Vzkaz pozitivních mimozemšťanů celému lidstvu

Víte, jak nejlépe poznáme vaši civilizaci? Zevnitř. Nedivte se nám, že se občas chováme, jak vy říkáte, jako sloni v porcelánu, když vás lidi přeceňujeme. Máme o vás vyšší mínění. Je to jedna z nekonečně mnoha podob vyjádření skutečné bezpodmínečné lásky. Jak bychom jinak mohli milovat méně vyspělého tvora, jelikož si zcela jasně uvědomujeme, že je zároveň naší součástí?

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nekonečného stvořitele poznáme jedině podle jednoduchosti na rozdíl od komplikovaného systému, jakým lidská bytost bezesporu je.

Teprve v tom nejnicotnějším NIC můžeme nalézt nekonečného stvořitele.

Teprve v NIČEM můžeme s ním splynout.

Můžeme toho dosáhnout jedině v trvale vyšším stavu vědomí, kdy mnohem více vnímáme jeho pocitovou složku, kterou máme v běžném stavu více či méně otupělou.

Proto abychom se stali ničím, musíme nejdříve vyrůst.

Jakkoliv to zní paradoxně, opak je pravdou.

Proč upadáme do zapomnění?

V trvale vyšším stavu vědomí, kdy neustále žijeme v přítomnosti, můžeme ale velmi snadno zapomenout, kým jsme byli. Taková je hra – na zapomnění. Abychom zapomněli na to, že umíme milovat. Ano, chápete správně, jste tím, kým jsme sami byli. Proto se k vám stále vracíme, abychom si připomínali, že žádný učený z nebe nespadl a udrželi se tak na vyšší hladině vědomí – vědomí lásky – vědomého trvalého spojení s nekonečným stvořitelem.

Proces reinkarnace tak může být vězením a zároveň nástrojem. Smyslem reinkarnace je naučit se bezpodmíněné lásce.

Pokud skutečně začneme milovat, nikdy už nezemřeme. Budeme totiž v trvalém spojení s nekonečným stvořitelem.

A v něm již nemusíme žít.

Stačí v něm jen BÝT.

A to je celý návod k narození božství uvnitř každého z nás.

g.i.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Vzkaz pozitivních mimozemšťanů celému lidstvu269b - Vzkaz pozitivních mimozemšťanů celému lidstvu MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vzkaz pozitivních mimozemšťanů celému lidstvu OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vzkaz pozitivních mimozemšťanů celému lidstvu monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*