Zatmění slunce otevře energetický portál

Blíží se jedna z nejdůležitějších eklips (zatmění) slunce v tomto hektickém období našeho života. Eklipsa se u nás uzavře 21. 8. ve 20:30 hodin LEČ. Vzhledem k významu, která tato eklipsa má pro naši budoucnost, jeví se tento okamžik jako velmi vhodný bod, který vytvoří rozcestí mezi starým systémem, který umírá kolem nás, a novým světem, který už mnozí netrpělivě vyhlížejí po mnoho let.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Všechny takové astronomické události jsou vhodným okamžikem (energetickým uzlem), kdy je možno doslova a do písmene přehodit vyhýbku. Tedy kromě primární pravděpodobnostní linie, na které se svět pohybuje, vytvořit vedlejší alternativní linii – sekundární síť. Taková energetická okna se nejlépe vytvářejí právě v době důležitých astrologických konstelací, zvláště pak, pokud se spojí více lidí ve společné vizi. Sabiánský symbol pro stupeň, na kterém se eklipsa uzavře, má tento význam:

28-29 Lva

Mořská panna se vynořila z oceánu, připravena se zrodit v lidské podobě. Klíčová poznámka: Stav, v němž intenzivní pocitové intuice stoupající z nevědomí se chystají vzít na sebe formu vědomých myšlenek. Klíčové slovo: Toužení po vědomé formě a pevné existenci. Výklad: Každý tvůrčí člověk zná tuto situaci – inspirace se vznáší kolem něj jako vidina neostrých obrysů, jako myšlenka ještě zcela neztvárněná – podaří se ji zachytit a ztvárnit, nebo zapadne zpět někam do beztvaré prázdnoty? Je to velké evoluční puzení, které je zde pociťováno – směs povznesené nálady a úzkosti.

Jak tuto energetickou linii co nejlépe ukotvit? V horoskopu eklipse je pro střední Evropu ascendent v Rybách, s Neptunem, vládcem Ryb přímo na ascendentu. Je zde kladen důraz na uzavření starých záležitostí a doslova odpuštění a rozvolnění. Nemá se tak stát nějakými silovými procedurami, ale spíše změnou vnitřního postoje. Tato iniciativa se může dít formou masové akce, motivované právě snahou oprostit se od starých nefunkčních postojů, které místo aby nám pomáhaly jít dál, nás svazují se „starými známými“, se kterými jsme spoutáni vzájemnými křivdami a pocitem morálních dluhů. Pokud se nezbavíme těchto pout, budeme s nimi neustále svázáni přes nenávist, zlobu a pocit onoho morálního dluhu, a protože tento starý systém se potápí, utopíme se spolu s ním i my.

Vzpomínám si, jak tuto věc řešil v historické legendě staré Anglie kouzelník Merlin. Stará bohyně Maab (myslím, že se tak jmenovala), se snažila přes vyvolávání zla a agrese provokovat Merlina a jeho druhy k silové či emocionální interakci s ní. Věděla dobře, že „existovat, znamená být vnímán“ – pokud někomu věnujeme svou pozornost, ať už z jakýkoliv důvodů, dodáváme mu energii, kterou potřebuje k existenci.1 Pokud někoho ignorujeme, a nevěnujeme mu ani vzpomínku, emoci či jakýkoliv druh pozornosti, byť se snaží doslova za jakoukoliv cenu ji získat, přestává v našem světě existovat. To bylo také Merlinovo řešení situace.

Obrátil se k Maab i se svými druhy zády. Řekl jí, že na ni zapomínají, že pro ně již neexistuje. Není už důležitá. To tuto starou bohyni zničilo.

Stávající režim umírá. Jeho poslední služebníci se pokoušejí rozpoutat 3. Světovou válku (marně) a plní masmédia detailním popisem zvěrstev, která ve skutečnosti sami organizují. Chtějí nás lapit do pasti přes emoce nenávisti a strachu. Pak by jsme byli spoutáni s nimi, a jejich umírajícím světem.

Otázka zní: když si budeme pěstovat „spravedlivou“ nenávist, komu tím pomůžeme? Nám to nepomůže nijak, pouze nám to ničí zdraví, ale drží nás to v klinči s nimi. Jejich zoufalství je tak velké, že už se neštítí ničeho, a to ani jejich mediální poskoci. Někteří však namítnou, že přece je nenecháme uniknout spravedlnosti?

Máme jim odpustit jejich špinavosti a zvěrstva? Nebo že je to pštrosí politika? Odpověď je nasnadě. My osobně s tím nic v této situaci nenaděláme. Ale když se od nich odpoutáme, zůstanou bez energie, a zákon akce a reakce se konečně

bude moci plně uplatnit! Pokud jsme je drželi v našich emocích a myslích, nemohla se Prozřetelnost uplatnit, a nám to navíc blokovalo pohyb vpřed. Proto se nás drží jak onen příslovečný trus košile, a jejich lži-média na nás chrlí tu jejich geblsovskou žumpu, co to dá! Jsou na nás závislí, závislí na naší pozornosti, byť v podobě nenávisti, zlosti, strachu…

Takže, cestou ven je nesdílet s nimi jejich svět, přes pozornost ani emoce spojené s nimi, ať už jakýmkoliv způsobem! Přes jejich „zprávy“, noviny atd… A, bohužel i přes některé „alternativní“ weby. Ale být informován, neznamená být manipulován. JEJICH „INFORMACE“ VÁM CHYBĚT NEBUDOU, NA TO VEMTE JED!

Až tedy nastane ono novoluní, které mimochodem na Zemi kulminuje v severní Americe, na 96. poledníku, navrhuji meditaci a rituál na téma odpuštění, nebo doslova zapomenutí a vypuštění jejich přítomnosti z našich životů, a tím i vypuštění emocionálních jedů z našeho bytí. S vědomím, že Nejvyšší Prozřetelnost, které celý problém předáme k řešení, je dostatečně způsobilá celou věc řešit, a to mnohem efektivněji a účinněji, než my.

Neptun na ascendentu je na sabiánském symbolu 13-14 Ryb:

Šlechtična zahalená ve velké šále z liščí kožešiny. Klíčová poznámka: Užití inteligence a mentální jemnosti jako zbraně proti bouřím a zkouškám. Klíčové slovo: Ochranné zaštítění. Výklad: Liška je vždy symbolem chytrosti. Zde používá člověk zbraně jemné inteligentní ženy k tomu, aby čelil tvrdým zevním podmínkám. Jsou někdy účinnější než meč.

Vzhledem k tomu, že stupeň ascendentu není pro celou střední Evropu stejný, beru v úvahu spíše tento Neptunův stupeň. Ten mají všichni stejný. U nás v Čechách je tedy důležitá ona katarze na psychické, a následně i fyzické rovině.2 Vnější aktivity, politikaření a mítinky nic nevyřeší. To už má stávající režim ošetřené. Hecy různých placených chytráků a provokatérů tedy zásadně ignorujte. Nyní je čas udělat si pořádek uvnitř, a rozvolnit pouta, nikoliv někde diskutovat, pobíhat nebo demonstrovat. Akorát dáte šanci různým trollům a provokatérům.

Rozloučení skrze meditaci nebo rituál "odpuštění a vypuštění" je klíčovou a nejúčinnější zbraní i nejsilnějším štítem, které nyní máme k dispozici.

Takže, 21. 8. v 20:30 místního Letního času, je čas pohnout kolem dějin.

Přeji nám všem hodně úspěchů!

Bohumil Lipka, transformační astrologie

Poznámky:
1 – dobře je to vidět u různých idolů davu, kteří se opájejí energií obdivu a popularity. Když jejich éra skončí, mají často abstinenční příznaky.
2 – pro bratry Poláky začalo celé téma už 7. 8. ve 20:10 LEČ, o zatmění Měsíce, a téma odpuštění je podmíněno hledáním vlastní sebeúcty, přes spolupráci se správnými sparring-partnery.
Obecně, jestliže následuje zatmění Slunce na severním uzlu po zatmění Luny na jižním uzlu, člověk je postaven před dilema, které staví vůli, duchovní cíl a vizi proti požadavkům ega a automatickým návykům. Teoreticky je Slunce silnější, mělo by tedy být možné objektivně posoudit svou vlastní minulost a svou pozici. Takže při následném zatmění Slunce tedy člověk může udělat krok, který jej osvobodí od nátlaku jeho vlastní lunární povahy. Je třeba najít nový způsob adaptace na okolnosti, což vyžaduje zásadní změny v obvyklých schématech chování.
REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Zatmění slunce otevře energetický portál269b - Zatmění slunce otevře energetický portál MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Zatmění slunce otevře energetický portál OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Zatmění slunce otevře energetický portál monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

429 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*