Mladý ječmen posilní funkci lymfatického systému

Mladý ječmen je účinným bojovníkem proti kyselému prostředí v těle. Vytváří zásadité podmínky a pročišťuje lymfu. Tím navrací tělu ztracenou imunitu, odbourává zárodky civilizačních chorob a pečuje o lidské zdraví.

REKLAMA

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč


Mladý ječmen posilní funkci lymfatického systému.
Mladý ječmen posilní funkci lymfatického systému. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Mladý ječmen se sklízí hned v počátcích jeho života. Mladé výhonky jsou použity hlavně z toho důvodu, že si ve svém raném stádiu udržují vysoký obsah výživných látek pro tělo. Z výhonků se pomocí odšťavňování získává potřebná látka, která je dále sušena na prášek.

Všechny prospěšné látky jsou zachovány a vy si je můžete dopřát ve formě prášku pravidelně. Stačí jen rozmíchat malé množství ve vodě a vypít. Při dlouhodobém užívání se pročistí lymfatický systém, pocítíte menší únavu, snížený stres a silnější imunitu.

Mladý ječmen mění kyselé prostředí na zásadité

Hlavní předností mladého ječmene je schopnost neutralizovat kyselé prostředí v těle. Bílé pečivo, sladké nápoje a cukrovinky jsou nejhoršími potravinami, které v žaludku způsobují velmi kyselé prostředí. Aby mohlo tělo správně fungovat a lymfa dokázala přirozeně odvádět škodlivé látky, je třeba dbát na neutralizaci.

Ječmen kyselost snižuje, tím lymfatickému systému ulevuje, a vy si tak můžete všimnout lepší funkce těla. Díky mladému ječmeni provedete účinnou detoxikaci a zbavíte se škodlivých látek, které způsobují například cukrovku.

Detoxikace zpomalí stárnutí

Při pravidelném užívání nebudou mít škodlivé látky možnost se hromadit a tělo zůstane dlouhodobě svěží a zdravé. Únava, stres, nervozita a úzkost se vám vyhnou obloukem, a vy tak pocítíte dlouhodobý pocit mladí a zdraví.

Ječmen účinně pečuje také o kůži, kterou zanechává pevnou a kvalitní. Obsažené látky v těle zajistí ochranu před UV zářením, čímž snížíte možnost rakoviny kůže, která může být způsobena právě tímto zářením. Kvalita kůže se projeví také na pleti, kde můžete dát sbohem akné a černým tečkám.

Mladý ječmen posílí imunitní systém

Virová onemocnění už pro vás nebudou takovým strašákem. Mladý ječmen obsahuje velké množství vitaminu C, čímž posiluje imunitní systém. Sezónní nákazy vás nemusí ohrozit a vy se i v chřipkovém období můžete cítit zdravě a plní energie.

Jeho konzumaci volte také v případě, pokud striktně nedodržujete zdravý jídelníček. V běžné stravě často chybí vitaminy nebo minerály a jejich jednotlivé doplnění ve formě doplňků stravy nemusí být účinné bez kombinace s dalšími látkami.

Ječmen obsahuje právě tyto látky, a to rovnou jejich kombinaci. Je bohatý na minerály, vitamíny a další živiny, které pečují o celkové zdraví těla a psychiku.

REKLAMA

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*