Rh faktor negativní = mimozemský gen? (4)

Sex je pouze programem, který nám byl mimo jiné vsazen, abychom se nedívali zpět, ale dopředu v mylném domnění, že naše geny zůstanou zachovány. Kardinální omyl. Jak je ostatně u domněnek vždy zvykem.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

JESENEC - CELASTRUS 50 g

zrychlí vaši mysl

149 Kč

GARCINIA 100 kapslí

podpoří hubnutí

449 Kč


Rh faktor negativní = mimozemský gen? (4)
Rh faktor negativní = mimozemský gen? (4)
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Nebudou zachovány, protože jakýmkoliv dalším křížením to už nebudou naše, ale naprosto jiné, cizí geny, které se budou dále ředit rozhodnutími našich potomků, s kým se chtějí dále křížit. Příznačné je, že na to nebudeme mít pražádný vliv, obzvlášť když už tady na světě nebudeme. A to je pravým důvodem, proč si šlechta sňatky svých potomků domlouvala a pečlivě hlídala. Majetek v tom hrál podružnou roli, jako zástěrka pro poddané. Neschválené sňatky se nemilosrdně trestaly vyděděním. Chtěli mít absolutní kontrolu nad zachováním specifického genu vědomí – Rh faktor negativní, který je předurčoval být příslušníkem stavu.

A proto naopak poddaným, pokud je tito pouze nenapodobovali bez hlubších znalostí podstaty (sňatky pro peníze), povolovali křížení, protože bylo prospěšné. Geny poddaných se ředily tak, aby poddaní zůstali ne-mocní, tedy nevědomí.

Jenže tím zároveň degenerovali. Přestože tím paradoxně systém dnes hrozí v případě incestu, který je však zhoubný pouze pro DNA s patologickou mutací, což vede k plození potomků s podprůměrným IQ a nižšími rozlišovacími schopnostmi, což se bohužel dnes děje i v případě, že nejde o přímý incest, ale tzv. úrovňový, kdy se kříží mezi sebou jedinci a jedinkyně s výše zmíněnou patologickou mutací, která nepřipouští rozvoj osobnosti.

Rh faktor negativní jako faktor růstu vědomí

V minulosti proto šlechta musela svůj gen částečně poskytovat pro vylepšení genového profilu poddaných na nezbytně nutnou úroveň jejich bezproblémového podřízeného fungování.

Zavedla právo první noci.

Přestože hlavním, ale zástupným důvodem byla demonstrace vlastnictví, druhým, skrytým byla tato na první pohled zvrácená genová „terapie“.

Z toho všeho vyplývá jediná zásadní věc – pokud nechceme ředit své geny a vězme, že i po naší smrti bude DNA našich potomků mít vliv na naši duši v dalších inkarnacích, tak se nemůžeme rozmnožovat.

Ale žít co nejdéle a své geny předávat nebiologickým způsobem kolektivnímu vědomí lidstva, protože jedině v pokročilejším věku máme k němu plný přístup v případě, že jsme na tom po celý svůj aktuální život Pracovali.

Pokračování rodu = rodová karma = pokračování inkarnací

Pokud chceme změnit svět, nemůžeme se rozmnožovat, protože on pak změní nás, aniž bychom to měli pod kontrolou. Systém, stvořený vyššími programátory na kvantové úrovni, nás tak díky rodové karmě uvězní zde na Zemi v „nekonečné“ sérii inkarnací.

Pokud pobyt zde na Zemi vnímáme jako vězení, je nutno v první řadě přetnout rodinná pouta, i ta možná budoucí, která nás bytostně svazují s kolektivním vědomím, které nemá tendenci si vyvíjet, pokud jej k tomu nenutí právě jedinci s Rh negativním faktorem, nositelé genu vědomí.

Jelikož je jich na Zemi drtivá menšina, třeba v České republice jen 15%, tak z toho důvodu se lidstvo vyvíjí velmi pomalu, takřka neznatelně.

Na druhou stranu pokud by mezi nám nebyli jedinci, kteří mají Rh faktor negativní, stále jsme na úrovni doby kamenné.

Bůh totiž stvořil člověka k obrazu svému. Ale pouze obrazu, který nemá tytéž vlastnosti jako samotný bůh. Člověk byl stvořen k tomu, aby sloužil. V tom tkví prvotní hřích. Nebyl stvořen z lásky, ale k práci. Nikoliv k Práci na sobě, ale k práci pro boha, který se za boha prohlásil, aby mohl člověka ovládat.

Kdo nebo co je vlastně bůh či Bůh?

georg

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Rh faktor negativní = mimozemský gen? (4) MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Rh faktor negativní = mimozemský gen? (4) OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Rh faktor negativní = mimozemský gen? (4) monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2000 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20% ZDARMA.


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

posílí ledviny

499 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

799 Kč

JESENEC - CELASTRUS 50 g

zrychlí vaši mysl

149 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*