Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (4)

Dalším krokem na naší cestě je tedy navázat spojení s purpurovou hvězdou duše, jejíž energie proniká do tyrkysové oblasti centra ananda-khanda, začíná toto centrum aktivovat a odsud pak směřuje do středu našeho těla. C.G. Jung nazval tento proces "individuací". Jedná se o tvůrčí proces vedoucí od podvědomého nevědomí směrem k vědomějšímu kolektivnímu vědomí. Výsledkem je pak synchronicita, plnost bytí v přítomnosti, přicházející jako důsledek našeho uzemnění, důsledek plného přijetí bytí na Zemi.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Proces individuace je vlastně cestou od osobního k transpersonálnímu. Začíná vzpomínkou na mandalu početí s pěticípou hvězdou a vede k šesticípé hvězdě, která se rozvine po spojení s hvězdou země. Následuje aktivace hvězdy duše, která začíná pomalu otevírat smaragd srdce. Individuace nás tedy přivádí do bližšího kontaktu s kolektivní rovinou. V zásadě se jedná o téma tyrkysové barvy, ale je tu ještě něco navíc. Na cestě mezi centrem ananda-khanda a inkarnační hvězdou totiž leží smaragd srdce.

Většina lidstva se v současnosti potýká s tématy první, druhé a třetí čakry. Téměř všichni řešíme problémy přežití, závislosti, spoluzávislosti a témata strachu a moci. Země a lidstvo se nacházejí na stejném stupni vývoje, všichni máme možnost otevřít, a tedy aktivovat smaragd srdce. Tento smaragd svým tvarem zrcadlí strukturu zemské mřížky, strukturu ikosadodekaedru ( těleso, jehož povrch tvoří 32 stěn, z toho 20 trojúhelníků a 12 pětiúhelníků).

Náš individuální osud se tedy vztahuje k Zemi. Máme však také duševní či hvězdný osud, který tolik nesouvisí se Zemí, ale týká se nás jakožto bytostí trvajících od počátku času až do jeho konce, jehož součástí je i proces individuace, směřující k ikosadodekaedru našeho smaragdu srdce.

Tato cesta musí vždy procházet inkarnační hvězdou. Spojení se srdcem sice můžeme navázat i dříve, vnímat a prožívat pocity jednoty i bez předchozího kontaktu s inkarnační hvězdou, ale krása tohoto zážitku bohužel dlouho nevydrží. Bude to jen stav přechodného vyladění se, vznosných pocitů, které brzy odejdou. Projdeme-li však procesem individuace přes inkarnační hvězdu, potom se bude jednat o postupné rozvíjení, pozvolné otevírání okna našeho srdce, hledání smyslu naší existence, pátrání po tom, jak by měla vypadat naše služba světu. V tomto okamžiku se pak dostaneme do kontaktu s třetím druhem síly, se silou smíření, která neustále vyrovnává a harmonizuje tyto pohyby nahoru a dolů.

Smaragd pochází od Lucifera. Je následkem pádu Pána světla na planetu Zemi. Tou harmonizující, smířlivou silou je zase Kristova energie, kterou bychom také mohli nazvat silou probuzení.

Nemám ted' ani tak na mysli historickou osobnost Krista, jako spíše energetické závislosti, které nám pomohou lépe pochopit vztah zelené a červené. Probouzející se hvězda země začíná vtahovat naši pozornost – tedy světlo – do červené zemské energie měnící se zvolna na růžovou. Ta potom stoupá do inkarnační hvězdy a svým teplem prohřívá hologram v jejím středu, který se začíná pomalu rozpínat. Poté začne růžová energie otevírat dveře vedoucí k zelené barvě smaragdu v srdečním centru.

S otevřením dveří ke smaragdu srdce na kolektivní úrovni přicházejí odpovědi na otázky: "Proč jsem zde? Čemu se mám věnovat? Co mám vykonat? Co je mým osudem na této zemi?" Jakmile si uvědomíme, proč jsme zde a co je naším úkolem, uvedeme náš osud do souladu se Zemí a tím přispějeme zemské evoluci. Můžeme pak vrátit Pána světla zpět na jeho pravé místo v úrovni nejvyššího Boha v nás samotných. Otevření našeho smaragdu přispěje i k harmonizaci zemské mřížky.

Takto tedy vypadá pohled Aura – Somy na jemnohmotnou anatomii člověka, na funkci jeho osmi energetických center a tří hvězd.

Konec.

z knihy Mike Booth: Aura Soma příručka

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (4)269b - Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (4) MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (4) OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (4) monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč

ŠKORNICE extr

jako za mlada

429 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*