Brahmi – posilovač vědomí, zkušenosti a účinky

Jednomu známému jsme před lety prodali Brahmi na přípravu čaje. Jelikož si pečlivě nepřečetl návod na přípravu, zalil si velkou polévkovou lžíci dvěma deci vařící vody. A vypil to najednou. Samozřejmě z takové megadávky pak nemohl usnout. Ale to nebylo vše. Když zkoumal strop, začaly se mu vybavovat zážitky z dětství, o kterých si myslel, že na ně již dávno zapomněl. Aktivovaný mozek mu je opět vybavil.

eshop energie života nabízí


ERYTHRITOL 1000 g

nahradí bílý cukr

249 Kč

MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

149 Kč

MONOATOM PLATINA

probudí vyšší energii

1851 Kč


Posilovač vědomí Brahmi: zkušenosti a účinky
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem
BRAHMI kapsle 100 ks

Vyzkoušel tak na sobě jeden ze základních efektů užívání Brahmi – díky masivní aktualizaci paměti si lépe uvědomujete, kým doopravdy jste, kam směřujete a tudíž máte svůj život mnohem více pod kontrolou.

Život se vám už tolik neděje sám od sebe, s pomocí Brahmi jej naopak sami řídíte. Lépe se vám daří skládat mozaiku svého života. Ne nadarmo v překladu do češtiny Brahmi znamená kosmické vědomí.

Má to úžasnou logiku. Vše, co jste kdy zažili, se ukládá do vašeho podvědomí, kam nemáte přístup, jelikož kapacita naší mozkové činnosti je omezená. Díky bacopasidům v Brahmi je však mozek schopen vytvořit nové neuronové cesty, takže vaše mentální funkce jdou značně nahoru. Z mozku 1.0 provedete upgrade na verzi 2.0 s tím, že další aktualizace mohou následovat.

Demence nemá šanci

Pokud dáme šanci Brahmi, přetaktujeme svůj mozek na vyšší výkon, můžeme tak snadněji předcházet nejčastějšímu onemocnění mozku – demenci.

Co je vlastně demence? Je to závažná mozková choroba zapříčiněná degenerativními změnami v mozkové tkáni. Jejich podstatou jsou různé chorobné procesy a poškození, jako jsou Alzheimerova a Huntingtonova choroba, Frontotemporální lobární degenerace, či vzácná Creutzfeldt-Jakobova nemoc. Většina forem demence postihuje jedince nad 60 let.

Je to strašák většiny z nás, když se podíváme na mnohé seniory. Pocit, že bychom nebyli schopni se na stáří sami o sebe postarat, být svým dětem na obtíž, nás vyloženě děsí. Přitom není nic jednoduššího, než demenci předejít.

Její velmi nenápadné příznaky se začínají objevovat již mnohem dříve než v pokročilém stáří. Lékaři mají za to, že k této chorobě můžeme vykročit již ve středním věku.

Jaké jsou příznaky rozvíjející se demence?

  • nechuť jít do nových věcí
  • obtížné nacházení správných slov
  • změny v krátkodobé paměti
  • proměnlivá nálada
  • apatie
  • potíže se sledem událostí
  • ztráta orientace
  • opakování činností
  • zmatenost

Čím více bodů splňujeme, tím pravděpodobněji se demence v pozdějším věku rozvine.

Podle švédských vědců dokonce existuje přímá souvislost mezi demencí a nadváhou ve středním věku.


9c028f662cbe688f0722fdf4c364b99b 0 - Brahmi - posilovač vědomí, zkušenosti a účinky

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

7bec0046c532876c73f77e850504a64c 0 - Brahmi - posilovač vědomí, zkušenosti a účinky

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

371144c227b87b68c4800d3735cb966b 0 - Brahmi - posilovač vědomí, zkušenosti a účinky

CHIA semínka 0,5 kg

zrychlí metabolismus

79 Kč

19a3c0f4911970ee0c6d1215f326f269 0 - Brahmi - posilovač vědomí, zkušenosti a účinky

ANGIOSMIN H 60 tablet

na křečové žíly

349 Kč


Tělesný tuk má vliv na produkci hormonů a tvorbu signálních buněk, které mají dopad na fungování mozku.

Čím více nadváhy, tím jsou větší sklony k poruchám myšlení, komunikace a paměti.

BRAHMI kapsle 100 ks
Jak rychle začne Brahmi učinkovat?

Podle nejrůznějších studií i mých osobních zkušeností se znatelné účinky projeví po měsíci užívání, nicméně někteří uživatelé hlásí první příznaky zlepšení již po několika dnech. Obecně však platí, že je tomu třeba dát čas. Pokud potřebujeme obnovit neuronové cesty v mozku, poškozené vlivem alkoholu, kouření a nadváhy, efekt se projeví až v dlouhodobějším horizontu.

Proč jsem před osmi lety začal pít Brahmi?

Poradil mi to MUDr. Marcel Paszanda z Českého Těšína, když jsem k němu pravidelně chodil na akupunkturu ucha. O něčem jsme se bavili a on se najednou z ničeho nic zeptal: „Tak Vy chcete být chytrý?“ Vůbec si nepamatuji, co jsem mu řekl, to bylo ještě před Brahmi, ale to druhé vím naprosto jistě. Vrazil mi do ruky Brahmi.

Od té doby jej piji téměř nepřetržitě každý den. Od loňska jsem navíc přidal extrakt s obsahem 50% bacopasidů. A mohu zcela zodpovědně říci, že Brahmi mi pomohlo se na svět dívat zcela jinak. S větším nadhledem.

Samozřejmě jsem se o to musel přičinit sám, Brahmi mne jen podpořilo. Stejně jako svaly i mozek musíte řádně cvičit. Bez kvalitní výživy to však nejde. Indové, kteří ve svém ajurvédském léčebném systému mají Brahmi již tisíce let, jsou toho důkazem. Brahmi je tam natolik posvátnou rostlinou, že ji matky přidávají svým dětem snad do každého jídla. Není potom divu, že z hlediska národů a poměru na populaci mají Indové nejvyšší procento technické inteligence.

Další zdravotní výhody Brahmi

Brahmi neprospívá pouze mozku. Podporuje produkci prospěšného hlenu v žaludku a střevech, čímž nás chrání před žaludečními vředy. Působí proti zácpě. Chrání střevní klky, které nám pomáhají vstřebávat důležité vitamíny a minerály z našich potravin. Z tohoto důvodu mnoho lidí rádo užívá Brahmi před nebo během jídla.

Bakopa uvolňuje cévní svaly kolem našich dýchacích cest, což zlepšuje kvalitu našeho dýchání. Speciálně pak ulevuje průdušinkám, k jejichž podráždění nebo zanícení často dochází vlivem nemocí dýchacích cest, jako je astma nebo stresem vyvolané mělké dýchání.

Rovněž pomáhá při léčbě chronických kožních onemocnění.

To nejdůležitější nakonec – buďte mentálně silní

Vedle kotvičníku patří Brahmi k základním pilířům podpory zdravé osobnosti bez ohledu na věk či pohlaví. Jedině silná zdravá osobnost má šanci uspět v dnešním hektickém soutěživém světě, aniž by nás to zdecimovalo na nevýznamné soukolí v běhu dějin anebo v opačném případě přikovalo k egoismu, jehož zhoubné bujení je brzdou na rozvoji naší civilizace. Jen tak se nedáte, že ano?

georg


KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč

SLZOVKA 250 g

detoxikuje tělo

119 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč

KAVA KAVA 70%

navodí hluboký klid

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*