Rozhodnutí, které změní Váš život

Vždy, když stojíme před závažným rozhodnutím, nevíme, zda-li se máme rozhodnout proto, že musíme, anebo proto, že naopak nemusíme. Tento zásadní rozpor nás nutí se neustále rozpolcovat na menší a menší části, což je přesným opakem transformace do jednoty.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Rozhodnutí, které změní Váš život.
Rozhodnutí, které změní Váš život.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nastává tak zásadní problém, že když se máme v něčem konkrétním rozhodnout, ve skutečnosti rozhodujeme v záležitosti, kterou jsme již dávno rozhodli.

Samotné rozhodnutí totiž začíná impulsem v podvědomí, které postupně sílí a sílí, až nakonec probublá do hlavního vědomí.

A proto to vypadá, že jsme se rozhodli vědomě.

Jenže nemohli. Komplex každého našeho životního rozhodnutí je zadán podklady v podobě mozaiky střípků, které stěží dáme dohromady. Tudíž nikdy neuvidíme všechny, které s daným rozhodnutím souvisí. Zkrátka si neuvědomíme absolutně všechny souvislosti, protože to ani nechceme. Kdyby ano, byli bychom bůh, ale to nejsme, alespoň co se týče našeho fyzického těla.

A jelikož nejsme, jsme lidé, tak je většina z nás nevědomých. Kdyby tomu tak nebylo, nebylo by válek, protože by k nim neexistoval sebemenší důvod.

Menšina z nás je pouze vědomější, nikoliv plně vědomá. To je iluze, která končí vždy nad naší úrovní, v níž se nacházíme. Pokud si plně uvědomujeme, že nad námi jsou další a další až do nekonečna, jsme nejvědomější, ale stále nikoliv vědomí.

Absolutní vědomí nastává až testem po smrti každého fyzického těla, kdy má vědomí možnost se plně rozplynout do nekonečného stvořitele.

Jenže to neudělá.

Proč? Protože by to bylo pro vědomí konec Hry.

A právě to nesnesitelné pnutí mezi absolutním nevědomím ve světě hmotném a absolutním vědomím ve světě nehmotném je zázrakem života. Který se neustále vyvíjí. Kdybychom všichni zvolili rozplynutí, přestal by život existovat, protože by všechno bylo. Ale ne-ní, což je podstatou ne-vědomí. Tedy negativa.

Negativum není samo o sobě špatné. To je naopak jeho přisouzení až námi samotnými, že je špatné. A stejně tak to platí o pozitivu. Také není samo o sobě dobré. To je naopak jeho přisouzení až námi samotnými, že je dobré.

Skutečný bůh není dobrý (anglicky god, tedy good) ani špatný. Je vším.

A nyní se dostáváme k rozhodnutí, které změní Váš život.

Jste ochotni to přijmout a odvrhnout tak falešného boha, kterého všichni v sobě nosíme?

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Rozhodnutí, které změní Váš život269b - Rozhodnutí, které změní Váš život MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Rozhodnutí, které změní Váš život OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Rozhodnutí, které změní Váš život monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

NEURON plus

přetaktuje váš mozek

1099 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*