Kolik jsme toho schopni vnímat? Co si dovolíme

Čím to je, že mezi lidmi existují rozdíly mezi schopnostmi vnímat realitu kolem nás? Touto otázkou se od pradávna zabývali mnozí myslitelé. Někteří v tom dokonce našli matematickou posloupnost. Pojednává o tom například Weber-Fechnerův zákon, který říká, že jestli poroste síla podnětu geometricky, pak síla počitku bude vzrůstat aritmeticky. Přeloženo do lidštiny - čím více stimulů budeme z okolí dostávat, tím sice poroste naše schopnost je vnímat, ale rozhodně to nebude stejnou měrou.

eshop energie života nabízí


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

posílí cévy

449 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč

RHODIOLA extrakt

štítná žláza

299 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zakladatelé psychofyziky Ernst Heinrich Weber (1795–1878) a jeho následovník Gustav Theodor Fechner (1801–1887) přišli na to, že naše smysly do určité míry přizpůsobují svou vlastní realitu systému víry (vnímání světa, nikoliv náboženství) daného člověka. Abychom zkrátka neztráceli svou energii zpracováváním stimulů, které naše vědomí stejně není schopno přijmout.

V extrémním případě psychického vypětí to může znamenat i ztrátu vědomí, kdy organismus zkrátka vypne, protože by hrozilo jeho přetížení, což by mohlo vyvolat nevratné poškození. Ale nemusíme zacházet do takových krajností. Limitního množství stimulů můžeme dosáhnout i běžném životě.

Jemně vypneme vnímání, když něčemu nerozumíme (nemůžeme to pobrat), ale nechceme vypadat hloupě, že tomu nerozumíme. Odhlédneme nyní od situací, kdy naše vnímání vypneme záměrně, ne z důvodu dosažení limitního množství stimulů, ale v rámci zabránění infekce naší mysli nepodstatnými plky.

V případě, že nás to doslova rozčílí, můžeme označit člověka, kterému přestáváme rozumět, že říká nesmysly. Nemají pro nás smysl, což ovšem neznamená, že je to obecně nesmysl, prostě jsme dosáhli limitu našeho vnímání v daném čase. A tak chceme původ „brnkání“ na naši limitní strunu utnout.

Ale jak je zmíněno výše, třeba jen v daném čase, protože limit našeho vnímání můžeme postupně posouvat. Říká se tomu rozšiřování vědomí vlastním úsilím. Ať už za pomocí mentálních cvičení, studia nových obzorů, užívání látek, které zvyšují schopnost našeho mozku přijímat a zpracovávat vjemy za hranicí našeho běžného vnímání, pobytu na silových místech, v pyramidě, za pomocí speciálních přístrojů (ať už veřejně známých či tajných) a mnoha dalších metod, které můžeme libovolně kombinovat.

Čím to je, že lidé mají rozdílné schopnosti vnímání reality? Je to dáno mnohými faktory. Vrozenými, přijatými z okolí a vnitřní touhou po vědění, která nás žene do výšin a do hloubek. Ona touha je faktorem, na něhož máme vliv jen my samotní.

Čím to je, že někdo ji má silnější a někdo slabší? Tak na tuto otázku vám již neodpovím, protože její odpověď je závislá na různých úrovních vnímání reality a to v silách takto veřejně pojatého článku zkrátka a prostě není možné. Ale pokud jste pochopili účel tohoto článku, je vám to stejně dost dobře jasné. (amber)

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - Kolik jsme toho schopni vnímat? Co si dovolíme MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Kolik jsme toho schopni vnímat? Co si dovolíme OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Kolik jsme toho schopni vnímat? Co si dovolíme monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Škornice extrakt 10:1 ZDARMA.


MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GOJI A kvalita 1 kg

zrychlí metabolismus

349 Kč

ACAI BERRY 100 tob.

doplní antioxidanty

449 Kč

GOTU KOLA 100 kapslí

posílí cévy

449 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*