Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (3)

Představme si Zemi jako bytost, která má svůj vlastní osud, která se sama vyvíjí a je také spojená s námi a s naší evolucí. Možná jsme zde i proto, abychom splatili svůj dluh vůči ní vzniklý v dobách, kdy na ni byl náš vývoj plně odkázaný, neboť naše planeta se dnes nachází v kritickém bodě své vlastní evoluce. Země je světelná bytost s vlastním energetickým polem. V jejím středu je světelný zdroj, kolem něhož se opět rozprostírá energetické pole. Jedná se o složitou energetickou soustavu nazývanou "planetární mřížka", která má mnoho aspektů a mnoho částí. Jednou z nich je i soustava platónských těles. Jakmile se tedy hvězda země s tímto systémem spojí, spojí se i s centrem planetární bytosti.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Prvním krokem našeho vývoje, prvním úkolem rozvíjení našeho osudu na planetě Zemi je navázat spojení s hvězdou země. Podobně je tomu i u jakékoliv jiné práce na sobě a na rozvoji vlastního vědomí. Nejdůležitější je vždy uzemnění. Nemůžeme se začít zvedat, dokud jsme ještě ani nedopadli. Vztah k Zemi v jeho celistvosti vidíme u všech přírodních národů na celé planetě. Součástí jejich kultury je i představa posvátnosti Země, umění žít v souladu s matkou Zemí a svými činy tento soulad nenarušovat. Vztah k Zemi jako k bytosti, kterou je třeba ctít a respektovat, by měl patřit i k našemu vztahu k hvězdě země, měl by tvořit první krok v naší práci na sobě.

Pokusme se nyní pochopit důležitost tohoto úhlu pohledu. Země je drobnou planetou, až neskutečně malou ve srovnání s obrovským prostorem vesmíru. Je maličká. Jako kdybychom se dívali na smítko prachu na našem oblečení – taková je její velikost ve srovnání s rozlohou celku. Vyvíjí se jako bytost a v souvislosti s tímto vývojem jsme sem byli přivedeni my.

Osudem Země, součástí její evoluce je stát se malým sluncem. Pokud se spojíme s hvězdou země a naplníme osud, ke kterému jsme se zavázali, pomáháme jí stát se hvězdou. Čím lépe budeme spojeni s hvězdou země, tím lépe se nám podaří naplnit náš osud. Dobré uzemnění nám pak zaručí, že budeme na správném místě ve správném čase. Budeme žít v synchronicitě. Čím lépe se nám podaří zahojit svou časovou linii a stresové zážitky z minulosti, tím lépe splníme svůj úkol spojený se zemskou evolucí. Takový je tedy účel a funkce hvězdy země.

Již jsme si řekli, že hvězda duše je naší individuální stránkou v Akašické kronice. Slyšel jsem o jednom místě v Indii, kde se příběhy jednotlivých lidí zaznamenávají na listy stromu bhodi a vzniká tím skutečná "knihovna". Hvězda duše je z našeho úhlu pohledu nefyzickou realitou. Je to hvězda s hologramem obsahujícím informace o všech bytostech, kterými jsme byli od samotného počátku a kterými se ještě staneme, dokud celý tento proces neskončí. Naprosto přesně a se všemi podrobnostmi. Věci dobré i špatné i všechno ostatní mezi tím, vše je tu zaznamenáno.

Stránka, na níž je kniha otevřená, konkrétní témata a události našeho života pak souvisejí s dohodou, kterou jsme s našimi průvodci, učiteli a mistry učinili ještě předtím, než jsme sem přišli. Začneme-li naplňovat věci, které jsou na této stránce napsané, budeme se dostávat do stále většího kontaktu s hvězdou duše.

Musíme přijmout zodpovědnost za bytí na této zemi. Přijmout skutečnost, že celý tento proces může začít teprve tehdy, vstoupíme-li do fyzična. Spojení s hvězdou země nám pomáhá naladit se na konkrétní úkoly, které zde můžeme vykonat, pomáhá nám lépe chápat poselství vepsané do hvězdy duše.

Proces uzemnění, který nás přivádí do spojení s hvězdou země, je procesem vnímání a rozpoznávání krásy Země i způsobu, jakým se zde projevuje veškerý život.

Naše základy, naše kořeny, která nás vyživují, se stále zpevňují. Energie začíná proudit zdola nahoru. Řečeno jinými slovy, svou pozornost musíme nejprve obrátit dolů, proniknout do nohou, do země, do hmoty. Teprve potom může tato dolů obrácená pozornost přivádět energii zpět. Současně s tímto procesem pak začíná proudit energie z hvězdy duše směrem dolů, k inkarnační hvězdě. Spolu s procesem uzemňování se tedy rozvíjí náš osud a z hvězdy duše začínají proudit informace spolu s energií. První cíl jejich cesty je malé centrum na pravé straně hrudi, které se nazývá ananda-khanda.

Bude pokračováno.

z knihy Mike Booth: Aura Soma příručka

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (3)269b - Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (3) MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (3) OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (3) monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

169 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

BRAHMI FORTE 100 tob.

přetaktuje mozek

899 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*