Vyšší logika: Známé výroky v širším kontextu

Ježíšovy výroky „Kdo po Tobě kamenem, Ty po něm chlebem“ a „Vždyť oni nevědí, co činí“ jsou pro mnohé z nás nepochopitelné. V prvním případě, když se přece nebudeme bránit, můžeme přijít o život. A stejně tak v druhém případě přece útočící vždycky moc dobře vědí, co činí. Tato argumentace opět ale spadá do hájemství nižší logiky. Ve světle logiky vyšší mají výše uvedené výroky vyšší význam.

Monoatomické prvky.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem
MACA peruánská BIO 100 g - 50% SLEVA

​Abychom se dostali na stejnou rovinu uvažování, zkusme nejdříve navštívit následující web. Projděme si jej a posléze se vraťme zpět.

www.odkrytelzi.cz

Nyní máme dvě možnosti:

a) pokud nám výše uvedený web nepřipadá legrační, tak je dost možné, že celý tento text nám nebude k žádnému užitku. Můžeme dál zůstat u nižší logiky a nemusíme číst dál.

b) pro ostatní, kterým to legrační připadá – pokud vůči nám někdo projevuje nenávist, tím nám jen dává najevo, že nás miluje – my jej milujeme také, protože jsme vyšší bytost a používáme vyšší logiku. Proto výrok

„Kdo po Tobě kamenem, Ty po něm chlebem.“

zákonitě chápeme v pravém světle, protože ve skutečnosti jsme Všichni Jedno. Všichni jsme spojení, jen na individuální úrovni projevujeme rozdílnou úroveň zkreslení spojení s božskou podstatou, tedy se Zdrojem, nekonečným stvořitelem.

Pokud je zkreslení obrovské, jakákoliv jiskra skutečného vědomí, než doputuje k nám do ega, kterou ztělesňuje role v tomto světě, nakonec cestou zhasne v temnotě nevědomí. Takže ve skutečnosti už nevíme, jaký byl původní záměr. A musíme se řídit mechanickými pravidly, která naprogramoval někdo jen proto, abychom vůbec mohli v tomto dualitním světě existovat.

Pravidla, co je dobré a zlé, se však časem mění, což nás ještě více může mást, protože zároveň ve své genetické paměti máme uložená pravidla jiná, kterým nás učili naši rodiče, prarodiče a jejich předkové, a ty zase jejich předkové. Tento chaos tak zákonitě musí vyústit v to, že

„Oni nevědí, co vlastně činí.“

- Vyšší logika: Známé výroky v širším kontextuVe smyslu čím dál většího zmatení, z něhož jako jediné vysvobození se zdá cesta Dobra, tak ji mnoho lidí nastupuje. Ovšem zdaleka netuší, že čím více „dobří“ budou – naroste pozitivita v tomto světě – tím více se v našem dualitním světě musí neustále nastolovat rovnováha, takže dojde zákonitě i ke vzestupu sil negativních.

Cesta vzhůru proto existuje jen v integraci polarit, tedy protikladů do jediného celku, kdy se negativita snoubí s pozitivitou.

Tohoto stavu ovšem nelze dosáhnout, pokud jej budeme napodobovat. Stejně tak k tomu nedojdeme, pokud se budeme udržovat ve zlatém středu, protože kdykoliv budeme mířit, vždy mineme.

K naprostému spojení obou polarit můžeme dojít jedině jejich současným zažíváním. Způsoby tohoto zažívání jsou ovšem velmi různé, protože nekonečný stvořitel ve své nekonečné pestrosti chce zažívat nekonečné množství variací samotného Bytí. Co my ovšem můžeme vědět, co vlastně nekonečný stvořitel zažívá? Pokud si uvědomíme, že každý celek obsahuje nekonečně mnoho částí, přičemž každá z nich zároveň obsahuje celek samotný, tak to možné je.

georg

7 + 7 = 12 (první a sedmé úrovně jsou jedny a tytéž) + 1 = 13

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - Vyšší logika: Známé výroky v širším kontextu ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - Vyšší logika: Známé výroky v širším kontextu OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vyšší logika: Známé výroky v širším kontextu monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*