Vzkaz pozitivních mimozemšťanů celému lidstvu

Víte, jak nejlépe poznáme vaši civilizaci? Zevnitř. Nedivte se nám, že se občas chováme, jak vy říkáte, jako sloni v porcelánu, když vás lidi přeceňujeme. Máme o vás vyšší mínění. Je to jedna z nekonečně mnoha podob vyjádření skutečné bezpodmínečné lásky. Jak bychom jinak mohli milovat méně vyspělého tvora, jelikož si zcela jasně uvědomujeme, že je zároveň naší součástí?

Monoatomické prvky.
VÝPRODEJ: 50% SLEVA: MACA peruánská BIO 100 g za 75 Kč

Nekonečného stvořitele poznáme jedině podle jednoduchosti na rozdíl od komplikovaného systému, jakým lidská bytost bezesporu je.

Teprve v tom nejnicotnějším NIC můžeme nalézt nekonečného stvořitele.

Teprve v NIČEM můžeme s ním splynout.

Můžeme toho dosáhnout jedině v trvale vyšším stavu vědomí, kdy mnohem více vnímáme jeho pocitovou složku, kterou máme v běžném stavu více či méně otupělou.

Proto abychom se stali ničím, musíme nejdříve vyrůst.

Jakkoliv to zní paradoxně, opak je pravdou.

V trvale vyšším stavu vědomí, kdy neustále žijeme v přítomnosti, můžeme ale velmi snadno zapomenout, kým jsme byli. Taková je hra – na zapomnění. Abychom zapomněli na to, že umíme milovat. Ano, chápete správně, jste tím, kým jsme sami byli. Proto se k vám stále vracíme, abychom si připomínali, že žádný učený z nebe nespadl a udrželi se tak na vyšší hladině vědomí – vědomí lásky – vědomého trvalého spojení s nekonečným stvořitelem.

Proces reinkarnace tak může být vězením a zároveň nástrojem. Smyslem reinkarnace je naučit se bezpodmíněné lásce.

Pokud skutečně začneme milovat, nikdy už nezemřeme. Budeme totiž v trvalém spojení s nekonečným stvořitelem.

A v něm již nemusíme žít.

Stačí v něm jen BÝT.

A to je celý návod k narození božství uvnitř každého z nás.

g.i.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

 ORMUS AKTIVUJE DNA

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat "spící" DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  http://bit.ly/ormus_zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, nad 500 korun obdržíte dárek 1x MACA BIO 100 g, nad 1000 korun druhou MACU BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 gramů ZDARMA.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*