Stručné vysvětlení holografické povahy reality

Programy, které v sobě nosíme, se vyvíjejí velmi jednoduše. Nejdříve si nás manipulátoři řádně načtou, aby nám pak mohli říkat, co chceme slyšet. V okamžiku radosti a jásání, že nám konečně někdo rozumí, si přestaneme uvědomovat, že je to pouze záměrný přelud, jehož cílem je odlákat naši pozornost zevnitř ven.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč


Stručné vysvětlení holografické povahy reality.
Stručné vysvětlení holografické povahy reality. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud by tomu tak nebylo, uvnitř bychom byli naprosto dokonale spokojeni, takže bychom stěží našli jediný důvod, proč se dívat ven.

To je také podstatou iluze, kterou vytvořil nekonečný stvořitel, když se poprvé pokusil sám sebe zkopírovat.

Výsledkem byl zrcadlový odraz, který není originálem, ale ani kopií, nýbrž hologramem.

Jenže pokud originál není hmotný, jak může být hmotný jeho pouhý odraz?

Tato otázka tak nabourává i poslední teorém, který spočívá v tom, že tento svět/vesmír/galaxie je pouze projevem simulace v počítači, jehož výkon zcela přesahuje naše chápání a tudíž absolutně netušíme, jaká je vlastně povaha reality, v níž se daný „stroj“ nachází.

Zbývá nám tak jediná jistota, která definuje, že co nemůžeme pochopit, musí být pro nás Bůh, který je sám sobě hologramem?

Anebo stačí jen najít správné dveře, které nás pustí dál? gcat

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Stručné vysvětlení holografické povahy reality269b - Stručné vysvětlení holografické povahy reality MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Stručné vysvětlení holografické povahy reality OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Stručné vysvětlení holografické povahy reality monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*