Vědomí sebe sama a nutnost vnější ohleduplnosti

Opakem vnitřního braní ohledů (na vnější okolnosti) a tím, co je částečně nástrojem boje proti němu, je vnější ohleduplnost. Ta je založena na zcela jiném vztahu k lidem, než vnitřní braní ohledů. Je to přizpůsobení se lidem, přizpůsobení se jejich chápání, jejich požadavkům.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ohleduplností navenek dělí člověk to, co ostatní i jemu samotnému usnadňuje život. Vnější ohleduplnost vyžaduje znalost lidí, pochopení jejich vkusu, zvyků a předsudků. Současně také vnější ohleduplnost vyžaduje velkou moc a kontrolu nad sebou samým.

Člověk velmi často upřímně touží vyjádřit nebo tak či onak ukázat jinému člověku, co si o něm doopravdy myslí a co k němu cítí. Jestliže je člověk slabý, dá této své touze samozřejmě průchod.

Poté se bude ospravedlňovat a říkat, že nechtěl lhát, že nechtěl předstírat, že chtěl být upřímný. Nakonec sám sebe přesvědčí, že to byla chyba toho druhého, že on sám na něho doopravdy chtěl brát ohledy, dokonce mu chtěl ustoupit, ne se hádat a tak dále, ale ten druhý nechtěl vůbec brát ohledy, takže se s ním nedalo nic dělat.

Velmi často se stává, že co začíná žehnáním, často končí spíláním. Někdo začne rozhodnutím nebrat ohledy, a posléze ostatní obviní z toho, že neberou ohledy na něho. To je příklad toho, jak vnější braní ohledů přechází ve vnitřní braní ohledů (na vnější okolnosti).

Jestliže si však člověk skutečně uvědomuje sebe sama, pak chápe, že jiný člověk je strojem úplně stejně jako on sám. A potom vstoupí do jeho situace, postaví se na jeho místo a bude moci skutečně chápat a cítit to, co cítí a myslí druhý.

Pokud to dokáže, jeho práce (na sobě) se mu usnadní. Jestliže však k lidem přistupuje se svými vlastními nároky, nemůže tím nikdy získat nic než jen nové vnitřní braní ohledů (na vnější svět).

Georgij Ivanovič Gurdžijev (13. ledna 1866 – 29. října 1949) v knize Hledání zázračného – Zlomky neznámého učení od P. D. Uspenského

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

269b - Vědomí sebe sama a nutnost vnější ohleduplnosti ORMUS AKTIVUJE DNA

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že tato látka dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat "spící" DNA.

2665 - Vědomí sebe sama a nutnost vnější ohleduplnosti OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vědomí sebe sama a nutnost vnější ohleduplnosti http://bit.ly/ormus_zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, nad 500 korun obdržíte dárek 1x MACA BIO 100 g, nad 1000 korun druhou MACU BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 gramů ZDARMA.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*