Spermie přenáší informace o našem otci

Od normálního fungování biologického metabolismu, energetického rezonančního pole našeho otce, toho, co jedl, co si myslel o matce, sexu, životě... až po vztah k sobě samém, studu, radosti, depresi, tvořivosti, moci... všechny tyto pocity, obavy, naděje a sny o potomkovi, to všechno zanechalo stopu a vyjádřilo se prostřednictvím spermie, ze které jsme byli počati.

REKLAMA

SPIRULINA tbl.

detoxikace těla

219 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Čas a místo našeho početí, vztah, do kterého jsme byli přivedeni na svět, a otcovi relevantní emocionální a psychologické stavy v daný čas, i to všechno mělo dopad na proces ztělesnění naší duše. To vše ovlivnilo to, kým a jak jsme nyní, a je možné to pochopit a zkoumat, abychom lépe pochopili také svůj život, výzvy a účel.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Jedná se o hodnotné úsilí, formu posvátného osobního zkoumání, které nám umožní najít zásadní povahu našich prvních zkušeností s existencí v těle a určit, jakým způsobem nás to v těchto raných letech utvářelo. Výzkum naší cesty od spermie není tak nepřístupný a ezoterický, jak by se mohlo zdát. Buněčná paměť spermie, ze které jsme vzešli, se ve skutečnosti stále nachází ve všech dalších buňkách v celém našem těle. Relativně jednoduché cvičení nám může pomoci odhalit jasné informace, které mohou být silné a důležité i pro náš aktuální život.

To, kdo jako ženy a muži jsme a jak cítíme mužskost, má kořeny v souběžných poutích ztělesněné duše a počínající spermie. Jestli existuje něco epičtějšího než zázrak v podobě porodu, pak je to jistě samotné početí, a role spermie má vliv nejen na naše vrozené genetické vlastnosti.

Pokud jsme si coby příchozí duše vybrali svého otce, pak jsme se také dostali do společnosti stovek milionů spermií, které představují dveře do života na zemi. Čím více si dokážeme vzpomenout na vliv těchto událostí a na tom jakým způsobem a proč jsme zde přišli, tím více můžeme svůj účel uskutečnit vědomějšími a mocnějšími způsoby.

Pomineme-li pouť vajíčka, pouť spermie je první fyzická zkušenost duše na Zemi – její první zkušenost s „vlastněním“ těla. Díky buněčné biologii je pouť spermie při přirozeném a normálním početí dobře známa, a pokračuje po etapách. Ačkoli existuje dané pořadí, mezi zkušenostmi jednotlivých duší v souvislosti s těmito etapami existují velké rozdíly. Témata spermie, která na nás mají dopad, zahrnují cestování, přecházení, čekání a využití energie k přesunu napříč prostorem a přes překážky, moc, boj, důvěru a intimitu. Každý z nás má jiný vztah k těmto tématům. Pochopení počátků toho, jak se nyní k těmto tématům stavíme, nás osvobozuje od podvědomých vzorů a omezení a umožňuje nám žít rozsáhlejší život. (zdroj: birthpsychology.com)

REKLAMA

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

369 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

149 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*