Duchovní původ Iluminátů: Proč jsou na Zemi (2)

„Jahve s našim návratem souhlasil, ve skutečnosti to byl on sám, kdo Radu starších požádal o jakýsi „urychlovač“ či změnu, která by do jeho Stvoření zasáhla. Souhlasil tedy, abychom se podělili o vědomosti, jež jsme díky svému povznesení získali. Při absenci Svobodné vůle na planetě nemohla existovat žádná Polarita a tedy nic, z čeho by se dalo „vybírat“. Jak je to vypodobněno v knize Genesis, planeta byla od přírody „rájem“.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

PARA ořechy 250 g

doplní důležitý selen

239 Kč

GOJI 1 kg premium

zrychlí metabolismus

399 Kč

KOKOSOVÝ CUKR BIO 1 kg

nahradí bílý cukr

249 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ano, planeta byla učiněný Eden, avšak Bytosti, které se zde inkarnovaly, neměly žádný hnací motor, který by je nutil k vývoji za hranice třetí Dimenze, a jejich šance vrátit se Domů – zpět do Jedna, Jednoty, tak byla mizivá.

Jahve byl rád, že si může vydržovat svůj vlastní projekt Domácího ráje, v jehož rámci byla jen malá naděje, že by se jeho obyvatelé, jeho Duše, někdy dokázaly vrátit Domů. Bylo to tedy v konečném důsledku vlastně jakési uzavřené, byť nádherné, ´vězení´.

Řečeno dnešní mluvou, byl Jahve jakýmsi laskavým a vlídným diktátorem.

Bez Polarity (vycházející ze Svobodné vůle) je tu jen Jednota Lásky a Světla a žádná jiná možnost není, takže jsme se měli stát jakýmsi urychlovačem změny, aby tady tato možnost volby vznikla. V zásadě jsme měli vytvořit Polaritu. Jahve souhlasil, abychom obyvatelstvo na Zemi naučili Svobodné vůli a dali jim možnost volby už tím, že jim nabídneme, zda ji budou nebo nebudou chtít přijmout. Proto onen ´Strom poznání Dobra a Zla´ – či, přesněji, Znalost Polarity Pozitivního a Negativního.

Jahve vzal své obyvatele do nové ´zahrady´ a řekl jim, že si teď mohou dělat, co chtějí, kromě jedné jediné věci – čímž samozřejmě vyvolal jejich touhu učinit právě to, co jim zakázal. Proto ´možnost volby´. My jsme zajistili urychlení tím, že jsme jim prozradili výhody, které Poznání skýtá, oni snědli ovoce ze Stromu poznání, a zbytek už znáte.

Jehovovi se nelíbilo, že jeho děti chtějí být sami sebou

Jahve se domníval, že si jeho ´Děti´ vyberou možnost i nadále ho poslouchat, a když zjistil, že to tak nebude, rozzlobil se. Sám se v Písmu popisuje jako ´Žárlivý Bůh´, a když se ukázalo, že si jeho ´děti´ zvolily možnost přestat ho poslouchat a řídit se naší radou, vůbec se mu to nelíbilo. My už jsme se zavázali, že zde na Zemi strávíme určitý počet ´cyklů´, abychom pomohli urychlit lidskou evoluci – a to zejména tím, že vám nabízíme negativní alternativy, tedy to, co nazýváte ´zlem´.

Když vám byla Svobodná vůle jednou poskytnuta a vy jste ji přijali za svou, Jahve už vám ji nemohl zpátky sebrat, a my jsme souhlasili, že tu zůstaneme, jak bylo dohodnuto, a budeme i nadále poskytovat planetě možnost volby jedné nebo druhé polarity.

Ihned po tomto našem závazku nás tu Jahve poněkud stísnil (jakožto Skupinovou duši) – uzavřel nás do Pozemských astrálních sfér, (což je pro zkušené a moudré Bytosti jako jsme my velice nepříjemné a svazující). Rada starších nám (proti Jahveho vůli) dala možnost znovu se vymanit, ale za cenu rozvázání dohody, ve které jsme slíbili planetě Zemi sloužit; druhá možnost byla, že zůstaneme a splníme svůj úkol až do konce, avšak zakusíme Jahveho hněv.

Všechno je pouze Hra

Rozhodli jsme se zůstat, ale jakožto karmické odškodnění za stísnění a omezení naší Skupinové duše, které měl Jahve na svědomí, bylo našim individuálním Duším (Radou starších) uděleno pověření ´vládnout´ Jahveho lidem během našich fyzických inkarnací tady na vaší planetě.

Jednu věc si ovšem vyjasněme. Všechno tohle (fyzický život / inkarnace) je velice důmyslná a pečlivě připravená Hra, ve které si Jeden Nekonečný Stvořitel hraje na to, že zapomene, kým je, aby se to mohl časem postupně dovídat a nakonec si vzpomněl. V rámci této hry rovněž zakouší a poznává sám sebe jako Stvořitele. Sahá to až k nám, k těm nejmenším individualizovaným částečkám Všeho, co jest (Veškerenstva).

´Mimo hrací plán´ a mezi ´životy´ (čas je v nulovém bodě / vesmír antihmotný) jsme jakožto inkarnované ´lidské bytosti´ všichni – my i vy jakožto Duše – velice dobrými přáteli. Bratry a Sestrami v Jednu, v Jednotě. Mezi ´životy´ se vždycky nasmějeme tomu, jaké role jsme museli ve hře ´ztvárnit´, a těšíme se a radostně chystáme na další kapitoly, ve kterých budeme opět vystupovat.“

Mluví pravdu Ilumináti, že mezi životy jsme dobrými přáteli, když oni jsou Zlo?

(amb) (zdroje: vlastní illuminati-news.com matrix-2001.cz)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Duchovní původ Iluminátů: Proč jsou na Zemi (2) 269b - Duchovní původ Iluminátů: Proč jsou na Zemi (2)  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Duchovní původ Iluminátů: Proč jsou na Zemi (2)  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Duchovní původ Iluminátů: Proč jsou na Zemi (2)  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

DÝŇOVÁ SEMENA 500 g

dobrá nálada

139 Kč

ERYTHRITOL 1000 g

nahradí bílý cukr

249 Kč

BRAHMI 50% 20g

přetaktuje váš mozek

299 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*