Malá smrt: Proč má orgasmus tuto přezdívku?

Zlí lidé ve skutečnosti nejsou zlí. Je to pouze role, kterou na sebe berou, ale sami si ji neuvědomují. Jejich ego má nad nimi moc v rámci dohodnutého systému, jehož podstatou je vzpoura, tedy vzepření poslušnosti ega vůči svému pánovi, tedy duši. Pokud by tomu tak nebylo, nebyla by reinkarnace možná a my bychom fyzickou smrtí definitivně končili bez možnosti pokračování.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

399 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

349 Kč


Proč se orgasmu říká malá smrt.
Proč se orgasmu říká malá smrt.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Náznaky původní dohody mezi egem a duší si člověk velmi matně uvědomuje v pokročilém stáří. Zde však existuje velké nebezpečí, že pokud si tuto holou skutečnost uvědomí najednou, může být v důsledku jejího nepřijetí paralyzován rozvojem neurodegenerativní nemoci. Malá smrt pro něj ztratí svůj pravý význam.

Proto je krajně důležité, abychom žili v souladu se svou duší po celý svůj život, jehož smyslem je růst, nikoliv stagnace.

Pokud budeme navíc růst vědomě, čeká nás v okamžiku fyzické smrti tak slastný orgasmus, jaký bychom v běžném, tedy spícím stavu, nikdy nemohli dosáhnout, protože člověk je až příliš závislý na pomíjivých fyzických počitcích namísto trvalých duchovních.

Malá smrt a velká smrt

Ironií osudu zůstává, že teprve v druhé polovině života se může sexuální milování dostat do euforické úrovně, kdy orgasmus, přezdívaný „malá smrt“, udržíme v sobě a nepouštíme jej ven, jak praví tantra.

Jenže my po milostném ochabnutí v důsledku fyzických a mentálních jedů, kterými jsme obklopeni, se o milování přestaneme zajímat. Maximálně virtuálně, což není totéž.

Přitom jsme schopni tento stav zvrátit. Za pomoci přírodních prostředků jako je maca peruánská, kotvičník a škornice, ideálně vše dohromady.

Kdo na to již přišel, ví. Kdo ještě ne, stále může.

Malá smrt je pouze přípravou

Může tak pochopit, že pravý orgasmus je přípravou na onen finální v okamžiku fyzické smrti. Pravý orgasmus není žádné kýchnutí, díky kterému se nám uleví. Pravý orgasmus je vyšší stav, daný zrychleným průtokem krve v pánevních oblastech mužského a ženského těla.

Tento fyziologický jev vytváří v obou tělech vyšší vibrace, jejichž spojením dojde k aktu stvoření, přičemž se stáváme vyššími bytostmi, chcete-li bohy.

Toho však nelze dosáhnout masturbací, ať už o samotě, ve dvou či více lidech.

Pravý orgasmus je o spojení duší. Pokud v milování nevidíme nic duchovního, jsme pak jen zvířata, která se páří pod nadvládou rozmnožovacího pudu?

gcat

Dodatek 11. dubna 2018: Vyspělá bytost může být schopna se inkarnovat do lidského těla jedině v případě, pokud bylo počato během pohlavního styku, kdy k mužské ejakulaci došlo současně s vnitřním orgasmem ženy. Protože jedině tak posvátná ženská sexuální energie může aktivovat spermii, tedy přenést ji na vyšší frekvenční úroveň.

REKLAMA

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

CORDYCEPS BIO 100 g

silné tělo

399 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*