V čem spočívá nesmyslnost bitvy kyvadel

Základní charakteristický rys destruktivního kyvadla spočívá v tom, že agresivně usiluje o zničení ostatních kyvadel a přetažení lidí na svou stranu. Za daným účelem své přívržence ustavičně štve proti ostatním: „My jsme takoví, ale oni jsou jiní! Spatní!“ Lidé, kteří se do podobného boje zapojí, scházejí ze své cesty a kráčejí za falešnými cíli, jež mylně považují za své. V tomto aspektu se projevuje destruktivnost kyvadel. Boj proti cizím přívržencům bývá bezvýsledný a vede k rozpadu životů – jak vlastních, tak cizích.

eshop energie života nabízí


MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

349 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

249 Kč

GREPOVÉ JÁDRO 20 g

vybudí imunitu

299 Kč

CORDYCEPS 100 g

posílí zevnitř

299 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zamysleme se nad nejkrajnějším projevem bitvy o přívržence – válkou. Jestliže chce kyvadlo přesvědčit své stoupence, aby šli do války, ohání se argumenty, které odpovídají konkrétní historické epoše. Metoda nejprimitivnějšího rázu, jež se hojně používala v dávné minulosti, spočívala zkrátka v tom, že byl vysloven příkaz odebrat drahým to, co jim náleží. Čím se společnost stávala civilizovanější, argumenty nabíraly rafinovanější podoby. Jeden národ se prohlašuje za vyšší, nadřazený, kdežto ostatní jsou podle něj neplnohodnotné.

Ušlechtilý cíl se skrývá pod záminkou, že ony nevyspělé národy by měly být vyzdviženy na vyšší úroveň, pokud však budou odporovat, dominující národ uplatní sílu. Současné koncepce války pak vypadají zhruba následovně. V lese visí na stromě včelí hnízdo. Žijí tam divoké včely, které snášejí svůj med a vychovávají potomky. Když vtom k hnízdu přichází kyvadlo a oznamuje svým přívržencům: „To jsou divoké včely, jsou velmi nebezpečné, a proto je třeba je zničit, nebo přinejmenším vyplenit hnízdo. Nevěříte? Podívejte!“ Tu začne šťourat do hnízda klackem. Včely vyletují a začínají příznivce štípat. A kyvadlo triumfuje: „No vidíte, jak jsou agresivní! Musí se zničit!“

Války a revoluce se vždy schovávaly za všelijaká omluvná hesla, přitom je však spojuje jediná podstata – jde o bitvu kyvadel o přívržence. Takové bitvy mohou nabývat různých podob, ale jejich snahy směřují k jedinému cíli, a to získat co možná největší zástup stoupenců. Pro kyvadlo představují nové síly životní potřebu – jde o přirozený a nevyhnutelný boj o existenci.

Po válce probíhají méně agresivní, avšak dostatečně tvrdé formy boje. Například boje o odbytiště, rivalita politických stran, konkurence v ekonomice, všemožné druhy marketingu, reklamní kampaně, ideologická propaganda a tak dále. Prostředí pro lidskou existenci je vytvořeno a zkonstruováno na kyvadlech, proto jsou veškeré sféry činnosti ovládány konkurenčním bojem. Rivalita se projevuje na všech úrovních, počínaje státními spory a konče soutěžemi mezi klubovými mužstvy a jednotlivými lidmi.

Nové, nezvyklé a nepochopitelné věci si cestu probíjí vždy obtížně. Proč tomu tak je? Jde snad pouze o inertnost myšlení? Zásadní příčina tkví v tom, že starým kyvadlům nepřichází vhod, jestliže se objeví čerstvý nováček, který přetahuje přívržence na svou stranu. Například spalovací motory, jež tak silně znečišťují ovzduší ve městech, by již dávno mohly patřit minulosti.

Vždyť je rozpracováno mnoho alternativních, ekologicky čistých modelů motorů. Takové plány však ohrožují smrtí kyvadla naftových korporací, které jsou ovšem dosud velmi silné, a proto nějakým vynálezcům nepovolí, aby je jen tak snadno smetli ze scény. Dochází až k tomu, že tato monstra doslova skupují patenty na modely nových motorů a drží je v tajnosti, přičemž rozhlašuji zprávy o nízké účinnosti takových vynálezů.

Jakmile kyvadla svou strukturu realizují na materiální úrovni, upevňují si situaci finančními prostředky, stavbami, vybavením a ovšem také lidskými zdroji. Do čela lidských pyramid bývají jmenováni favorité kyvadel. Oblíbenci obsazují vedoucí funkce rozmanitých hodností, počínaje nedůležitými představenými a konče prezidenty států. Rozhodně nemusí disponovat zvlášť vynikajícími vlastnostmi.

Zpravidla se jimi stávají přívrženci, jejichž parametry je možno ideálně vřadit do struktury kyvadla. Favoritovi se může zdát, že ve svém životě dosáhl úctyhodných výsledků výhradně díky vlastním ctnostem. Na jisté úrovni tyto domněnky odpovídají skutečnosti, ale většinu práce na vyzdvižení oblíbenců odvádí samoorganizační struktura kyvadla. Pokud parametry oblíbence přestanou odpovídat potřebám systému, je bez lítosti odklizen.


chia 1kg - V čem spočívá nesmyslnost bitvy kyvadel

CHIA semínka 1 kg

zrychlí metabolismus

99 Kč

kratom 50g - V čem spočívá nesmyslnost bitvy kyvadel

KRATOM 50 g

nahradí antidepresivum

599 Kč

kotvicnik 90procent 20g - V čem spočívá nesmyslnost bitvy kyvadel

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč

konopne seminko 500g - V čem spočívá nesmyslnost bitvy kyvadel

KONOPNÉ SEMÍNKO 500g

dodá zdravé tuky

249 Kč


z knihy Ovlivňování reality I: Prostor variant od Vadima Zelanda, vydané v roce 2005 vydavatelstvím Eugenika

Monoatomická platina aktivuje vyšší energii


CAIGUA 100 g

vyčistí cévy

199 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

299 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*