Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (2)

Na začátku jsme byli tři v jednom. Vědomí existovalo jako hvězda duše, inkarnační hvězda a hvězda země, obklopená zářivým barevným polem představující barvu naší duše (nebo také paprsek naší duše). Na začátku procesu inkarnace, v okamžiku, kdy se vědomí spojí s prvotní buňkou, se hvězda země oddělí. Není pevně spojená s naší inkarnační hvězdou, nebot' řada našich životů neprobíhá na planetě Zemi. Možná jsme měli inkarnace i na jiných planetách, v jiných solárních nebo hvězdných soustavách, z nichž každá má určitou specifickou energii, která se v okamžiku, kdy máme na dané planetě prožít svůj život, stane součástí našeho osudu.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

729 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč

AŠVAGANDA FORTE 100 tob.

absolutní klid

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Hvězda duše zase není pevnou součástí naší inkarnační hvězdy proto, že do inkarnace nevstupujeme jako plně realizované bytosti. Nachází se nad naší hlavou (8.čakra) a tvoří tu část nás samotných, která vždy byla a vždy bude. Její barva je purpurová. Obsahuje plný potenciál toho, kdo jsme. Představte si knihu Akašické kroniky otevřenou na stránce života, do něhož vstupujeme. Tato stránka obsahuje nespočet možností pro tuto inkarnaci. Čím více se nám podaří tyto možnosti realizovat, tím lépe dokážeme naplnit náš osud a úkol, kvůli němuž jsme sem přišli.

Inkarnační hvězda je tedy útvar v energetickém poli naší pravé aury. V jejím středu se nachází hologram, středový bod představující latentní potenciál všech bytostí, kterými jsme byli a kterými se teprve staneme.

Hologram se začíná aktivovat až ve chvíli, kdy z hvězdy duše začne proudit energie aktivující inkarnační hvězdu (viz diagram). Tehdy se hologram otevře a odhalí šesticípou hvězdu, představující konkretní úkoly, které jsme se rozhodli v této inkarnaci vykonávat. Energie proudící z hvězdy duše do inkarnační hvězdy způsobuje stále větší rozpínání tohoto hologramu, takže už nakonec nezůstává vymezený velikostí pravé aury, ale začíná působit v energetickém poli celého těla. Stává se z něj to, co bylo popsáno jako zářivé vejce.

Inkarnační hvězda se nachází ve vzdálenosti dvou prstů nad pupkem a dvou prstů směrem dovnitř našeho těla, v místě, kde je z fyziologického hlediska umístěná prvotní buňka. Některé prameny uvádějí, že se toto místo nachází pod pupkem. Energetické pole hvězdy má totiž zhruba velikost grapefruitu a může se tedy stát, že se někteří lidé dokáží snadněji soustředit na jeho spodní stranu, místo aby se přímo spojili s inkarnační hvězdou. Bojová umění takto pracují se stabilitou.

Soustředění pozornosti do oblasti pupku, do spodní části grapefruitu, je běžnou praktikou taiči nebo karate. Představte si, že oblast hrudní kosti, žaberního koše a pánve tvoří dohromady jeden velký kruh. Půjdete-li do středu tohoto kruhu, najdete tam pamět' prvotní buňky. Soustředěním na toto místo působíme na gravitační centrum těla. Čím hlouběji se dokážeme soustředit, tím větší bude naše zakořenění v zemi.

Hvězda země a hvězda duše ožívají v okamžiku početí, ve chvíli, kdy ve vědomí vzniká obraz naší bytosti. Hvězda země představuje náš osud na této planetě, v této inkarnaci. Je naprogramovaný a předem přesně propočítaný. Dokud se nestaneme plně vědomými, plně realizovanými bytostmi, určuje toto naprogramování, že se budeme v určitou dobu vyskytovat na určitých částech světa. Jedná se o součást dohody, kterou jsme učinili ještě předtím, než jsme sem přišli. Možná tedy navštívíme Indii, Japonsko, Ameriku nebo Evropu a tyto věci máme zapsané v hvězdě země z doby před vstupem do inkarnace.

Bude pokračováno.

z knihy Mike Booth: Aura Soma příručka

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (2) 269b - Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (2)  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (2)  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (2)  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

OSTROPESTŘCOVÝ OLEJ

pomůže játrům

269 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KRATOM 5 g

nakopne, ale neutlumí

99 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*