Tvorba reality: Láska a mezilidské vztahy

Láska, vztah… Člověk rozhodně není předurčen žít o samotě jako trosečník na pustém ostrově. Láska existuje v mnoha podobách, ale tou nejčistší a nejsilnější formou je láska partnerská. Muž má v sobě potlačený prvek ženy, žena prvek muže, proto hledají protějšky – nastane harmonie, vzájemně se doplňují, skládačka je kompletní. Každá část se snaží opět spojit s celkem, aby unikla své nedokonalosti. Mužskému světu tvoří nevědomý protějšek anima (ženská část duše) a naopak.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

393 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

149 Kč

RHODIOLA extrakt

štítná žláza

249 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Můžete zbožňovat své děti, mít rádi přátele, kočku, psa nebo jiné zvíře, ale nic ve vás nevyvolá takový nekonečný pocit štěstí jako láska partnera nebo partnerky.

Je totiž vaším životem, sdílíte s ním vše dobré i zlé, detailně se vzájemně odkrýváte na všech myslitelných úrovních – intimní, duševní, tělesné.

Láska není čokoláda, jejíž chuť vám z pusy za chvíli zmizí. Pravá láska se pozná podle toho, jste-li ochotni přinášet pro druhé oběti a ještě k tomu rádi. A zda milujete i partnerovy nedostatky a vady. Asi nejlépe to vyjádřil William Shakespeare ve svém díle Romeo a Julie, kde byla na oltář lásky přinesena vůbec ta největší oběť – vlastní život.

Pokud máte problém s verši, můžete se podívat na stejnojmenný fi lm Romeo a Julie v britské verzi z roku 1968, která je ze všech fi lmových zpracování tou nejzdařilejší.

Milované osobě nikdy nelžete, hodně se toho v životě časem provalí a je to vždy ztráta důvěry. Někdy je ale moc těžké mluvit pravdu, např. když partner přijde s vaší domnělou nevěrou.

Když už jste to udělali, bumerang si vás najde a nějak si to odnesete, partnera tím ale raději netrestejte. Co teď? Jakmile zalžete, bude vás tížit lež, jakmile řeknete pravdu, uleví se vám, ale strašně tím partnerovi ublížíte a bude to mít nedozírné následky pro váš vztah, i když vám nakonec odpustí. Musíte se z toho nějak dostat. Zkuste to zamluvit, odvést téma rozhovoru jinam nebo se prostě pro něco urazte a přestaňte komunikovat. A čekejte bumerang…

Není nakonec lepší být věrný?

z knihy Indigový svět od Simona Loyda, vydané nakladatelstvím ANAG v roce 2011


MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

89 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

41 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*