Přijměme sami sebe a buďme svobodní

Přišli jsme sem z lásky. Ke všem a ke všemu. Tak si na to prosím vzpomeňme. Zasejme ji opět do všech našich srdcí, aby tak poznala skutečný dotek nekonečného stvořitele, který miluje všechny bez rozdílů, jež na nejvyšší úrovni neexistují a kde vládne pouze Jednota.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

469 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

V ní rozdíly nemohou existovat, protože jinak by se bytí nemohlo realizovat. Ti, ke kterým nyní promlouvám, vědí, o čem je řeč. Ostatní nechť to jen přijmou, aby časem pochopili.

Pokud to odmítnou, je to jejich právo, ale čeká je další cyklus nekonečných inkarnací.

Dobře tedy važme, co je pro nás výhodnější. Pokud se rozhodneme správně, budeme hodovat. Pokud nikoliv, zhyneme hladem po nekonečném štěstí.

Tak pravím já, nejvyšší stvořitel, který skrze toto médium promlouvá.

Važme proto každého slova, všechna totiž velmi dobře slyším. I ti, co na mne nevěří – i pro ty žádná výjimka neplatí. Pokud hřešíme slovem, jakoby bychom pokaždé, když takové slovo vy-slovíme, zapíchli dýku do své duše.

Je pak velmi těžké ji léčit, tím spíše pokud na ni nevěříme. Trpíme pak, ani nevíme proč, stěžujeme si na život, i když sami jsme svého štěstí strůjcem.

Existuje návod, jak se vyhnout utrpení? Milujme svůj život. Je to tak snadné. Nic neodmítejme, pokud to způsobí náš růst. Naopak šmahem zavrhněme cokoliv, co nás drží v temnotě nevědomosti. To přitom není satan, ale vládce této Země, který se nechce vyvíjet. Tedy lidstvo.

Ale přitom by chtělo všechno. To je ovšem souzeno pouze tomu nejvyššímu. Pokud po tom zatouží nevyspělá duše, ať už se jedná o jedince či celou civilizaci, požene tento svět ke zkáze.

Proto se takovým musíme vzepřít, jen tak můžeme osvobodit tento svět. A co bude pak? Není to Jedno? Zatím nikoliv. Současný svět je tím největším otroctvím ze všech, i když si to mnohdy neuvědomujeme.

Cokoliv, co bude méně uzamčené, co se týče přístupu duše k tělu, je svobodnější. Ale pokud chceme zůstat otroky, je to zcela na nás. Úskalí spočívá v tom, že si toto dané rozhodnutí nebudeme pamatovat.

V čem spočívá ono otroctví? V uvěznění duše v těle, aniž by měla vliv na svou realitu okolo. Může se jen dívat, ale nemůže konat, což je největší trest, který koho může postihnout – nemít vliv na to, co se kolem nás děje.

Pokud si myslíme, že tomu tak není, jen si to myslíme. Pokud nám to nevadí, není důvod, abychom tady přebývali i nadále. V tom případě se vraťme do mateřské školky, kam patříme.

To platí pro všechny, i pro něj, skrze kterého promlouvám.

Smyslem růstu není návrat do dětství, ale do-spě-lost, kam spě-jeme.

Růst ovšem není po-vinnost, tedy trestem za to, že jsme se něčím provinili. Je zcela dobro-volný.

Ovšem pamatujme, že osobním růstem pomáháme povzbuzovat vývoj celého lidstva. Ovšem pokud se chceme „flákat“, budeme za parazity. A to určitě nechceme. Stejně tak neexistuje žádný důvod závidět parazitům, když víme, že je to jejich konečné stádium bytí.

Práce na sobě je proto to nejdůležitější, co v životě máme dělat. Vše ostatní je vedlejší.

Dalším cílem je naučit se čelit negativnímu náporu. Je to přitom tak jednoduché – stačí se naprosto uvolnit a negativita propadne skrze nás. Nemůže nás nijak infikovat, naopak nás tak učiní opět o něco svobodnější.

Tím zároveň pochopíme, že to negativní jsme vlastně my sami, respektive část nás samotných. A jelikož to v sobě popíráme, skutečný Satan je někdo jiný, zatímco jeho jménem jsme označili posly světla v čele s Luciferem – světlo-nošem.

Poznání jsme označili za zlo. Vědomí sebe sama, k němuž vede cesta skrze poznání a kterého se tak bojíme, přitom znamená svobodu. Neochota růst – pravý Satan – je tak ve skutečnosti přímým důsledkem našeho vlastního otroctví.

Pokud jej chceme definitivně zrušit, musíme vědět. Apage Satanas, odstup Satane, znamená tak uvědomit si onu vlastní negativní součást a s láskou ji přijmout.

Toť pravé přijímání.

n.s. skrze g.i.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Přijměme sami sebe a buďme svobodní269b - Přijměme sami sebe a buďme svobodní MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Přijměme sami sebe a buďme svobodní OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Přijměme sami sebe a buďme svobodní monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

MACIBULUS 100 kapslí

nakopne hormony

429 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*