Jak si pozitivně naprogramovat vlastní život

Každá cesta začíná prvním krokem. Nyní tedy můžeme přistoupit k prvnímu kroku vašeho nového života. Je bezpodmínečně nutné, než vůbec začnete, si svobodně zvolit, co vlastně chcete a jak budete žít. Nějaké počáteční vize prostě mít musíte, není možné si říct: „No, tak nějak by se mi líbilo být bohatý a šťastný. Vesmír nebo Bůh už to nějak zařídí, já to nechám na nich.“

REKLAMA

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

349 Kč

KURKUMIN forte

zdravé srdce

799 Kč

SLUNEČNICE 500 g

dodá zdravé tuky

41 Kč

AŠVAGANDA 50 g

přináší klid

129 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Určitě by vám tedy Vesmír pomáhal, a dokonce velice rychle, cestou nejmenšího odporu.

Vy byste ale jeho snahu rušili, protože byste každý den měli různorodé představy, takže byste vysílali pořád jiné signály a nakonec by se nerealizovalo vůbec nic.

Uvedu  o názorně: zatímco jeden den byste se viděli s hodnou ženou na vesnici a podnikali jako farmář, druhý den byste už byli s jinou partnerkou v bytě ve městě a dělali generálního ředitele nějaké banky.

Třetí den další změna – samota a střídání partnerů je lepší a než dostat ty peníze najednou (toho se lidé často bojí), raději vysokými platy po částech a bydlet už chcete v hotelu u moře, kde budete skládat hudbu.

V takové změti protichůdných záměrů se po čase sami přestanete orientovat a veškeré vaše úsilí půjde do ztracena. Navíc byste vizualizovali pokaždé něco jiného, takže by se myšlenková energie vzájemně rušila.

Proto teď musíte činit zásadní a životní rozhodnutí.

Vyhraďte si hodinu nerušeného volna a v klidu, o samotě si sedněte s kávou, pusťte si oblíbenou hudbu a na papír si napište své vlastní hodnoty:

  • Co vlastně chcete?
  • O čem sníte?
  • Jaké jsou vaše touhy?
  • A ideály?
  • Jak byste si představovali váš život, abyste byli šťastní?
  • Co vám radí duše a co chce? A co ego?

V čem se shodnou, to je váš cíl. Buďte alespoň trochu konkrétní:

  • Vztah, nebo samota? Anebo snad letmé vztahy?
  • Kde byste rádi bydleli – na venkově, v městečku, městě nebo velkoměstě?
  • V luxusním bytě nebo domě…?
  • A co byste nejraději dělali? Současné povolání? Jiné? Nebo snad chcete podnikat? Anebo nedělat nic a jen cestovat a užívat si?

Nikdo za vás tyto otázky nezodpoví, vy sami musíte vědět, co chcete a co je pro vás to nejlepší a kam by měl váš život směřovat. Sny a touhami vše začíná. A vy ty své přece musíte znát detailně.

Samotný kufr plný peněz vám nic nedá, pokud nebudete vědět co s nimi. To byste pak seděli a dívali se na něj celý život nebo ty peníze bezmyšlenkovitě rozházeli. Přesně tak totiž dopadají nepřipravení výherci prvních cen v loterii nebo ti, jimž spadne do klína nečekané dědictví. Nejprve pro zmatek v hlavě nevědí, co s těmi penězi dělat, a pak je prohýří a ztratí.

A to přece nechcete, hodláte být bohatými a šťastnými po celý život.

z knihy Indigový svět od Simona Loyda, vydané nakladatelstvím ANAG v roce 2011

REKLAMA

ERYTHRITOL 1000 g

nahradí bílý cukr

249 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

799 Kč

AŠVAGANDA 100 tob.

přináší klid

449 Kč

MACA BIO 1kg

vyladí hormony

999 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*