Třezalka platí za silné přírodní antidepresivum

Třezalka je nejvíce známá svými antidepresivními účinky. Současné zprávy (1998 – rok vydání citované knihy) o její účinnosti v televizi, rádiu i časopisech způsobily, že její využití jako přírodního antidepresiva dosahuje ve Spojených státech rekordní úrovně.

REKLAMA

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

189 Kč


Třezalka platí za silné přírodní antidepresivum. Jedná se o účinnou pomoc na deprese a duševní nepohodu.
Třezalka platí za silné přírodní antidepresivum.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Tyto zprávy byly vyvolány evropskými výzkumy, které prokázaly účinnost této byliny při klinické léčbě depresí. Američtí lékaři si toho všimli a začali uvedenou rostlinu předepisovat na deprese. Zatímco mnohá antidepresiva mají nežádoucí vedlejší účinky, třezalka žádné nemá. A proto se řadí mezí úžasná přírodní antidepresiva. (Až na riziko pigmentových skvrn v letním období u citlivějších jedinců při častém vystavování slunci pozn. amber).

REKLAMA
třezalka - Třezalka platí za silné přírodní antidepresivum

Jakmile si ji proto americká medicína znovu všimla, byl to okamžitý úspěch. Vedle potírání deprese má třezalka ještě tyto další účinky:

  • snižuje stres
  • podporuje zdravý spánek
  • působí protizánětlivě
  • hojí rány a působí antivirově

Třezalka pomáhá lidem, co se zhroutil život

Třezalka a její antidepresivní schopnosti působí podle bylináře Michaela Moorea především na lidi, kterým se zhroutil život a kteří si s tím nejsou schopni sami poradit. (Podobný účinek má rovněž Kava Kava pozn. amber). Deprese z takové životní rány jsou časté a pomoc prostřednictvím této byliny usnadňuje překlenutí období. Především do chvíle, než se znovu obnoví vnitřní schopnost čelit životu.

V tomto je třezalka skutečně velmi účinná a je brána jako první pomoc na tyto druhy deprese. A i když se nepředpokládá podobná účinnost u jiných typů depresí, více než deset let jsem ji s úspěchem užíval v rámci své vlastní psychoterapie u lidí, o nichž kliničtí psychiatři předpokládali doživotní užívání léků.

Stále větší počet Američanů (možná i jeden z deseti) užívají celý život Prozac, což je praxe, která je podle mého mínění špatnou prognózou pro náš národ. Přírodní antidepresiva pomáhají člověku problém nepotlačovat, ale získat prostor vyřešení bez vedlejších účinků a bez ztráty sama sebe.

Třezalka se ukázala velice účinná jak jako alternativa k farmaceutickým antidepresivům, tak i jako most mezi užíváním antidepresiv a jejich vysazením. Vysazení totiž musí probíhat pozvolna, aby nedošlo k velkému propadu a riziku, že člověk život bez antidepresiv nezvládne.

z knihy Bylinná piva od Stephena Harroda Buhnera

REKLAMA

KRATOM 50 g

deprese ustupuje

599 Kč

GARCINIA 100 g

podpoří hubnutí

169 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*