Proč oduševnělý člověk nemůže najít protějšek

Čím je člověk oduševnělejší, tím je pro něj těžší najít někoho, kdo s ním chce být ve vztahu. Může absolvovat spoustu schůzek, ale v určitém bodě pro něj nebude možné vztah posunout dále, hlavně kvůli hloubce smýšlení protějšku. Ne každý je dost silný na to, aby zvládl žít s oduševnělým partnerem. Zde jsou důvody.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

L-TRYPTOFAN 60 cps

dodá potřebný klid

429 Kč

GOJI 500g

zrychlí metabolismus

229 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokládá hluboké otázky

Bude zkoumat život partnera/partnerky do hloubky a ptát se na otázky, na něž možná nebude připraven odpovídat. Možná už na prvním rande půjde hlouběji a položí osobní a filozofické otázky – mělká konverzace takového člověka nebaví.

Je upřímný

Někdy až příliš upřímný – často zcela přímočarý. Oduševnělý člověk bere svou integritu vážně a jedna z věcí, ve kterou věří, je upřímnost. Pokud se jej na cokoliv zeptáte, řekne vám pravdu a totéž očekává od vás.

Ví, co chce

Nebo koho chce. Okamžitě ví, jestli se mu/jí líbíte a nepotřebuje se dále scházet nebo zkoušet další možnosti, aby se ujistil(a) o svých pocitech. Jejich srdce bije pouze pro malou hrstku lidí a ty pozná okamžitě.

Chce hluboký vztah

Chce dlouhé konverzace o životě, chce poslouchat příběhy z minulosti partnera/partnerky, chce porozumět vaší bolesti a chce váš život obohatit. Chce skutečný vztah, který není jen o zábavě a výše zmíněné plytké konverzaci.

Nebojí se intimity

Nebojí se riskovat, že bude v průběhu sbližování raněn(a). Ví, že nepřijde o svou svobodu a nestane se tím zranitelnější. Oduševnělost a intimita kráčejí ruku v ruce a bude si vždy vážit krásy intimity ve vztahu, že některé věci zůstanou jen čistě mezi vámi a nebudete to sdílet se svými kamarády či kamarádkami.

Vidí skrze a do vás

Vidí, kým skutečně jste, co je ve vás uvnitř a co vás činí zranitelným. Pokud z vás něco pozná nebo vyčte, řekne vám to. I kdyby vám to mělo být nepříjemné, chce, abyste věděl(a), že vám rozumí, a že si před ní(m) nemusíte na nic hrát.

Je intenzivní

Může vás trochu zastrašovat, protože vše prožívá velmi intenzívně. Emoce těchto lidí jsou intenzívní a stejně tak i jejich myšlenky. Nikdy nebudou lhostejní k věcem, na kterých jim záleží. Ne každý je dost silný na to, aby tuto intenzivnost a hluboké smýšlení zvládl.​​

Oduševnělá žena umí milovat

jen hluboce

Pokud muž nebude takovou ženu milovat hluboce, prostě jednoduše odejde. Neví, jak pouze neformálně chodit nebo být kamarádka s někým, koho skutečně miluje. Oduševnělá žena velmi rychle pozná, když jí někdo nemůže vyjít vstříc a pomalu se odpojí od kohokoli, kdo jí není schopný dát tak hlubokou lásku, jakou hledá.

Oduševnělý muž na vás nepočká

kvůli vašemu váhání

Nebude čekat, až si to jeho partnerka vyjasní, a sledovat její váhání, když neví, pro jakého muže se rozhodnout. Je silný a vášnivý. Nebude tak plýtvat emocemi kvůli někomu, kdo nedocení jejich hloubku. Jelikož hledá zvláštní druh lásky, plnou oddanosti a věrnosti, což se mu nemusí podařit, proto se hlubokomyslný muž nebojí zůstat sám.

 Všichni jsme si rovni, ale všichni nejsme na stejné úrovni.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Proč oduševnělý člověk nemůže najít protějšek269b - Proč oduševnělý člověk nemůže najít protějšek MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Proč oduševnělý člověk nemůže najít protějšek OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Proč oduševnělý člověk nemůže najít protějšek monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč


6 Comments

 1. Nechápu, proč tu nikdo v komentáři dva roky po publikaci článku neocenil jeho brilantnost. Buď nebyl čten nebo jsem tu asi pouze já a autor, kteří ho dokáží upřímně docenit…? 😀

  Námět na diskusi:
  Jako popis skutečnosti je to krásně vystižené. Někdo, kdo se s tím ztotožní?
  Východiska? Užívat si „samotu“ pro osobní rozvoj a dosahování svých ideálů a společensky se realizovat s kamarády podobného smýšlení? Nebo jsem přehlédl „platformu“, která nás sdružuje a kde by byla vyšší šance najít podobně laděnou druhou polovičku? Nebo prostě v tomto bodě už pomůže pouze zásah boží moci a „odevzdání se“? Odstraňování překážek uvnitř sebe, které brání přitažení kompatibilní polovičky…? 🙂 Nějaké zajímavé zkušenosti či postřehy?

  • Michale,
   souhlasím s Vámi, že je popis výstižný. Hodně se s ním ztotožňuji. Proč zatím nepřichází kompatibilní polovička také nevím. Vlastně jsem tento článek přečetla, protože jsem doufala v nějakou indicii jak se posunout v hledání správným směrem nebo tak něco 🙂 Žel, nestalo se tak… Zatím mám zkušenost, že buď potkám muže, který je na stejné Cestě, ale nezajiskří to a nebo potkám muže, kde to zajiskří, ale jsem pro něho příliš „alternativní“ 🙂 Takže učební lekce, vždy se na tom něco naučím 🙂 Snad se obrušuji jako diamant 🙂 🙂 🙂 Stále věřím, že pro život potkám Toho muže o kterém sním, kéž to je brzy 🙂 To přeji i Vám všem 🙂

 2. Možná budu psát trochu mimo mísu. Brilantnost tohoto článku sice ocenit plně nedovedu, ale mám kamarádku, která tomu co je zde psáno přesně odpovídá. Není to tak dávno, co jsem se jí spíš posmíval a měl jí za blázna, je jediná, kdo měl odvahu říkat mi pravdu. Jak já jí za to nenáviděl. Až dnes, kdy se za mě jediná postavila, si uvědomuji jak neskutečnou odvahu má a jak moc výjimečná a jedinečná tahle drobná blondýnka vlastně je, nikoho podobného jsem vlastně ještě nepoznal.

 3. Myslim, ze trochu pesimisticke naladenie komentujucich, bezradnost?..tuzba si mysliet, ze ja som predsa taka?..ako to popisuju. Podla mna je podstatne co clovek citi v sebe vo vnutri. Pokial niekto chce zdielat svoj zivot s niekym inym a snazi sa mu porozumiet, tak nech skusa dalej…urcite nakoniec niekoho stretne. Ale pozor….vysnívany chlap, alebo zena..vas mozu casom uviest do rozpakov a vy pochopite, ze noooo…tak tot som si vysnival/a..a nepaci sa mi to, alebo chcete zostat sam/a, lebo vam to tak vyhovuje. Kazdy vidime stastie v niecom inom. Takze clanok nepovedl nic nove, len inymi slovami-)

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*