Tvorba reality: Láska a mezilidské vztahy

Láska, vztah… Člověk rozhodně není předurčen žít o samotě jako trosečník na pustém ostrově. Láska existuje v mnoha podobách, ale tou nejčistší a nejsilnější formou je láska partnerská. Muž má v sobě potlačený prvek ženy, žena prvek muže, proto hledají protějšky – nastane harmonie, vzájemně se doplňují, skládačka je kompletní. Každá část se snaží opět spojit s celkem, aby unikla své nedokonalosti. Mužskému světu tvoří nevědomý protějšek anima (ženská část duše) a naopak.

eshop energie života nabízí


GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

KONOPNÉ SEMÍNKO 100 g

dodá zdravé tuky

59 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

299 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Můžete zbožňovat své děti, mít rádi přátele, kočku, psa nebo jiné zvíře, ale nic ve vás nevyvolá takový nekonečný pocit štěstí jako láska partnera nebo partnerky.

Je totiž vaším životem, sdílíte s ním vše dobré i zlé, detailně se vzájemně odkrýváte na všech myslitelných úrovních – intimní, duševní, tělesné.

Láska není čokoláda, jejíž chuť vám z pusy za chvíli zmizí. Pravá láska se pozná podle toho, jste-li ochotni přinášet pro druhé oběti a ještě k tomu rádi. A zda milujete i partnerovy nedostatky a vady. Asi nejlépe to vyjádřil William Shakespeare ve svém díle Romeo a Julie, kde byla na oltář lásky přinesena vůbec ta největší oběť – vlastní život.

Pokud máte problém s verši, můžete se podívat na stejnojmenný fi lm Romeo a Julie v britské verzi z roku 1968, která je ze všech fi lmových zpracování tou nejzdařilejší.

Milované osobě nikdy nelžete, hodně se toho v životě časem provalí a je to vždy ztráta důvěry. Někdy je ale moc těžké mluvit pravdu, např. když partner přijde s vaší domnělou nevěrou.

Když už jste to udělali, bumerang si vás najde a nějak si to odnesete, partnera tím ale raději netrestejte. Co teď? Jakmile zalžete, bude vás tížit lež, jakmile řeknete pravdu, uleví se vám, ale strašně tím partnerovi ublížíte a bude to mít nedozírné následky pro váš vztah, i když vám nakonec odpustí. Musíte se z toho nějak dostat. Zkuste to zamluvit, odvést téma rozhovoru jinam nebo se prostě pro něco urazte a přestaňte komunikovat. A čekejte bumerang…

Není nakonec lepší být věrný?

z knihy Indigový svět od Simona Loyda, vydané nakladatelstvím ANAG v roce 2011


MONOATOM PLATINA

vyšší energie

1851 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

799 Kč

KOTVIČNÍK plody 250 g

hormonální rovnováha

699 Kč

JESENEC - CELASTRUS 50 g

zrychlí vaši mysl

149 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*