Kvantový skok a Jákobův žebřík spolu úzce souvisí

Kvantový skok je frází, při jejímž vyslovení se nám okamžitě vybaví mnohé sci-fi filmy. Jenže ve skutečnosti kvantový skok neznamená, že bychom byli schopni fyzicky se přenést do různých časových úseků, abychom zažili nějaké dobrodružství. Jenže my budeme vědět.

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

KOTVIČNÍK 50% 20g

vyladí hormony

199 Kč

REISHI prášek 100 g

dobrý cholesterol

319 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč


Kvantový skok a Jákobův žebřík spolu úzce souvisí.
Kvantový skok a Jákobův žebřík spolu úzce souvisí. foto: Shutterstock
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Kvantový skok je spíše posunem reality. Pokud jsme toho schopni, dosáhneme stavu, kdy budeme vlastní realitu vnímat takovým způsobem, že většině ostatních můžeme připadat jako náboženští šílenci, pomatení badatelé anebo obojí v jednom.

Abychom se mohli seznámit s jednou z nejznámějších zmínek na kvantový skok, musíme zalistovat v Hebrejské Bibli, Genesis 28: 10-19. A začíst se do příběhu o Jákobově žebříku.

Co je to Jákobův žebřík?

Jákobův žebřík je příběhem, který vypovídá o snu patriarchy Jákoba, synu Izáka a vnuka Abrahama. Ve snu vidí Jákob žebřík, který se táhne až do nebe, s anděly pohybujícími se po žebříku.

Andělé neletěli, ale stoupali nahoru a dolů. Samozřejmě, že „žebřík“ je přirovnáním provedeným překladateli před mnohými staletími. Je pravděpodobnější, že si Jákob představil schodiště nebo pyramidovou strukturu. Podobně jako velké pyramidy starověkého Egypta nebo zikuratové chrámy starověké Mezopotámie.

„Žebřík“ byl cestou k vyššímu stavu existence. Jákob to mohl vidět jen ve snu. Je velmi pravděpodobné, že tyto zmínky ve Starém zákoně jsou velmi podobné těm, které se nacházejí v jiných náboženských textech. Odkazují na skutečné dokumenty, které lidem umožnily přístup k jiným dimenzím, byť ne fyzicky.

Jákobův žebřík a kvantový skok

Přístup k jiným dimenzím“ je znám jako kvantový skok. Nemíní se tím fyzické rozložení na atomy a následné složení do původní formy v jiné dimenzi.

Je to spíše je to duševní posun. Nebo přechod do budoucnosti nebo jiných stavů. Duchovní poutníci říkají, že používají kvantových skoků, aby zkrátili svou Cestu, měli přístup k multivesmírům a zároveň aby se jejich záměry staly realitou. Například Tibeťané tvrdili, že používají něco podobného kvantovému skoku, aby se objevili na dvou místech najednou a ukončili tak dlouhotrvající sucha.

Je to těžké na pochopení, protože i samotná kvantová mechanika je pro mnohé z nás těžko zkousnutelná. Nejlepším způsobem, jak to pochopit, je přijmout, že se můžeme odosobnit a uniknout ze současné reality. Podobně když můžeme využít energetických toků pro přístup k psychickým silám.

Jedním ze způsobů, jak můžeme pomoci elektronům v našem těle, a tím usnadnit naší mysli kvantovým skok, je prostřednictvím prvků redukovaných do jejich monoatomického stavu. Monatomické zlato je dobrým začátkem.

Jak souvisí Jákobův žebřík a kvantový skok s monoatomickými prvky?

Tato myšlenka vychází z teorie, že podobně jako andělé v Jákobově snu můžeme projít do jiných realit skrze specifické brány.

Když David Hudson znovuobjevil monoatomické zlato, s odkazem na staroegyptské texty by právě tento ušlechtilý kov ve svém monoatomickém stavu mohl být onou pověstnou bránou.

Transformací našich fyzických těl do energetických supravodičů můžeme pak jasně a zcela zřetelně pochopit, na co se ve svých textech odkazovaly mnohé starověké civilizace, včetně Izraelitů.

Ze zkušeností víme, že monoatomické zlato zvyšuje schopnost buněk vést energii fyzickým tělem. Monoatomika by tak mohla být onou „branou“, kvantovým skokem, který nám umožní duševní přístup k jiným dimenzím. Zatímco v tomto bodě bude zapotřebí ještě mnoho výzkumů, už nyní je zřejmé, že monoatomické zlato usnadňuje lepší komunikaci mezi čakrami, posiluje auru a pomáhá zlepšovat psychickou energii. Kvantový skok tak může být jen dalším velkým posunem v našem chápání vesmíru.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Kvantový skok a Jákobův žebřík spolu úzce souvisí269b - Kvantový skok a Jákobův žebřík spolu úzce souvisí MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Kvantový skok a Jákobův žebřík spolu úzce souvisí OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Kvantový skok a Jákobův žebřík spolu úzce souvisí monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GUARANA 100 g

energie do života

169 Kč

MACA prášek 500 g BIO

vyladí hormony

274 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

79 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*