Vzkaz pozitivních mimozemšťanů celému lidstvu

Víte, jak nejlépe poznáme vaši civilizaci? Zevnitř. Nedivte se nám, že se občas chováme, jak vy říkáte, jako sloni v porcelánu, když vás lidi přeceňujeme. Máme o vás vyšší mínění. Je to jedna z nekonečně mnoha podob vyjádření skutečné bezpodmínečné lásky. Jak bychom jinak mohli milovat méně vyspělého tvora, jelikož si zcela jasně uvědomujeme, že je zároveň naší součástí?

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

krevní tlak

469 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

369 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nekonečného stvořitele poznáme jedině podle jednoduchosti na rozdíl od komplikovaného systému, jakým lidská bytost bezesporu je.

Teprve v tom nejnicotnějším NIC můžeme nalézt nekonečného stvořitele.

Teprve v NIČEM můžeme s ním splynout.

Můžeme toho dosáhnout jedině v trvale vyšším stavu vědomí, kdy mnohem více vnímáme jeho pocitovou složku, kterou máme v běžném stavu více či méně otupělou.

Proto abychom se stali ničím, musíme nejdříve vyrůst.

Jakkoliv to zní paradoxně, opak je pravdou.

Proč upadáme do zapomnění?

V trvale vyšším stavu vědomí, kdy neustále žijeme v přítomnosti, můžeme ale velmi snadno zapomenout, kým jsme byli. Taková je hra – na zapomnění. Abychom zapomněli na to, že umíme milovat. Ano, chápete správně, jste tím, kým jsme sami byli. Proto se k vám stále vracíme, abychom si připomínali, že žádný učený z nebe nespadl a udrželi se tak na vyšší hladině vědomí – vědomí lásky – vědomého trvalého spojení s nekonečným stvořitelem.

Proces reinkarnace tak může být vězením a zároveň nástrojem. Smyslem reinkarnace je naučit se bezpodmíněné lásce.

Pokud skutečně začneme milovat, nikdy už nezemřeme. Budeme totiž v trvalém spojení s nekonečným stvořitelem.

A v něm již nemusíme žít.

Stačí v něm jen BÝT.

A to je celý návod k narození božství uvnitř každého z nás.

g.i.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Vzkaz pozitivních mimozemšťanů celému lidstvu 269b - Vzkaz pozitivních mimozemšťanů celému lidstvu  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vzkaz pozitivních mimozemšťanů celému lidstvu  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vzkaz pozitivních mimozemšťanů celému lidstvu  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

899 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*