Proč celý život hledáme poklady?

Je to naprosto přirozené. Jako lidé jsme všeobecně negativní. Příroda se to snaží vyrovnávat pozitivitou – dobrem – anglicky good, tedy god, tedy česky bohem.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

249 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

399 Kč


Proč celý život hledáme poklady?
Proč celý život hledáme poklady?
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Bůh musí být zákonitě dobrý, když my lidé jsme přirozeně zlí, tedy šelmy se znamením 666 na čele, což je ve skutečnosti jen zámek na naší DNA, abychom nemohli kontaminovat svým zlem jiné vyspělejší civilizace, jinak by jim hrozil stejný biblický pád vědomí, jaký jsme si zavinili sami, když jsme začali jako šelmy žrát maso jiných savců.

Pokud tedy chceme zrušit blokaci a po fyzické smrti odejít z tohoto vězení, musíme zámek odemknout – přestat žrát mrtvoly.

Jinak se k pokladu nedostaneme.

Žádné výmluvy nám nepomohou, naopak naši zoufalou situaci jen zhorší.

Ale pokud tady chceme zůstat, prosím.

Ale ilumináti se z nás nestanou.

Tyto role jsou nekompromisně obsazeny těmi, kteří vědí, že hrají a jsou součástí vyšší kolektivní bytosti, která má za úkol nás provokovat a tím nás hlídat.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Proč celý život hledáme poklady?269b - Proč celý život hledáme poklady? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Proč celý život hledáme poklady? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Proč celý život hledáme poklady? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Hroznové jádro extrakt ZDARMA.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

399 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*