Mystérium stvoření člověka z prachu země

Vznik a původ člověka, tak jej popisuje bible, je pro běžného člověka změtí nepochopitelných tvrzení, které nemají hlavu ani patu. Příkladem budiž jméno „prvního“ člověka – Adam. Když odhlédneme od faktu, že nejde o jediného člověka, ale celou rasu Adamah Kadmon, i samotné jméno Adamah, které v překladu z hebrejštiny znamená zem nebo Země, si teologové vysvětlují výhradně alegoricky. Při bližším zkoumání však brzy zjistíme jejich nevědomý omyl.

BRAHMI FORTE kapsle extrakt 50% bacopasidů 100 tob.
Zrození Adama
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Systém jejich víry jim totiž striktně zakazuje přemýšlet v jiných souvislostech. Například v takových, které poukazují na fakt, že nejde o alegorii, nýbrž o kód, díky němuž mělo být tajemství stvoření člověka v minulosti zašifrováno pro nezasvěcence.

A paradoxně tato záměrná mystifikace přetrvává i dodnes.

Podle křesťanských učenců se etymologická souvislost mezi slovem adama a slovem adam používá k posílení teleologického spojení mezi lidstvem a zemí, přičemž zdůrazňují jak způsob, jakým byl člověk vytvořen, aby kultivoval svět, tak jak vznikl z „prachu země“.

Dále ovšem tuto frázi již nerozebírají, protože ji berou jako abstrakci, s níž takto i pracují.

Zasvěcenci ovšem chápali pojem „prach země“ jinak. Věděli totiž, že ve skutečnosti je označením pro skupinu prvků v monoatomické formě takzvané palládiové řady (ruthenium, rhodium, palladium, stříbro, osmium, iridium, platina, zlato), z nichž některé byly v přesném poměru přimíseny do genetického materiálu, tedy DNA „bohů“, našich tvůrců, kteří tak stvořili novou bytost k obrazu svému.

Ano, ačkoliv to mnohým z nás bude možná připadat neuvěřitelné, tento genetický experiment skutečně vyústil ve stvoření fyzické podoby moderního člověka, byť během vývoje k dnešní současné „verzi“ byl ještě mnohokráte modifikován.

MONOATOMICKÉ ZLATO - ORMUS 30 ml
MONOATOMICKÁ PLATINA 30 ml

Včetně pozdějšího křížení „bohů“ s dcerami lidí, což může být zároveň důvodem pro vznik Rh faktoru negativního, jak spekuluje jedna z nejnovějších teorií o původu této krevní anomálie. Jejími nositeli je pouze 16% obyvatel evropského původu, u jiných je to maximálně do jednoho procenta.

Vraťme se ale k „prachu země“, z něhož bylo člověk stvořen. Ve své monoatomární formě navíc nevykazují vlastnosti kovů, ale keramiky, díky čemuž se chovají zcela odlišně až mysticky. Mají tendenci být supravodivé, inertní a proto jsou velmi těžko identifikovatelné pomocí běžných technických prostředků.

KOLOIDNÍ STŘÍBRO 20 ppm 500 ml

Například v případě zlata jde o onen pověstný bílý prášek, tedy kámen mudrců, který má přispívat k dlouhověkosti. Platina zase napojuje na zdroj vyšší energie.


Zdravé tipy pro jednotlivá znamení

♈ BERANBrahmi • ♉ BÝKCordyceps

♊ BLÍŽENCICordyceps • ♋ RAKAcai Berry

♌ LEVCaigua • ♍ PANNAAšvaganda

♎ VÁHYCordyceps • ♏ ŠTÍRKotvičník

♐ STŘELECReishi • ♑ KOZOROHKřemelina

♒ VODNÁŘBrahmi • ♓ RYBYAšvaganda


Tyto aspekty byl zřejmě největší motivaci mnohých středověkých alchymistů, kteří se zejména monoatomické zlato pokoušeli vyrobit. Zda-li se jim to podařilo, není známo. Pokud ano, své tajemství pečlivě střežili.

V současnosti několik málo výrobců na světě již umí monoatomické prvky zdárně vyprodukovat, takže je můžeme nabídnout i v našem eshopu Energie života.

georg

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - Mystérium stvoření člověka z prachu země ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - Mystérium stvoření člověka z prachu země OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Mystérium stvoření člověka z prachu země monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*