JENŽE když ten steak je tak šťavnatý…

Pud je ve skutečnosti strach. Z nepřežití. Pudově stále někam jdeme, rozmnožujeme se a také umíráme. Víme, že máme nakonec všichni zemřít. Skutečně to však víme? A jen proto, že to víme, se domníváme, že tělo má jít do hrobu zničené? Proto mimo jiné stárneme - ze strachu ze smrti a úmyslného ničení vlastního těla, tedy nutnosti pro přežití zde.

eshop energie života nabízí


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 g

nakopne hormony

299 Kč

ŠKORNICE extr

přírodní viagra

399 Kč

QUINOA 1 kg

doplní bílkoviny

169 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Vyšší vibrace znamená vyšší chvění. Někdy se toho ovšem zalekneme, protože si uvědomíme, že jsme nižší. A konáme tak v životě mnoho činů nevědomě jen proto, že jsme nižší.

Skutečné obětování znamená splynout s vyšším celkem a zároveň obohatit celek nižší. Zdánlivě negativní jevy, jako třeba migraci, uvidíme z jiné perspektivy. Ale jen pokud se ovšem na ní díváme z pohledu duše a nikoliv ega, které ví mnohem méně než duše, u mnoha z nás dokonce vůbec nic, protože duše chybí.

Nahrazuje ji pouze kolektivní vědomí, s nímž se dá jedno-duše manipulovat, protože se jedná pouze o jednu Duši. Kolektivní. Abychom ji mohli opustit, musíme odhodit strach, protože pak získáme ochranu.

Jenomže někdo záměrně do nás, aby se tak nestalo, zasel strach z vyššího a nejvyššího. Přitom pro to není žádný důvod. Každá skutečně vyšší bytost nás miluje.

Důvody pro cokoliv tak mohou být často velmi mnohoznačné. Co my jen Víme. Ten, kdo tvrdí, že ví, sice ví více než ostatní, ale proti nekonečnému stvořiteli je to stále nic.

Ale i to nic zároveň tvoří nekonečného stvořitele, jehož jsme všichni součástí. Nekonečnou součástí. Alfou i omegou.

ΑΩ se běžně používá jako metafora pro celek nějakého děje. Jelikož jeho počátek je koncem jiného a jeho konec zase počátkem jiného, je tudíž zároveň vyjádřením děje nekonečného. Toho, který se odehrává ve věčné přítomnosti. ΑΩ je tak jeho neustálou připomínkou, kterou ale nevnímáme. Ani nemáme, jinak bychom se hned všichni probudili.

JENŽE na světě je tolik hádanek, které je možné rozluštit, kolik si jich budeme přát. Proč se o ně ochuzovat, když jich můžeme být bohatí? JENŽE:

Blahoslavení chudí duchem, neboť jejich je království nebeské.

JENŽE když ten steak je tak šťavnatý…

georg

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Ormus269b - JENŽE když ten steak je tak šťavnatý... MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - JENŽE když ten steak je tak šťavnatý... OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - JENŽE když ten steak je tak šťavnatý... monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​


SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MODRÝ LEKNÍN

snadnější meditace

349 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

399 Kč

ANGIOSMIN H 60 tablet

na křečové žíly

349 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*