Mystérium stvoření člověka z prachu země

Vznik a původ člověka, tak jej popisuje bible, je pro běžného člověka změtí nepochopitelných tvrzení, které nemají hlavu ani patu. Příkladem budiž jméno „prvního“ člověka – Adam. Když odhlédneme od faktu, že nejde o jediného člověka, ale celou rasu Adamah Kadmon, i samotné jméno Adamah, které v překladu z hebrejštiny znamená zem nebo Země, si teologové vysvětlují výhradně alegoricky. Při bližším zkoumání však brzy zjistíme jejich nevědomý omyl.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

899 Kč


Zrození Adama
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Systém jejich víry jim totiž striktně zakazuje přemýšlet v jiných souvislostech. Například v takových, které poukazují na fakt, že nejde o alegorii, nýbrž o kód, díky němuž mělo být tajemství stvoření člověka v minulosti zašifrováno pro nezasvěcence.

A paradoxně tato záměrná mystifikace přetrvává i dodnes.

Podle křesťanských učenců se etymologická souvislost mezi slovem adama a slovem adam používá k posílení teleologického spojení mezi lidstvem a zemí, přičemž zdůrazňují jak způsob, jakým byl člověk vytvořen, aby kultivoval svět, tak jak vznikl z „prachu země“.

Dále ovšem tuto frázi již nerozebírají, protože ji berou jako abstrakci, s níž takto i pracují.

Zasvěcenci ovšem chápali pojem „prach země“ jinak. Věděli totiž, že ve skutečnosti je označením pro skupinu prvků v monoatomické formě takzvané palládiové řady (ruthenium, rhodium, palladium, stříbro, osmium, iridium, platina, zlato), z nichž některé byly v přesném poměru přimíseny do genetického materiálu, tedy DNA „bohů“, našich tvůrců, kteří tak stvořili novou bytost k obrazu svému.

Ano, ačkoliv to mnohým z nás bude možná připadat neuvěřitelné, tento genetický experiment skutečně vyústil ve stvoření fyzické podoby moderního člověka, byť během vývoje k dnešní současné „verzi“ byl ještě mnohokráte modifikován.

Včetně pozdějšího křížení „bohů“ s dcerami lidí, což může být zároveň důvodem pro vznik Rh faktoru negativního, jak spekuluje jedna z nejnovějších teorií o původu této krevní anomálie. Jejími nositeli je pouze 16% obyvatel evropského původu, u jiných je to maximálně do jednoho procenta.

Vraťme se ale k „prachu země“, z něhož bylo člověk stvořen. Ve své monoatomární formě navíc nevykazují vlastnosti kovů, ale keramiky, díky čemuž se chovají zcela odlišně až mysticky. Mají tendenci být supravodivé, inertní a proto jsou velmi těžko identifikovatelné pomocí běžných technických prostředků.

Například v případě zlata jde o onen pověstný bílý prášek, tedy kámen mudrců, který má přispívat k dlouhověkosti. Platina zase napojuje na zdroj vyšší energie.

Tyto aspekty byl zřejmě největší motivaci mnohých středověkých alchymistů, kteří se zejména monoatomické zlato pokoušeli vyrobit. Zda-li se jim to podařilo, není známo. Pokud ano, své tajemství pečlivě střežili.

V současnosti několik málo výrobců na světě již umí monoatomické prvky zdárně vyprodukovat, takže je můžeme nabídnout i v našem eshopu Energie života.

georg

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Mystérium stvoření člověka z prachu země269b - Mystérium stvoření člověka z prachu země MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Mystérium stvoření člověka z prachu země OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Mystérium stvoření člověka z prachu země monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

HERCAMPURI

zdraví z Peru

419 Kč


2 Comments

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*