou cestou.

Macu můžete zakoupit v eshopu Energie života – stačí kliknout zde, expedujeme každý všední den v 15.30 hodin

MACA kapsle 100 tob.

Maca má rovněž výbornou pověst jako vynikající prostředek k léčbě mužské impotence, poruch menstruace, ženských hormonálních poruch, při menopauze a chronickém únavovém syndromu. Maca je jedním ze zásadních způsobů, jak bojovat s osteoporózou. Má velmi dobrý vliv na zrychlení hojení zlomenin kostí u starších lidí, protože obsahuje organický, snadno vstřebatelný vápník, hořčík a další potřebné prvky v optimální kombinaci. Zabraňuje tak odvápňování kostí u všech generací.

Lze shrnout, že podle zkušeností tradiční medicíny i současné vědy se Maca používá při hormonálních problémech, snížené imunitě organizmu, anemii, anorexii, nádorových onemocněních (redukuje vedlejší účinky chemo i radioterapie) tuberkulóze, osteoporóze (i jako prevence), syndromu chronické únavy, depresích a neurózách, oslabené paměti a nedostatku koncentrace, menopauze i andropauze, nepravidelné menstruaci, při sexuálních poruchách, impotenci (zvyšuje libido a vitální síly), neplodnosti – mužů i žen, nehojících se ranách, akné, vypadávání vlasů, alkoholizmu a narkomanii, k uchování dobrého zraku a sluchu, nechutenství, psychickém vyčerpání.

Upozornění

Kořen maca může mít nežádoucí účinky, pokud již užíváte některé jiné léky. To platí jak pro léky na předpis, tak pro volně prodejné léky i bylinné doplňky stravy.

Například maca (pro povzbuzení nálady) užívaná zároveň s třezalkou tečkovanou (přírodním sedativem) může způsobit krátkodobé psychické problémy. Maca kořen by se také neměl užívat s některými léky na předpis. Bylo zjištěno, že není vhodné užívat macu zároveň s léky na problémy se štítnou žlázou. Minerály z kořene maca mohou bránit ve vstřebávání těchto léků. Pokud nějaké léky užíváte, je postup stejný jako vždy: dobře se poraďte se svým lékařem, než začnete kořen maca užívat. Zjistěte, zda vám váš zdravotní stav nezhorší nebo zda nezpůsobí problémy v kombinaci s léky, které již užíváte, abyste se vyvarovali nežádoucím účinkům.


MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

349 Kč

ŠKORNICE FORTE

nahradí viagru

799 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*