Příběh duše

Když se duše narodí, chce jen vyhrávat. Chce být první. A pokud možno v lidském těle vůbec nestárnout.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

KRATOM 5 g

deprese ustoupí

99 Kč

JESENEC - CELASTRUS 50 g

zrychlí vaši mysl

149 Kč


Příběh duše.
Příběh duše.
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Jenže časem, který neexistuje, přijde na skutečnost, že všechno má svůj rub a líc. Začne ji to znepokojovat. Přestává být tak sebejistá, přestože ji v tom její okolí neustále může podporovat. Že na to stále má. Vyhrávat.

Jenže zranění pomalu, ale jistě přibývá. Přestože brzy najde způsob, jak si z nich nic nedělat, a to velmi důsledně, tento recept postupně přestává fungovat.

Propadá do deprese, z života se stává šeď, z níž není možné uniknout. Najednou má duše pocit, že žije ve vězení. Vězení těla, které je pouhým otrokem systému.

Její nitro je naplněné disharmonií. Přestože navenek se tváří bezstarostně, plná síly a povědomí o skrytých zákonitostech tohoto světa.

Čím dál více se drží od společnosti stranou. Tato odluka ji však dělá velmi dobře, protože najednou začíná zjišťovat, co je a co není její. Přestože se stále cítí zraněná, pokouší se se světem obchodovat.

Já Ti dám to a Ty mi dáš zase ono.

Jelikož tento svět je přesně takto postavený, duše začíná pookřávat. Najednou se jí začne dařit. A to velmi. Všechno vychází, všechno šlape jako hodinky. Až do osudného okamžiku, kdy přijde první pád.

Přestože se z něho rychle otřepe a dostane se zpátky na úroveň, na které byla před krachem, už se nechová stejně.

Začíná vnímat, co je za zdí.

A to dosti zřetelně. Snaží se o tom říct ostatním, ale buď jí vůbec nerozumí anebo se na ni osočují, co si to vůbec dovoluje jim říkat za nesmysly.

Přichází období neustálých vzestupů a pádů. Zároveň ale postupně nachází spřízněné duše. Přestože i s nimi to nemá mnohdy jednoduché, protože všichni jsme si rovni, ale všichni nejsme na stejné úrovni, a proto každému, co jemu jest, jeho úrovni odpovídající test.

Od chvíle, kdy si to každý den uvědomuje, věci se začnou měnit. Stává se pánem či paní svého života.

Duše dozrála do harmonického soužití s tělem.

A je připravena na další Hru.

Jste připraveni?

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Příběh duše MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Příběh duše OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Příběh duše monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2000 Kč Gotu Kola extrakt 10:1 20 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20% ZDARMA.


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MODRÝ LEKNÍN

snadnější meditace

349 Kč

REISHI 100 kapslí

zpomalí stárnutí

449 Kč

ŠKORNICE extr

přírodní viagra

399 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*