Močová trubice – pálení uhasíte nejen brusinkou

Stačí lehce prochladnout a začíná trápení. Časté a zejména bolestivé močení je krajně nepříjemné. Příroda nabízí účinné a zároveň k našim játrům šetrné prostředky. Od těch notoricky známých až po ty méně rozšířené, ale o to více zabírající. Především pak z dlouhodobého hlediska. Pálení močové trubice vás pak přestane trápit.

eshop energie života nabízí


GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

349 Kč

MACA 10:1 20 g

vyladí hormony

189 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

ANGIOSMIN H 60 tablet

na křečové žíly

349 Kč


Pálení močové trubice uhasíte nejen brusinkou.
Pálení močové trubice uhasíte nejen brusinkou.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Močová trubice a problémy s ní se dávají velice často do spojitosti s brusinkami. Pro mnohé je to plod první pomoci při opakovaných urinálních potížích. Zabírají především díky vysokému obsahu taninů a proanthocyanidinů, které pomáhají snižovat přilnavost některých bakterií na stěnách močového traktu.

Týká se to především Escherichia coli (E. Coli), což je hlavní bakterie, způsobující infekce močových cest, která se projevuje především jako pálení močové trubice. Prostě je vyplaví z těla ven a tím vás přestává močová trubice trápit.

A pokud užíváte brusinkovou šťávu pravidelně, jak zjistili výzkumníci z Harvard Medical School během studie v roce 1994, budete udržovat nízké množství bakterií v močovém traktu trvale.

CHANCA PIEDRA 100 g

Dalším tipem, když vás trápí močová trubice, je například jalovec. Ten díky obsaženým silicím stejně jako brusinka umí snížit počet bakterií v moči.

Zároveň ovšem dráždí ledviny, takže by se neměl používat při jejich akutním zánětu.

Z českých léčivek je možné jako bojovníka proti infekcím močových cest jmenovat ještě medvědici lékařskou, kopřivu a proslulou lichořeřišnici. Tu běžně nazýváme přírodním antibiotikem, protože dokáže zatočit kromě E.coli také se streptokoky, stafylokoky a dokonce i salmonellou.

Močová trubice a peruánské byliny

Ale zpátky k našemu hlavnímu tématu. Z cizokrajných bylinek nesmíme opomenout peruánské byliny, které velmi razantně umí vyhnat infekce z močového ústrojí. Močová trubice se tak rychle zbaví nepříjemného pálení.

Za prvé je to Cola de Caballo. Mírní bolesti a pálení močové trubice. Ale nejen to. Pomáhá při dně, žlučových a ledvinových kamenech, zánětu prostaty, osteoporóze, trávicích problémech, nádorových onemocněních, zlomeninách a bércových vředech. Jak je vidět, záběr je opravdu mnohem širší než jen na močové cesty.

Chanca Piedra zase umí kromě infekcí odstraňovat močové a žlučové kamínky. Český překlad názvu Drtič kamenů vypovídá o této unikátní schopnosti více než dost.

Stejně jako ostatní peruánské byliny pomáhá tělu od mnoha jiných neduhů. Působí proti cizopasníkům, dně, plísních a mykózách, bakteriálních střevních infekcích, nadýmání, kolikách, průjmech, zácpách, chřipce, nachlazení…

Poslední bylinou, kterou si probereme, je Juan de Alonso. Močová trubice se tak dokáže zbavit případných infektů a navíc tato bylina pomůže se záněty vaječníků, ledvin a prostaty, s neplodností, chorobami horních cest dýchacích a horečkami.

A také se závislostmi. Na alkoholu a na cigaretách. Tak to je věc 🙂

Parádní dny plné živé energie přeje amber


MANDLE NATURAL 250 g

doplní nutné živiny

129 Kč

CORDYCEPS FORTE

posílí zevnitř

799 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

ERYTHRITOL 150 g

nahradí bílý cukr

49 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*