Mystérium stvoření člověka z prachu země

Vznik a původ člověka, tak jej popisuje bible, je pro běžného člověka změtí nepochopitelných tvrzení, které nemají hlavu ani patu. Příkladem budiž jméno „prvního“ člověka – Adam. Když odhlédneme od faktu, že nejde o jediného člověka, ale celou rasu Adamah Kadmon, i samotné jméno Adamah, které v překladu z hebrejštiny znamená zem nebo Země, si teologové vysvětlují výhradně alegoricky. Při bližším zkoumání však brzy zjistíme jejich nevědomý omyl.

eshop energie života nabízí


CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikuje tělo

199 Kč

OSTROPESTŘ. OLEJ 500 ml

vyčistí játra

199 Kč

ERYTHRITOL 150 g

nahradí bílý cukr

49 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikuje tělo

139 Kč


Zrození Adama
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Systém jejich víry jim totiž striktně zakazuje přemýšlet v jiných souvislostech. Například v takových, které poukazují na fakt, že nejde o alegorii, nýbrž o kód, díky němuž mělo být tajemství stvoření člověka v minulosti zašifrováno pro nezasvěcence.

A paradoxně tato záměrná mystifikace přetrvává i dodnes.

Podle křesťanských učenců se etymologická souvislost mezi slovem adama a slovem adam používá k posílení teleologického spojení mezi lidstvem a zemí, přičemž zdůrazňují jak způsob, jakým byl člověk vytvořen, aby kultivoval svět, tak jak vznikl z „prachu země“.

MONOATOMICKÉ ZLATO - ORMUS 30 ml

Dále ovšem tuto frázi již nerozebírají, protože ji berou jako abstrakci, s níž takto i pracují.

Zasvěcenci ovšem chápali pojem „prach země“ jinak. Věděli totiž, že ve skutečnosti je označením pro skupinu prvků v monoatomické formě takzvané palládiové řady (ruthenium, rhodium, palladium, stříbro, osmium, iridium, platina, zlato), z nichž některé byly v přesném poměru přimíseny do genetického materiálu, tedy DNA „bohů“, našich tvůrců, kteří tak stvořili novou bytost k obrazu svému.

Ano, ačkoliv to mnohým z nás bude možná připadat neuvěřitelné, tento genetický experiment skutečně vyústil ve stvoření fyzické podoby moderního člověka, byť během vývoje k dnešní současné „verzi“ byl ještě mnohokráte modifikován.

Včetně pozdějšího křížení „bohů“ s dcerami lidí, což může být zároveň důvodem pro vznik Rh faktoru negativního, jak spekuluje jedna z nejnovějších teorií o původu této krevní anomálie. Jejími nositeli je pouze 16% obyvatel evropského původu, u jiných je to maximálně do jednoho procenta.

Vraťme se ale k „prachu země“, z něhož bylo člověk stvořen. Ve své monoatomární formě navíc nevykazují vlastnosti kovů, ale keramiky, díky čemuž se chovají zcela odlišně až mysticky. Mají tendenci být supravodivé, inertní a proto jsou velmi těžko identifikovatelné pomocí běžných technických prostředků.


ec1c99fb377bb87ec0b78b9521192571 0 - Mystérium stvoření člověka z prachu země

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

149 Kč

544d3117dfca87647e807d8e5397604c 0 - Mystérium stvoření člověka z prachu země

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

299 Kč

9a6d061f971c048bc64396d294142fcc 0 - Mystérium stvoření člověka z prachu země

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

49 Kč

c3880006b5e1e95dda1f4e8f937c9287 0 - Mystérium stvoření člověka z prachu země

CAMU CAMU 100 tob.

doplní vitamin C

399 Kč


Například v případě zlata jde o onen pověstný bílý prášek, tedy kámen mudrců, který má přispívat k dlouhověkosti. Platina zase napojuje na zdroj vyšší energie.

Tyto aspekty byl zřejmě největší motivaci mnohých středověkých alchymistů, kteří se zejména monoatomické zlato pokoušeli vyrobit. Zda-li se jim to podařilo, není známo. Pokud ano, své tajemství pečlivě střežili.

V současnosti několik málo výrobců na světě již umí monoatomické prvky zdárně vyprodukovat, takže je můžeme nabídnout i v našem eshopu Energie života.

georg

Monoatomické zlato posiluje sebevědomí

Ormus269b - Mystérium stvoření člověka z prachu země MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Mystérium stvoření člověka z prachu země OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Mystérium stvoření člověka z prachu země monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*