Duchovní původ Iluminátů: Proč jsou na Zemi (2)

„Jahve s našim návratem souhlasil, ve skutečnosti to byl on sám, kdo Radu starších požádal o jakýsi „urychlovač“ či změnu, která by do jeho Stvoření zasáhla. Souhlasil tedy, abychom se podělili o vědomosti, jež jsme díky svému povznesení získali. Při absenci Svobodné vůle na planetě nemohla existovat žádná Polarita a tedy nic, z čeho by se dalo „vybírat“. Jak je to vypodobněno v knize Genesis, planeta byla od přírody „rájem“.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

MUAY KRÉM 100 g

odstraní bolest

349 Kč

KŘEMELINA 100 tob.

posílí kosti, kůži, nehty

419 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ano, planeta byla učiněný Eden, avšak Bytosti, které se zde inkarnovaly, neměly žádný hnací motor, který by je nutil k vývoji za hranice třetí Dimenze, a jejich šance vrátit se Domů – zpět do Jedna, Jednoty, tak byla mizivá.

Jahve byl rád, že si může vydržovat svůj vlastní projekt Domácího ráje, v jehož rámci byla jen malá naděje, že by se jeho obyvatelé, jeho Duše, někdy dokázaly vrátit Domů. Bylo to tedy v konečném důsledku vlastně jakési uzavřené, byť nádherné, ´vězení´.

Řečeno dnešní mluvou, byl Jahve jakýmsi laskavým a vlídným diktátorem.

Bez Polarity (vycházející ze Svobodné vůle) je tu jen Jednota Lásky a Světla a žádná jiná možnost není, takže jsme se měli stát jakýmsi urychlovačem změny, aby tady tato možnost volby vznikla. V zásadě jsme měli vytvořit Polaritu. Jahve souhlasil, abychom obyvatelstvo na Zemi naučili Svobodné vůli a dali jim možnost volby už tím, že jim nabídneme, zda ji budou nebo nebudou chtít přijmout. Proto onen ´Strom poznání Dobra a Zla´ – či, přesněji, Znalost Polarity Pozitivního a Negativního.

Jahve vzal své obyvatele do nové ´zahrady´ a řekl jim, že si teď mohou dělat, co chtějí, kromě jedné jediné věci – čímž samozřejmě vyvolal jejich touhu učinit právě to, co jim zakázal. Proto ´možnost volby´. My jsme zajistili urychlení tím, že jsme jim prozradili výhody, které Poznání skýtá, oni snědli ovoce ze Stromu poznání, a zbytek už znáte.

Jehovovi se nelíbilo, že jeho děti chtějí být sami sebou

Jahve se domníval, že si jeho ´Děti´ vyberou možnost i nadále ho poslouchat, a když zjistil, že to tak nebude, rozzlobil se. Sám se v Písmu popisuje jako ´Žárlivý Bůh´, a když se ukázalo, že si jeho ´děti´ zvolily možnost přestat ho poslouchat a řídit se naší radou, vůbec se mu to nelíbilo. My už jsme se zavázali, že zde na Zemi strávíme určitý počet ´cyklů´, abychom pomohli urychlit lidskou evoluci – a to zejména tím, že vám nabízíme negativní alternativy, tedy to, co nazýváte ´zlem´.

Když vám byla Svobodná vůle jednou poskytnuta a vy jste ji přijali za svou, Jahve už vám ji nemohl zpátky sebrat, a my jsme souhlasili, že tu zůstaneme, jak bylo dohodnuto, a budeme i nadále poskytovat planetě možnost volby jedné nebo druhé polarity.

Ihned po tomto našem závazku nás tu Jahve poněkud stísnil (jakožto Skupinovou duši) – uzavřel nás do Pozemských astrálních sfér, (což je pro zkušené a moudré Bytosti jako jsme my velice nepříjemné a svazující). Rada starších nám (proti Jahveho vůli) dala možnost znovu se vymanit, ale za cenu rozvázání dohody, ve které jsme slíbili planetě Zemi sloužit; druhá možnost byla, že zůstaneme a splníme svůj úkol až do konce, avšak zakusíme Jahveho hněv.

Všechno je pouze Hra

Rozhodli jsme se zůstat, ale jakožto karmické odškodnění za stísnění a omezení naší Skupinové duše, které měl Jahve na svědomí, bylo našim individuálním Duším (Radou starších) uděleno pověření ´vládnout´ Jahveho lidem během našich fyzických inkarnací tady na vaší planetě.

Jednu věc si ovšem vyjasněme. Všechno tohle (fyzický život / inkarnace) je velice důmyslná a pečlivě připravená Hra, ve které si Jeden Nekonečný Stvořitel hraje na to, že zapomene, kým je, aby se to mohl časem postupně dovídat a nakonec si vzpomněl. V rámci této hry rovněž zakouší a poznává sám sebe jako Stvořitele. Sahá to až k nám, k těm nejmenším individualizovaným částečkám Všeho, co jest (Veškerenstva).

´Mimo hrací plán´ a mezi ´životy´ (čas je v nulovém bodě / vesmír antihmotný) jsme jakožto inkarnované ´lidské bytosti´ všichni – my i vy jakožto Duše – velice dobrými přáteli. Bratry a Sestrami v Jednu, v Jednotě. Mezi ´životy´ se vždycky nasmějeme tomu, jaké role jsme museli ve hře ´ztvárnit´, a těšíme se a radostně chystáme na další kapitoly, ve kterých budeme opět vystupovat.“

Mluví pravdu Ilumináti, že mezi životy jsme dobrými přáteli, když oni jsou Zlo?

(amb) (zdroje: vlastní illuminati-news.com matrix-2001.cz)

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Duchovní původ Iluminátů: Proč jsou na Zemi (2)269b - Duchovní původ Iluminátů: Proč jsou na Zemi (2) MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Duchovní původ Iluminátů: Proč jsou na Zemi (2) OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Duchovní původ Iluminátů: Proč jsou na Zemi (2) monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

ŠKORNICE FORTE

jako za mlada

899 Kč

MACA 100 tob.

vyladí hormony

429 Kč

KLOUB eso 100 kapslí

regenerace kloubů

1099 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*