Vyhnání z Ráje bylo trestem za domýšlivost

Původní člověk, než prošel biblickým pádem, žil v jiném stavu vědomí. Mnohem vyšším. Tento stav ovšem vyžadoval trvalé praktikování Zákona jednoty. Okamžikem, kdy původní lidé začali s tímto stavem vědomí experimentovat, ve smyslu hrát si na bytosti vyšší než skutečně jsou ve směru ovládání matérie, tedy hmoty – jaderná fyzika a jiné další, mnohem důmyslnější technologie na bázi vícedimenzionální fyziky s cílem manipulovat se zemským jádrem – zároveň těmito nečistými myšlenkami narušovali morfogenetické pole své civilizace. Co se týče nedodržování Zákona jednoty, tak se automaticky tento „hřích“, mimo jiného v podobě genetických manipulací, přenesl na celou společnost, což nutně vyústilo v pověstný biblický pád vědomí v důsledku celosvětového kataklyzmatu, vyvolaného výše zmíněnými experimenty. Lidstvo zhlouplo. Až na úroveň doby kamenné.

eshop energie života nabízí


CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

399 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

186 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

199 Kč

ERYTHRITOL 1000 g

nahradí bílý cukr

249 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

I když by se mohlo zdát, že od té doby jsme urazili velmi dlouhou cestu, bylo by to velmi pošetilé, protože není možné srovnat náš vývoj několika desítek tisíc let od doby kamenné s evolucí původního člověka, která netrvala deseti-tisíce ani milióny, ale stamilióny let.

Pokud by si přesto někdo mohl myslet opak, není se mu co divit. Je postižený zákeřnou nemocí zvanou Domýšlivost, což je stejná choroba, která postihla i původní lidstvo.

Takto nemocný člověk se bude snažit své postižení skrýt. Myslí si totiž, že jej ve skutečném světle nikdo nevidí. Většina možná, ale menšina rozhodně ano. Jakmile si to uvědomí tato minorita, časem se to přenese na celou společnost.

Tento tah je hybnou silou celé evoluce. Aby jakákoliv civilizace mohla růst, musí být oplodněna vyšším vědomím, protože nikdy by nemohla růst bez zásahu zvenčí. Pokud bychom si mysleli opak, žili bychom tak v neustálém incestu.

Proto platí Zákon jednoty, který se předává civilizacím, kdy dospějí k jistému základnímu vzestupu na určitou úroveň. Jsme schopni spolu nějakým způsobem fungovat, aniž bychom se navzájem vyvraždili. Menší excesy v podobě válek a konfliktů nejsou na závadu, protože slouží jako ukázkové příklady, co přesně opustit.

Jakmile se Zákon jednoty předá civilizaci, dojde k jejímu oplodnění skrze zástupce z těch nejvyspělejších z dané společnosti. Jsou toho hodni. Čím? Vlastním úsilím o duchovní vývoj. Ostatní budou toho zázraku ušetřeni – nezvládli by jej. Mohlo by dojít k prudké autoimunitní reakci, takže by většina tento vskutku obohacující impuls mohla považovat nikoliv jako stimul k růstu, ale jako útok.

CERN logo - Vyhnání z Ráje bylo trestem za domýšlivostDělo by se tak v důsledku upomínky v kolektivní paměti na biblický pád, i když jej zapříčinili stejní lidé, kteří nás dnes opět ovládají. Jde o paradox nevědomé souvztažnosti, podobně jako v případě domácího násilí, kdy je oběť závislá na násilníkovi či násilnici.

Imunitní systém společnosti by tedy mohl stimul k růstu označit za virus s cílem jej zničit, protože ohrožuje základy jejího fungování, sice krajně nevyspělého, ale na tom nesejde.

ilu - Vyhnání z Ráje bylo trestem za domýšlivostVždy tady byly, jsou a budou jisté síly, které mají na udržování tohoto konzervativního stavu eminentní zájem. Jaký? Těží z toho, že žijí na úkor civilizace. Degenerují ji jejím dlouhodobým vysáváním.

Nikdo z vůdců není výjimkou. Není moudré si myslet, že americký prezident či jeho ruský protějšek je vždy morálně čistý člověk (jedině Kennedy se vzepřel a jak dopadl).

Pokud si volíme takové do sebe zahleděné vůdce, není se co divit, že naše civilizace roste velmi stěží a pomalu, někdo by mohl říct, že vůbec. ONI tomu brání a daří se jim to.

mobil - Vyhnání z Ráje bylo trestem za domýšlivostNechali jsme se dobrovolně očipovat. Ba co více, ještě z toho máme ukrutnou radost.

Chováme se jako bezelstné děti. My totiž uvnitř jsme všichni děti. Lišíme se jen stářím a moudrostí, což není výsadou, ale zásluhou. V tomto vesmíru nikdo nic zadarmo nedostane. Pokud nic nedáváme, nic taky nedostaneme.

Jen kapitáni ekonomiky přišli na způsob, jak to obejít. Jednoduše nás přelstili. Ochotně jim ještě sloužíme. Dávají nám do rukou cetky, aby tak nerušeně v klidu mohli vysávat naše životy skrze babylonský dluhový systém.

Proč jim to vlastně dovolujeme?

Nebylo by lepší projít nebeskou branou zpět?

Tedy tam, odkud člověk před mnoha milióny let spadl?

Odpověď se nachází uvnitř každého z nás.

Jen musíme najít odvahu si ji uvědomit.

georg

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Vyhnání z Ráje bylo trestem za domýšlivost MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vyhnání z Ráje bylo trestem za domýšlivost OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vyhnání z Ráje bylo trestem za domýšlivost monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč

ŠKORNICE FORTE

přírodní viagra

799 Kč

ERYTHRITOL 400 g

nahradí bílý cukr

119 Kč


2 Comments

  1. Nechali jsme se dobrovolně očipovat.
    ??

    (já tedy nevím, ale 99,9% lidí očipovaných není a dobrovolně by se očipovat nenechali)

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*