Vědomí sebe sama a nutnost vnější ohleduplnosti

Opakem vnitřního braní ohledů (na vnější okolnosti) a tím, co je částečně nástrojem boje proti němu, je vnější ohleduplnost. Ta je založena na zcela jiném vztahu k lidem, než vnitřní braní ohledů. Je to přizpůsobení se lidem, přizpůsobení se jejich chápání, jejich požadavkům.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ohleduplností navenek dělí člověk to, co ostatní i jemu samotnému usnadňuje život. Vnější ohleduplnost vyžaduje znalost lidí, pochopení jejich vkusu, zvyků a předsudků. Současně také vnější ohleduplnost vyžaduje velkou moc a kontrolu nad sebou samým.

Člověk velmi často upřímně touží vyjádřit nebo tak či onak ukázat jinému člověku, co si o něm doopravdy myslí a co k němu cítí. Jestliže je člověk slabý, dá této své touze samozřejmě průchod.

Poté se bude ospravedlňovat a říkat, že nechtěl lhát, že nechtěl předstírat, že chtěl být upřímný. Nakonec sám sebe přesvědčí, že to byla chyba toho druhého, že on sám na něho doopravdy chtěl brát ohledy, dokonce mu chtěl ustoupit, ne se hádat a tak dále, ale ten druhý nechtěl vůbec brát ohledy, takže se s ním nedalo nic dělat.

Velmi často se stává, že co začíná žehnáním, často končí spíláním. Někdo začne rozhodnutím nebrat ohledy, a posléze ostatní obviní z toho, že neberou ohledy na něho. To je příklad toho, jak vnější braní ohledů přechází ve vnitřní braní ohledů (na vnější okolnosti).

Jestliže si však člověk skutečně uvědomuje sebe sama, pak chápe, že jiný člověk je strojem úplně stejně jako on sám. A potom vstoupí do jeho situace, postaví se na jeho místo a bude moci skutečně chápat a cítit to, co cítí a myslí druhý.

Pokud to dokáže, jeho práce (na sobě) se mu usnadní. Jestliže však k lidem přistupuje se svými vlastními nároky, nemůže tím nikdy získat nic než jen nové vnitřní braní ohledů (na vnější svět).

Georgij Ivanovič Gurdžijev (13. ledna 1866 – 29. října 1949) v knize Hledání zázračného – Zlomky neznámého učení od P. D. Uspenského

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Vědomí sebe sama a nutnost vnější ohleduplnosti 269b - Vědomí sebe sama a nutnost vnější ohleduplnosti  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vědomí sebe sama a nutnost vnější ohleduplnosti  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vědomí sebe sama a nutnost vnější ohleduplnosti  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*