Vědomí sebe sama a nutnost vnější ohleduplnosti

Opakem vnitřního braní ohledů (na vnější okolnosti) a tím, co je částečně nástrojem boje proti němu, je vnější ohleduplnost. Ta je založena na zcela jiném vztahu k lidem, než vnitřní braní ohledů. Je to přizpůsobení se lidem, přizpůsobení se jejich chápání, jejich požadavkům.

eshop energie života nabízí


MACA 250 g BIO

vyladí hormony

299 Kč

HROZNOVÉ JÁDRO 20 g

zkrásní pokožku

299 Kč

MANDLE NATURAL 250 g

doplní nutné živiny

129 Kč

CHIA semínka 1 kg

zrychlí metabolismus

99 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ohleduplností navenek dělí člověk to, co ostatní i jemu samotnému usnadňuje život. Vnější ohleduplnost vyžaduje znalost lidí, pochopení jejich vkusu, zvyků a předsudků. Současně také vnější ohleduplnost vyžaduje velkou moc a kontrolu nad sebou samým.

Člověk velmi často upřímně touží vyjádřit nebo tak či onak ukázat jinému člověku, co si o něm doopravdy myslí a co k němu cítí. Jestliže je člověk slabý, dá této své touze samozřejmě průchod.

Poté se bude ospravedlňovat a říkat, že nechtěl lhát, že nechtěl předstírat, že chtěl být upřímný. Nakonec sám sebe přesvědčí, že to byla chyba toho druhého, že on sám na něho doopravdy chtěl brát ohledy, dokonce mu chtěl ustoupit, ne se hádat a tak dále, ale ten druhý nechtěl vůbec brát ohledy, takže se s ním nedalo nic dělat.

Velmi často se stává, že co začíná žehnáním, často končí spíláním. Někdo začne rozhodnutím nebrat ohledy, a posléze ostatní obviní z toho, že neberou ohledy na něho. To je příklad toho, jak vnější braní ohledů přechází ve vnitřní braní ohledů (na vnější okolnosti).

Jestliže si však člověk skutečně uvědomuje sebe sama, pak chápe, že jiný člověk je strojem úplně stejně jako on sám. A potom vstoupí do jeho situace, postaví se na jeho místo a bude moci skutečně chápat a cítit to, co cítí a myslí druhý.

Pokud to dokáže, jeho práce (na sobě) se mu usnadní. Jestliže však k lidem přistupuje se svými vlastními nároky, nemůže tím nikdy získat nic než jen nové vnitřní braní ohledů (na vnější svět).

Georgij Ivanovič Gurdžijev (13. ledna 1866 – 29. října 1949) v knize Hledání zázračného – Zlomky neznámého učení od P. D. Uspenského

Monoatomické zlato aktivuje DNA

Ormus269b - Vědomí sebe sama a nutnost vnější ohleduplnosti MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Vědomí sebe sama a nutnost vnější ohleduplnosti OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Vědomí sebe sama a nutnost vnější ohleduplnosti monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


ESPRESSO 250 g

100% arabica

199 Kč

PSYLLIUM 250g

doplní vlákninu

129 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

BRAHMI 100 tob.

přetaktuje váš mozek

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*