Směr evoluce lidstva spočívá v lehkosti bytí

Obohacením vesmíru jsou všichni, kteří žijí zpomaleným a zrychleným vývojem. Stejně jako se v lidském těle pohybují jinou rychlostí nervové vzruchy a odlišnou stolice, dohromady tvoří jednotný celek, který se bez obojího neobejde.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAIGUA 100 g

podpoří hubnutí

219 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ve smyslu jak nahoře, tak dole, jak se vyvíjí vesmír, tak se proměňuje samotné lidské tělo, směrem k vyšší dokonalosti. Pro ty, kdož na něm pracují pro jeho lepší fungování, je proto vzhled pouze zevnitř vyzařujícím vedlejším produktem, nikoli hlavním umělým pozlátkem. Vzhled se tak stává vhledem.

Jak se vesmír transformuje, tak se zušlechťuje i lidské tělo. Princip evoluce udává zákon, podle něhož umírá všechno, co přestává stačit tempu vývoje. Pokud se tedy část lidstva skálopevně odmítá přizpůsobit pozitivním změnám ve prospěch lásky k naší nejvyšší skutečné Matce, tedy planetě Zemi, bude v důsledku závislosti na vlastním negativismu chřadnout až nakonec umře.

Znamením růstu vesmíru je čím dál větší lehkost bytí, nikoliv těžkopádnost. Adekvátním příznakem evoluce lidského těla je snižující se potřeba hrubozrnné materiální stravy ve prospěch nehmotné zjemňující energie.

Přeloženo do vyšší lidštiny, skutečně vyvíjející se člověk je lehký nejen uvnitř, ale i navenek. Jak nahoře, tak dole. Skutečně transformující se člověk nelpí na extrémně hrubozrnné stravě, tedy živočišné, ale zároveň není závislý i na samotném množství materiální stravy, ať už je jakákoliv. Skutečně povznášející člověk je takový, který se zbaví všech svých závislostí, protože lehkost absolutního bytí spočívá ve všech směrech.

Pokud se ovšem k některému z nich přivážete, nepočítejte s tím, že nebudete spoutaní. Dobrovolně nedobrovolně. Pokud se Vám to stalo, bylo to Vaše rozhodnutí, jen si na něj nepamatujete. Strach Vám nedovolí si vzpomenout.

Strach je všudypřítomný.

Všichni diktátoři byli jí. Je to falešná matka.

Zosobňovali či stále ztělesňují její krutost a nelítostnost s naprostou absencí soucitu.

To že je milosrdná vládkyně, které se máme podřizovat?

Tak vzniká vzpoura.

Je nutná k dalšímu vývoji. To, co nám v něm brání, je tak ve skutečnosti strach ze změny, protože nevíme, kým se staneme.

Jenže takový život je.

Že to nikdy nebudeme vědět.

A pokud se to dozvíme, čekají nás nové dobro-družství.

Soucit už budeme umět, pak přijde na řadu moudrost a posléze rovnováha mezi soucitem a moudrostí. Dál hledět v tuto chvíli netřeba.

Jelikož ovšem každý hrajeme jinou ligu, proto si lidé napříč úrovněmi nemohou rozumět.

Ti z nižších, protože ty vyšší zatím nepoznali.

Ti vyšší, protože na ty nižší, které sami prošli, už zapomněli.

Podstatou skutečného probuzení je tak uvědomění si všudypřítomné hierarchie.

Nižší úrovně nemohou logicky umět a především vědět to, co vyšší.

Všichni jsme si rovni,

ale všichni nejsme na stejné úrovni,

a proto každému co jemu jest,

pro něj odpovídající test.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Směr evoluce lidstva spočívá v lehkosti bytí269b - Směr evoluce lidstva spočívá v lehkosti bytí MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Směr evoluce lidstva spočívá v lehkosti bytí OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Směr evoluce lidstva spočívá v lehkosti bytí monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*