Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ráno

Pokud se každou noc bez budíku probouzíte ve stejný čas, může jít o znamení, kterému byste měli věnovat pozornost. Jste člověk, jehož tělem protékají energie, kterých si nemusíte býti vědomi.

eshop energie života nabízí


GOTU KOLA FORTE

sladí hemisféry

799 Kč

MONOATOM PLATINA

probudí vyšší energii

1851 Kč

REISHI FORTE

prodlouží váš věk

799 Kč

KOTVIČNÍK 90% 20g

nakopne hormony

299 Kč


Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ráno.
Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ráno.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Meridiány jsou energetické dráhy, důležité při praktikování akupunktury a akupresury, a navíc jsou tyto dráhy propojeny se systémem hodin, kdy podle starodávné čínské medicíny dochází v různých denních a nočních hodinách k energizaci různých částí vašeho těla. Pokud vás trápí probouzení mezi třetí a pátou hodinou ranní, může to znamenat, že jsou energie v odpovídající části těla blokované nebo slabé.

​Probouzení mezi devátou až jedenáctou hodinou noční

Většina z nás obvykle chodí spát mezi devátou a jedenáctou hodinou v noci. Problémy s usínáním v tento čas jsou spojeny s nadměrným stresem a obavami nashromážděnými během celého dne. Aby se vám lépe usínalo, zkuste pozitivní mantry, meditaci nebo cvičení pro svalové napětí a uvolnění.

Probouzení mezi jedenáctou a jednou hodinou

Podle starodávné čínské medicíny je v tuto dobu aktivní meridián žlučníku. Pokud se v tuto dobu probouzíte, může to být způsobeno emocionálním zklamáním. Učte se bezpodmínečnému sebepřijetí a odpuštění ostatním, abyste mohli opět usnout.

MELATONIN 5mg FORTE 100 tbl.

Probouzení mezi jednou a třetí hodinou ráno

V čínské medicíně je tento meridián spojován s orgánovými hodinami a játry. Probouzení v tuto dobu je důsledkem pocitu hněvu a přebytečné energie jang. Abyste si pokojně přes noc odpočinuli, zkuste vypít sklenici studené vody a převzít kontrolu nad situací, která váš vztek způsobila.

Probouzení mezi třetí a pátou hodinou ráno

Probouzení v tuto dobu je spojováno s meridiánem, který prochází plícemi a s pocitem smutku. Abyste mohli usnout, zkuste pomalu zhluboka dýchat a vyjádřete víru ve vaši vyšší moc, která vám pomůže.

Probouzení mezi třetí a pátou hodinou ráno může také znamenat, že se vás vaše vyšší moc snaží upozornit na zprávu, která vám byla zaslána a která vás má navést na správný směr k vašemu vyššímu účelu.

Probouzení mezi pátou a sedmou hodinou ráno

V tento čas protéká energie tlustým střevem. Brzké ráno je čas, který je rovněž spojován s emocionálními bloky. Zkuste si protáhnout svaly či zajít na toaletu a pak si jít opět lehnout.

Funkce mozku při probuzení uprostřed noci

Když se náhle probudíme uprostřed noci, našemu mozku trvá, než se také úplně probudí. Podle serveru NewYorker.com je „jeden z následků náhlého brzkého probuzení jev, který se nazývá spánková setrvačnost. Tento jev byl pojmenován v roce 1976 a popisuje dobu mezi probuzením a plným vědomím, během které se cítíme rozespalí. Čím prudčeji jsme probuzeni, tím vážnější je spánková setrvačnost.“


d2495c646ca6b8b51e8ec0d95f3cb5fb 0 - Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ráno

MACA 10:1 20 g

vyladí hormony

189 Kč

a0e0180f563c86deef5299cd4c3997dd 0 - Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ráno

CAIGUA 100 tob.

vyčistí cévy

359 Kč

a04da6762396de1daa6bad9db181959d 0 - Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ráno

MODRÝ LEKNÍN

prohloubí meditaci

349 Kč

f6fe00e4800c7a5da046dae9cba69205 0 - Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ráno

KOKOSOVÝ OLEJ BIO 500ml

zkrásní pokožku

149 Kč


Když se v noci náhle probudíme, nějaký čas trvá, než se probudí i prefrontální kortex, což je část mozku odpovědná za rozhodování a sebekontrolu. Při takovém probuzení nejsme schopni okamžitého inteligentního myšlení, a neměli bychom proto činit žádná důležitá rozhodnutí.

Probuzení a splnění vyššího účelu

Během spánkového cyklu můžete snít a můžete také přijímat zprávy o své cestě od vyšších bytostí. Sny mohou odhalit detaily o duchovní cestě, kterou kráčíte. Jako lidské bytosti na duchovní cestě musíte věnovat pozornost znamením, které vám vaše vyšší moc posílá.

Stejně jako se emocionální problémy mohou v těle projevit ve formě bolesti, může se v tělesné formě projevit i spiritualita. Božská vnitřní jiskra, která je v nás všech, je povolávána v době, kdy se probouzíme. Měli bychom se naladit na signál naší vyšší moci.

Mnoho lidí věří, že jsme zde proto, abychom se učili a vyvíjeli a abychom se stali svou nejlepší verzí. Někteří tento proces posunu na vyšší úroveň povědomí či vědomí nazývají povznesením. Uvědomění si svého vyššího účelu je součástí tohoto procesu. (zdroje: in5d.com .newyorker.com)

Monoatomické zlato posiluje sebevědomí

Ormus269b - Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ráno MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ráno OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Spirituální probouzení mezi třetí a pátou ráno monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


MERUŇKOVÝ OLEJ 200 ml

zkrásní vaši pokožku

199 Kč

CAIGUA 100 g

vyčistí cévy

199 Kč

MODRÝ LEKNÍN

prohloubí meditaci

349 Kč

CHIA semínka 1 kg

zrychlí metabolismus

99 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*