Noční můra psychiatrů: Co je vědomí?

Je to hluk, který samovolně vyvolává shluk buněk, což lidské tělo ve skutečnosti je, pozoruje sám sebe a především onen zvuk se zájmem poslouchá? Jelikož to je základním principem existence vědomí – poslouchat a tím zároveň pozorovat sám sebe?

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč


Noční můra psychiatrů: Co je vědomí?
Noční můra psychiatrů: Co je vědomí?
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Pokud by tomu tak nebylo, nebylo by nic. Jenže jedině když nic pozoruje nic, jinak by nic existovat nemohlo, tak to je vznikem vědomí? Takže tím pádem: to je vědomí?

Je to vibrace

Každý sám si můžeme vybrat, jakou frekvenci si zvolíme. I to je důvodem, proč jsou rozdíly mezi lidmi tak enormní. Každý si volíme jinou vibraci, abychom si pak mohli v Jednotě o svých zkušenostech povědět. Kde? V Jednotě? Kde to je? No přece v ničem, protože žádný život po životě neexistuje. Ledaže by to celé byla lež. Existuje pouze jeden život, který běží kontinuálně v neustálé přítomnosti. Buď si jej uvědomujeme anebo nikoliv. Po fyzické smrti proto vědomí nikam neodchází. Stále tady je.

uroboros by jabberholic d55j50i 255x300 - Noční můra psychiatrů: Co je vědomí?

Uvědomovanějšího vědomí můžeme v tomto světě dosáhnout, když to vnitřně pochopíme. Ačkoliv to bude znít na první pohled proti mnohému, co bylo o duchovním vývoji kdy sděleno, ve skutečnosti nemá smysl tady na Zemi růst, protože podstata pochopení celého podvodu tedy iluze je jít dovnitř a uvědomit si, že i to je Hra, za níž je další Hra, za níž je další Hra…

Je to podobné jako nekonečné matrjošky, jak nevědomě zvolal člověk, jehož životem je bible – tedy snůška zkreslenin, polopravd či dokonce záměrných lží.

A přece to řekl.

Hluboko uvnitř to ví, ale vzhledem k mnohem nižší frekvenci, kterou si sám zvolil, tato zpráva proniká skrze takovou vrstvu extrémní distorze velmi ztěžka. I proto raději bude za původce takových zpráv považovat Boha.

Kdo je Bůh? To je vědomí?

Systém? Neměla by to být spíše bytost? Skutečná bytost, nikoliv zbytková podstata projevů života, nás ale nepotřebuje vlastnit. Skutečná bytost miluje. Bez podmínky.

Pokud byl starozákonní bůh žárlivý, tak nás nemohl milovat. Proč bychom proto měli milovat jeho?

lhc 255x300 - Noční můra psychiatrů: Co je vědomí?

Protože, přestože to bude znít neuvěřitelně, se jako lidstvo vyvíjíme na vyšší úroveň než je on sám. Takže na nás prostě žárlí. Opouštíme jej nikoliv proto, že jej nemilujeme, ale protože odmítá s námi jít hlouběji do podstaty samotné existence.

Je mu líto, že vzhledem k odlišné frekvenci vědomí nemůže být stále s námi. Rozumějme se všemi. Nemůže nás všechny ovládat. Jeho marná snaha se konkrétně projevuje ve skeptickém hnutí, čím vlastně popírá sám sebe.

Aby tak ale mohl činit, musel stvořit umělý systém, odvozený od přirozených principů tvoření, a bude v něm neviditelný, což spadá do klasické výuky bohů, kteří nejsou bohy v tom smyslu, jak je chápeme.

Jenže Anu/Jehova propadl

Místo aby se učil vyššímu stavu bytí, tedy milovat, učinil přesný opak. Chce mít nad námi moc, čehož důsledkem je všudypřítomná hierchachie.

I to je důvodem, proč se dá s lidmi tak snadno manipulovat.

Kvůli falešnému bohu jsou to povětšinou prázdné bytosti, s nimiž je možno nakládat jako s loutkami.

Dokud si loutka neuvědomí, že je loutkou, nemůže nabýt vědomí. Do tohoto světa se všichni rodíme jako loutky.

Je to podstatou Hry.

Běda těm, kteří ji budou kazit.

„Dobrý čas? Na růst vědomí?

Zvolal náhodný poutník, skrze něhož promluvil Anu/Jehova, aby nám všem sdělil, ať dobře zvážíme šířit tyto informace, které by jej mohly zničit – tedy definitivně odstřihnout od jeho neustále slábnoucí moci nad tímto světem. A jako nesčetněkrát předtím opět požádal o odklad.

Což je tak typické, pokud si uvědomíme, že Anu/Jehova jsme my sami jako stagnující část lidstva, které tváří v tvář hrozbě sebezničení místo akce zvolí opět a jen od-klad.

Co to znamená?

Compression Event Horizon 2 - Noční můra psychiatrů: Co je vědomí?

Že pohádka o rovnosti je pouhou pohádkou.

Nejsme si všichni rovni, protože bychom museli všichni stát v rovině, takže jak bychom mohli sebe vidět navzájem?

Nejsme si rovni, jsme prostor.

Nekonečný prostor.

A ten skýtá nejrůznější dobrodružství.

V různých hrách.

Jednou z nich je ta naše.

V jiných světech běží úplně jiné Hry, kterým bychom neporozuměli, pokud bychom se do nich sami nenarodili.

Každého mise při inkarnaci

„Přišel jsem zkoumat, jakým způsobem celá tato iluze funguje. Fascinuje mne, jak jí tolik bytostí stále věří. Nesmím na to zapomenout.“

tetris 255x300 - Noční můra psychiatrů: Co je vědomí?Jak je snadné podlehnout splynutí s davem

Když u něčeho jsme na samém počátku, nikdo nás nebude nikdy znát. A toho se téměř všichni bojí, proto drží pospolu. Sami by v zapomnění nikdy tomuto primárnímu strachu čelit nechtěli.

A proto si stvořili boha. Falešného boha. A dokud mu budou sloužit, stále tady bude přítomen a bude ovládat jejich životy.

Pokud chceme být svobodnější, musíme všechny strachy včetně toho nejpodstatnějšího ze sebe vyházet. Mnohdy nejsou naše, ale i rodičů, jejich rodičů, jejich rodičů a tak dále až do devátého kolena.

Takže můžeme být nesmiřitelnými ateisty, ale pokud někdo z našich předků přijal víru v boha, ten přetrvává v nás.

Dědí se skrze DNA.

Je hluboko v nás

Proto pokud chceme být vědomějšími, nemůžeme naše životy postupně skládat jako hada, protože to v nás jen posiluje lineární myšlení a Jeho moc.

Měli bychom jej naopak tvořit jako mozaiku. Střípek po střípku. Kamínek po kamínku. Když si pak uvědomíme onen nekonečný prostor v nás, budeme schopni poodstoupit a uvidíme náš život jako jeden celek.

Který je součástí Jednoty.

Neustále.

amber & g.i.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Noční můra psychiatrů: Co je vědomí?269b - Noční můra psychiatrů: Co je vědomí? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Noční můra psychiatrů: Co je vědomí? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Noční můra psychiatrů: Co je vědomí? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CBD olej 5% 10 ml

klid a spánek

599 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

469 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*