Usnout znamená rozměnit se v nekonečnu

Pokud použijeme krátkodobý vyšší stav vědomí jako nástroj, povýší nás. Pokud jej budeme využívat jako berličku, postupně ji vy-těžíme až nakonec nebude co těžit. Dobře si proto rozmysleme, než se do vyššího stavu vědomí uvedeme. Pokud nevíme, nebudeme pak vědět vůbec nic.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Samozřejmě i to je cestou ke Zdroji. Ale nač tak spěchat, řekl by skeptik.

Každý máme jinou rychlost, určenou frekvencí naší vibrace, tedy frekvencí lásky v nás. Čím vyšší je, tím skutečněji milujeme.

Ve vyšším stavu vědomí milujeme, protože netrénujeme tělo, aby vytvářelo vyšší vědomí, ale aby to naopak vytvářelo tělo samotné.

Pokud vnímáme vědomí jako vyšší nefyzickou složku nad hmotou, nemůže být tudíž vědomí produktem těla, ale tělo produktem vědomí. Vyšší vždy vytváří nižší. Tak to je.

Proto si taky v běžném stavu vědomí nemůžeme uvědomovat sami sebe, míněno v celé své multidimenzionální velikosti, nikoliv jen jako fyzické já.

Zkrátka spíme. Je to přitom tak logické – i vyšší vědomí si potřebuje občas odpočinout.

Jedině ten, který nezná spánek, nepotřebuje spát. Ale jelikož sám má v sobě zapomenuté touhy po spánku, tak si nás alespoň před-stavuje.

A jelikož základním znakem vědomí je projekce, jsme všichni dohromady jeho projekcí.

Když myslíme všechny dohromady, myslíme tím úplně vše, včetně nekonečna.

Všichni, včetně všech bytostí v multiversu. A jelikož je vůbec neznáme, nemůžeme proto nikdy pochopit, co je nekonečný stvořitel.

Jím prostě musíme BÝT.

To je ostatně podstatou zapomnění – rozměnit se v nekonečnu.

g.i.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Usnout znamená rozměnit se v nekonečnu269b - Usnout znamená rozměnit se v nekonečnu MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Usnout znamená rozměnit se v nekonečnu OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Usnout znamená rozměnit se v nekonečnu monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*