Jak navázat kontakt se svým vyšším já?

Povznesený mistr Sri Yukteswar (kniha Living in The Heart, autor Drunvalo Melchezedek) tvrdí, že v Indii by nikdo neuvažoval o tom, zahájit duchovní obřad, aniž by se nacházel v určitém stavu mysli!

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Uzemněte se vnořením chodidel do země, tím dojde k vybití elektromagnetické energie, která se v těle hromadí z elektroniky, jako jsou počítače, televize či telefony.

1. Začněte s meditačním dýcháním sjednocení, viz video na konci článku. Je jednoduché a zabere vám přibližně 5 minut.

2. Každý z nás je tvořen nižším já (známým jako matka Země), středním já (realita, ve které se právě nacházíme) a vyšším já, které z ptačí perspektivy dokáže nahlédnout mnohem dále po proudu života, než to dokážeme my sami!

Nejprve se ponořte do nitra (vrozená moudrost/intuice) a požádejte své nižší já o svolení, jakmile UCÍTÍTE souhlasné „ano“, pokračujte dále.

3. Jakmile ucítíte, že jste připraveni spojit se se svým vyšším já, napište na papír svými slovy otázku na to, zda je toto spojení skutečné. Chcete, aby vám vaše vyšší já dokázalo, že tato zkouška bude pro váš vývoj duchovně zdravá.

Napište něco jako: „Co mohu fyzicky v této realitě udělat, abych se ujistil(a), že jsem s tebou skutečně navázal(a) spojení, abych v srdci i duši věděl(a), že je to to nejlepší pro můj duchovní růst?“.

4. Začněte s meditací Merkaba, video níže:

Poznámka: V okamžiku, kdy jste vyzváni k pulzování, představte si bílé světlo vycházející z vaší korunní čakry, zaměřte se na ní očima a představte si pulzující bílé světlo (jako blesk) procházející středem vašeho těla, skrz všechny čakry a ven směrem k jádru země.

5. Setrvejte v meditaci 30 minut, dokud nejste zcela nehybní, a požádejte své vyšší já, aby předstoupilo. Jakmile ucítíte jeho přítomnost vycházející z vašeho srdce, položte svůj dotaz, který jste si sepsali na papír.

Vnímejte, jak prána prostupuje vašim tělem, pak čekejte a poslouchejte. Možná uvidíte barvy a poznáte jejich význam, každý z nás se dočká své vlastní odpovědi.

Možná, že se vám to na první pokus nepodaří, v takovém případě to zkoušejte znovu, Vždy je však potřeba, aby vás to bavilo, nesmíte se do toho nutit.

Já souzním s hudbou, v jednom kuse si v hlavě zpívám písničky. Až po týdnu jsem si ale všimla, že se tyto písničky, na které jsem si vzpomněla, nebo které právě hrály v rádiu, vztahují k situacím v mém každodenním životě, a nabízí odpovědi na otázky, o kterých uvažuji. Jakmile jsem si uvědomila, že se to stává pravidelně, začala jsem plakat štěstím. „Samozřejmě! Vždyť je to jasné! Chci další důkaz!“ řekla jsem si a seběhla dolů, kde jsem pustila rádio. Neuvěříte, co začali hrát, Drop The Pilot od Joan Armatrading! Přeběhnul mi mráz po zádech! Pro mě „drop the pilot“ znamenalo, abych přestala tak těsně v rukou svírat volant života a „fly my baloon“ zase to, abych věřila svému vyššímu já.

“Animal, mineral, physical, spiritual, I’m the one you need, I’m the one you need.”

(„Zvíře, kámen, hmotný, duchovní, Já jsem to, co potřebuješ, Já jsem to, co potřebuješ.“)

Nikdy se mi ta písnička nelíbila, teď už ale ano!

Tento proces je vnějším potvrzením, ale nejlepší je rovněž vstoupit do nitra a napojit se na své vnitřní moudro. Tak se vytvoří rovnováha. (zdroj: in5d.com)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Jak navázat kontakt se svým vyšším já?269b - Jak navázat kontakt se svým vyšším já? MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Jak navázat kontakt se svým vyšším já? OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Jak navázat kontakt se svým vyšším já? monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč

GOTU KOLA FORTE

vyšší inteligence

899 Kč

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MONOATOMICKÉ ZLATO

vyšší vědomí

1851 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*