Směr evoluce lidstva spočívá v lehkosti bytí

Obohacením vesmíru jsou všichni, kteří žijí zpomaleným a zrychleným vývojem. Stejně jako se v lidském těle pohybují jinou rychlostí nervové vzruchy a odlišnou stolice, dohromady tvoří jednotný celek, který se bez obojího neobejde.

KOTVIČNÍK FORTE 100 tob. extrakt 90% saponinů
MACA peruánská BIO 100 g - 50% SLEVA

Ve smyslu jak nahoře, tak dole, jak se vyvíjí vesmír, tak se proměňuje samotné lidské tělo, směrem k vyšší dokonalosti. Pro ty, kdož na něm pracují pro jeho lepší fungování, je proto vzhled pouze zevnitř vyzařujícím vedlejším produktem, nikoli hlavním umělým pozlátkem. Vzhled se tak stává vhledem.

Jak se vesmír transformuje, tak se zušlechťuje i lidské tělo. Princip evoluce udává zákon, podle něhož umírá všechno, co přestává stačit tempu vývoje. Pokud se tedy část lidstva skálopevně odmítá přizpůsobit pozitivním změnám ve prospěch lásky k naší nejvyšší skutečné Matce, tedy planetě Zemi, bude v důsledku závislosti na vlastním negativismu chřadnout až nakonec umře.

Znamením růstu vesmíru je čím dál větší lehkost bytí, nikoliv těžkopádnost. Adekvátním příznakem evoluce lidského těla je snižující se potřeba hrubozrnné materiální stravy ve prospěch nehmotné zjemňující energie.

Přeloženo do vyšší lidštiny, skutečně vyvíjející se člověk je lehký nejen uvnitř, ale i navenek. Jak nahoře, tak dole. Skutečně transformující člověk nelpí na extrémně hrubozrnné stravě, tedy živočišné, ale zároveň není závislý i na samotném množství materiální stravy, ať už je jakákoliv. Skutečně povznášející člověk je takový, který se zbaví všech svých závislostí, protože lehkost absolutního bytí spočívá ve všech směrech.

Pokud se ovšem k některému z nich přivážete, nepočítejte s tím, že nebudete spoutaní. Dobrovolně nedobrovolně. Pokud se Vám to stalo, bylo to Vaše rozhodnutí, jen si na něj nepamatujete. Strach Vám nedovolí si vzpomenout.

Strach je všudypřítomný.

Všichni diktátoři byli jí. Je to falešná matka.

Zosobňovali či stále ztělesňují její krutost a nelítostnost s naprostou absencí soucitu.

To že je milosrdná vládkyně, které se máme podřizovat?

Tak vzniká vzpoura.

Je nutná k dalšímu vývoji. To, co nám v něm brání, je tak ve skutečnosti strach ze změny, protože nevíme, kým se staneme.

Jenže takový život je.

Že to nikdy nebudete vědět.

A pokud se to dozvíte, čekají Vás nové dobro-družství.

Soucit už budete umět, pak přijde na řadu moudrost a posléze rovnováha mezi soucitem a moudrostí. Dál hledět v tuto chvíli netřeba.

Jelikož ovšem každý hrajeme jinou ligu, proto si lidé napříč úrovněmi nemohou rozumět. Ti z nižších, protože ty vyšší zatím nepoznali, ti vyšší, protože na ty nižší, které sami prošli, už zapomněli. Podstatou skutečného probuzení je tak uvědomění si všudypřítomné hierarchie.

Nižší úrovně nemohou logicky umět a především vědět to, co vyšší.

Všichni jsme si rovni, ale všichni nejsme na stejné úrovni.

georg

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

 OBJEDNEJTE SI ORMUS  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*