Usnout znamená rozměnit se v nekonečnu

Pokud použijeme krátkodobý vyšší stav vědomí jako nástroj, povýší nás. Pokud jej budeme využívat jako berličku, postupně ji vy-těžíme až nakonec nebude co těžit. Dobře si proto rozmysleme, než se do vyššího stavu vědomí uvedeme. Pokud nevíme, nebudeme pak vědět vůbec nic.

eshop energie života nabízí


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

49 Kč

ERYTHRITOL 1000 g

nahradí bílý cukr

249 Kč

KRATOM 5 g

deprese ustoupí

99 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Samozřejmě i to je cestou ke Zdroji. Ale nač tak spěchat, řekl by skeptik.

Každý máme jinou rychlost, určenou frekvencí naší vibrace, tedy frekvencí lásky v nás. Čím vyšší je, tím skutečněji milujeme.

Ve vyšším stavu vědomí milujeme, protože netrénujeme tělo, aby vytvářelo vyšší vědomí, ale aby to naopak vytvářelo tělo samotné.

Pokud vnímáme vědomí jako vyšší nefyzickou složku nad hmotou, nemůže být tudíž vědomí produktem těla, ale tělo produktem vědomí. Vyšší vždy vytváří nižší. Tak to je.

Proto si taky v běžném stavu vědomí nemůžeme uvědomovat sami sebe, míněno v celé své multidimenzionální velikosti, nikoliv jen jako fyzické já.

Zkrátka spíme. Je to přitom tak logické – i vyšší vědomí si potřebuje občas odpočinout.

Jedině ten, který nezná spánek, nepotřebuje spát. Ale jelikož sám má v sobě zapomenuté touhy po spánku, tak si nás alespoň před-stavuje.

A jelikož základním znakem vědomí je projekce, jsme všichni dohromady jeho projekcí.

Když myslíme všechny dohromady, myslíme tím úplně vše, včetně nekonečna.

Všichni, včetně všech bytostí v multiversu. A jelikož je vůbec neznáme, nemůžeme proto nikdy pochopit, co je nekonečný stvořitel.

Jím prostě musíme BÝT.

To je ostatně podstatou zapomnění – rozměnit se v nekonečnu.

g.i.

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Usnout znamená rozměnit se v nekonečnu MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Usnout znamená rozměnit se v nekonečnu OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Usnout znamená rozměnit se v nekonečnu monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

MONOATOM PLATINA

vyšší energie

1851 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

41 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*