Malá smrt: Proč má orgasmus tuto přezdívku?

Zlí lidé ve skutečnosti nejsou zlí. Je to pouze role, kterou na sebe berou, ale sami si ji neuvědomují. Jejich ego má nad nimi moc v rámci dohodnutého systému, jehož podstatou je vzpoura, tedy vzepření poslušnosti ega vůči svému pánovi, tedy duši. Pokud by tomu tak nebylo, nebyla by reinkarnace možná a my bychom fyzickou smrtí definitivně končili bez možnosti pokračování.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

KOTVIČNÍK FORTE

nakopne hormony

799 Kč

MACA černá BIO 100 g

posílí paměť

199 Kč


Proč se orgasmu říká malá smrt.
Proč se orgasmu říká malá smrt.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Náznaky původní dohody mezi egem a duší si člověk velmi matně uvědomuje v pokročilém stáří. Zde však existuje velké nebezpečí, že pokud si tuto holou skutečnost uvědomí najednou, může být v důsledku jejího nepřijetí paralyzován rozvojem neurodegenerativní nemoci. Malá smrt pro něj ztratí svůj pravý význam.

Proto je krajně důležité, abychom žili v souladu se svou duší po celý svůj život, jehož smyslem je růst, nikoliv stagnace.

Pokud budeme navíc růst vědomě, čeká nás v okamžiku fyzické smrti tak slastný orgasmus, jaký bychom v běžném, tedy spícím stavu, nikdy nemohli dosáhnout, protože člověk je až příliš závislý na pomíjivých fyzických počitcích namísto trvalých duchovních.

Malá smrt a velká smrt

Ironií osudu zůstává, že teprve v druhé polovině života se může sexuální milování dostat do euforické úrovně, kdy orgasmus, přezdívaný „malá smrt“, udržíme v sobě a nepouštíme jej ven, jak praví tantra.

Jenže my po milostném ochabnutí v důsledku fyzických a mentálních jedů, kterými jsme obklopeni, se o milování přestaneme zajímat. Maximálně virtuálně, což není totéž.

Přitom jsme schopni tento stav zvrátit. Za pomoci přírodních prostředků jako je maca peruánská, kotvičník a škornice, ideálně vše dohromady.

Kdo na to již přišel, ví. Kdo ještě ne, stále může.

Malá smrt je pouze přípravou

Může tak pochopit, že pravý orgasmus je přípravou na onen finální v okamžiku fyzické smrti. Pravý orgasmus není žádné kýchnutí, díky kterému se nám uleví. Pravý orgasmus je vyšší stav, daný zrychleným průtokem krve v pánevních oblastech mužského a ženského těla.

Tento fyziologický jev vytváří v obou tělech vyšší vibrace, jejichž spojením dojde k aktu stvoření, přičemž se stáváme vyššími bytostmi, chcete-li bohy.

Toho však nelze dosáhnout masturbací, ať už o samotě, ve dvou či více lidech.

Pravý orgasmus je o spojení duší. Pokud v milování nevidíme nic duchovního, jsme pak jen zvířata, která se páří pod nadvládou rozmnožovacího pudu?

gcat

Dodatek 11. dubna 2018: Vyspělá bytost může být schopna se inkarnovat do lidského těla jedině v případě, pokud bylo počato během pohlavního styku, kdy k mužské ejakulaci došlo současně s vnitřním orgasmem ženy. Protože jedině tak posvátná ženská sexuální energie může aktivovat spermii, tedy přenést ji na vyšší frekvenční úroveň.

REKLAMA

GUARANA 100 g

energie do života

139 Kč

GUARANA 100 kapslí

energie do života

349 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč

MAGNOLIE extrakt 80%

odstraní úzkost

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*