Podvědomí vás může provést těžkým rozhodnutím

Jestliže právě stojíte před takzvaným „těžkým rozhodnutím" nebo jiným zdánlivě neřešitelným problémem, přistupte k němu nejprve zcela vědomě a konstruktivně. Zbavte se obav a strachu, neboť jen tak se mohou rodit plodné myšlenky.

eshop energie života nabízí


GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

349 Kč

MERUŇKOVÁ JÁDRA 50 g

dodají vitamin B17

49 Kč

BRAHMI 20% 20g

přetaktuje mozek

199 Kč

ERYTHRITOL 1000 g

nahradí bílý cukr

249 Kč


Podvědomí vás může provést těžkým rozhodnutím.
Podvědomí vás může provést těžkým rozhodnutím. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Následující jednoduchou technikou si můžete ve všech otázkách zajistit radu a pomoc svého podvědomí. Nejprve se pokuste dostat do stavu naprostého duševního i tělesného klidu.

Poručte svému tělu, aby se uvolnilo, a ono vás poslechne. Lidský organismus sám nemá žádnou vlastní vůli ani schopnost vědomého chápání. Lze ho přirovnat ke gramofonové desce, která zaznamenává vaše názory, myšlenky a dojmy.

Koncentrujte se maximálně na svůj problém a pokuste se vědomě ho vyřešit. Myslete na to, jaký pocit štěstí by vám správné řešení přineslo. Snažte se vcítit clo tohoto pocitu, který by se dostavil, kdybyste správné řešení už našli.

Chvíli se tomuto pocitu poddávejte a potom klidně usněte. Pokud vás při probuzení ještě nenapadne žádné východisko, zabývejte se něčím jiným.

S největší pravděpodobností potom řešení přijde zcela nečekaně ve formě náhlého osvícení.

Kdo se dá vést podvědomím, udělá nejlépe, když se i tady pokusí jednat co nejjednodušeji.

Podvědomí mi pomohlo najít prsten

Pro ilustraci vám vylíčím jeden vlastní zážitek. Jednoho dne jsem přišel na to, že jsem ztratil velmi cenný prsten, který navíc představoval ničím nenahraditelný rodinný šperk. Proslídil jsem každý kout, ale marně.

Večer před usnutím jsem potom oslovil podvědomí jako opravdového partnera rozhovoru: „Tobě není nic skryto, a proto také víš, kde je můj prsten. Ukaž mi to místo.“

Druhý den ráno jsem měl pocit, jako by mě ze spánku probudilo volání: „Zeptej se Roberta!“

Tahle rada se mi zdála dost zvláštní, protože Robert byl devítiletý kluk. Přesto jsem poslechl svůj vnitřní hlas. Na moji otázku Robert řekl: „Prsten? Ale ano, ten jsem našel, když jsem si hrál. Leží na mém stolku. Myslel jsem, že je bezcenný, a proto jsem ani nikomu neříkal, že jsem ho našel.“

A stejně tak má podvědomí odpověď i na každou jinou otázku, pokud mu budete důvěřovat.

z knihy Moc podvědomí, kterou napsal Joseph Murphy (vydáno Knižním klubem v roce 1993)

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Podvědomí vás může provést těžkým rozhodnutím MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Podvědomí vás může provést těžkým rozhodnutím OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Podvědomí vás může provést těžkým rozhodnutím monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


GOJI 0,5 kg premium

zrychlí metabolismus

222 Kč

L-ARGININ 100 kapslí

zpevní svaly

449 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

549 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*