Mike Booth: Jemnohmotná anatomie člověka (1)

K hlavním energetickým centrům člověka se vztahuje osm základních barev: červená (1), oranžová (2), žlutá (3), zelená (4), modrá (5), královská modř (6), fialová (7) a purpurová (8). Velmi důležitou část tohoto energetického obrazce tvoří také zlatá barva, kterou nacházíme mezi druhým a třetím energetickým centrem, nazývaným někdy "dvaapůltým" centrem (2 1/2). Této oblasti, která v sobě ukrývá inkarnační hvězdu, říkáme pravá aura. Podobá se zářícímu diamantu v centru naší bytosti.

REKLAMA

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Vicky Wallová i já jsme nezávisle na sobě prošli třemi zážitky blízkosti smrti.

V důsledku toho jsme také podobným způsobem vnímali základní jemnohmotnou anatomii člověka. Náš pohled se tedy zakládá na naší osobní zkušenosti, kterou se nyní pokusím vysvětlit.

V našem pojetí existují pouze dvě základní barvy: modrá a žlutá. Jsou to barvy, které jsou také přítomné v takzvané "mandale početí", tvořené žlutým pentagramem ve světle modrém poli. Touto mandalou jsme všichni vcházeli do inkarnace, rozpoznáním a přijetím třpytící se záře žlutého pentagramu jsme se stali lidskou bytostí.

Modrá a žlutá barva mandaly početí dává dohromady růžovou (světlý odstín červené). Vlastnosti růžové – tedy péče, vřelost, něha a schopnost probouzet – tvoří základní půdu, po které chodíme, půdu tvořící myšlenkový základ systému
Auro – Somy.

Mandala početí a její barvy jsou stejné pro všechny lidi na této planetě. At' už mají plet' žlutou, černou, hnědou, bílou nebo červenou, vždy se při jejich narození objevuje stejná mandala. Není nijak kulturně podmíněná, není spojená s žádnou vírou ani s vlastnostmi určité rasy. Není ani prvotní buňkou. Pouze připravuje cestu ke vstupu do této prvotní buňky.

V okamžiku početí nás tedy přitáhne záblesk mandaly žlutého pentagramu. Při průchodu touto mandalou obraz přechází v zářivé pole, v jehož středu krystalizuje světelný bod nebo hvězda. Kolem ní probleskuje barva, kterou si od tohoto okamžiku začínáme uvědomovat a která má pro nás obrovskou přitažlivost. V Aura – Somě jí říkáme paprsek duše. Co vlastně tato barva představuje? Naši pravou podstatu, esenci toho, čím jsme vždy byli a budeme, dokud nezavršíme zkušenosti tohoto paprsku.

Druhá barva, která na nás působí svou přitažlivou silou, je energie otce a matky. Pokud se rodíme jako žena, přitáhne nás mužský, otcovský aspekt této barvy nebo energie a pokud máme být mužem, je pro nás přitažlivý aspekt mateřský. Okamžik početí, kdy se sperma setkává s vajíčkem, způsobí silnou energetickou explozi a genetická linie matky a otce splynou ve dvoušroubovci DNA.

Exploze početí, splynutí šroubovic RNA v oslnivé záři téměř fotonového výbuchu je i momentem, kdy genetické linie obou našich rodičů vytvoří ve spojení s naší vlastní barvou paprsek osobnosti, objevující se hned za paprskem duše. Naše vědomí se v tuto chvíli také spojuje s vědomím budoucích rodičů. Je tohle všechno naplánované předem? Ano. Jedná se o dohodu, kterou jsme s našimi rodičemi uzavřeli v době, kdy se i oni nacházeli mimo své fyzické tělo. 

Vstupem do dvojité šroubovice se naše individuální barvy promítnou do prvotní buňky. Jedná se o vzpomínku, která nás bude na buněčné úrovni provázet po celou dobu inkarnace.

Celý tento proces probíhá v oblasti, která bude naší pravou aurou. Pravá aura má zhruba velikost vlašského ořechu, nachází se v oblasti pupku a ve svém středu skrývá hvězdu inkarnace. Jedná se o energetický obrazec obklopující prvotní buňku, která má v sobě zkušenost průchodu mandalou se žlutým pentagramem na modrém pozadí, energii paprsku naší duše a paprsku osobnosti, spojujícím v sobě genetické linie matky a otce.

Bude pokračováno.

z knihy Mike Booth: Aura Soma příručka

REKLAMA

CORDYCEPS FORTE

regenerace těla

899 Kč

CORDYCEPS 100 kapslí

regenerace těla

529 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

MLADÝ JEČMEN BIO 100g

detoxikace těla

169 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*