Příběh duše

Když se duše narodí, chce jen vyhrávat. Chce být první. A pokud možno v lidském těle vůbec nestárnout.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč


Příběh duše.
Příběh duše.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jenže časem, který neexistuje, přijde na skutečnost, že všechno má svůj rub a líc. Začne ji to znepokojovat. Přestává být tak sebejistá, přestože ji v tom její okolí neustále může podporovat. Že na to stále má. Vyhrávat.

Jenže zranění pomalu, ale jistě přibývá. Přestože brzy najde způsob, jak si z nich nic nedělat, a to velmi důsledně, tento recept postupně přestává fungovat.

Propadá do deprese, z života se stává šeď, z níž není možné uniknout. Najednou má duše pocit, že žije ve vězení. Vězení těla, které je pouhým otrokem systému.

Její nitro je naplněné disharmonií. Přestože navenek se tváří bezstarostně, plná síly a povědomí o skrytých zákonitostech tohoto světa.

Čím dál více se drží od společnosti stranou. Tato odluka ji však dělá velmi dobře, protože najednou začíná zjišťovat, co je a co není její. Přestože se stále cítí zraněná, pokouší se se světem obchodovat.

Já Ti dám to a Ty mi dáš zase ono.

Jelikož tento svět je přesně takto postavený, duše začíná pookřávat. Najednou se jí začne dařit. A to velmi. Všechno vychází, všechno šlape jako hodinky. Až do osudného okamžiku, kdy přijde první pád.

Přestože se z něho rychle otřepe a dostane se zpátky na úroveň, na které byla před krachem, už se nechová stejně.

Začíná vnímat, co je za zdí.

A to dosti zřetelně. Snaží se o tom říct ostatním, ale buď jí vůbec nerozumí anebo se na ni osočují, co si to vůbec dovoluje jim říkat za nesmysly.

Přichází období neustálých vzestupů a pádů. Zároveň ale postupně nachází spřízněné duše. Přestože i s nimi to nemá mnohdy jednoduché, protože všichni jsme si rovni, ale všichni nejsme na stejné úrovni, a proto každému, co jemu jest, jeho úrovni odpovídající test.

Od chvíle, kdy si to každý den uvědomuje, věci se začnou měnit. Stává se pánem či paní svého života.

Duše dozrála do harmonického soužití s tělem.

A je připravena na další Hru.

Jste připraveni?

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Příběh duše269b - Příběh duše MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Příběh duše OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Příběh duše monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CAMU CAMU 100g

doplní vitamin C

369 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

GOTU KOLA 10:1 20g

zpomalí stárnutí

199 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*