Co jsou ve skutečnosti nenápadné jedy

Bílá mouka není tak prudkým jedem jako bílý cukr. Ten jde totiž přímo do žíly. Proč je tedy bílá mouka menším zlem než bílý cukr? Je to důsledek toho, jak systém postupně ztrácel svou schopnost lidi kontrolovat.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč

ACAI BERRY BIO 100 g

zpomalí stárnutí

229 Kč

MACA 100 g

vyladí hormony

149 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Zatímco dříve bílá mouka stačila, bílý cukr, který dnes najdeme téměř ve všem, byl pro systém nutností a zejména se osvědčil jako mnohem účinnější. Jak se stáváme na něm závislí, postupně nám likviduje slinivku.

Co je toho účelem? Abychom byli ne-mocní, tedy nikoliv mocnější než ONI sami.

Pokud chceme skutečně duchovně růst a být mocní ve smyslu mít moc nad sebou, nikoliv nad ostatními, musíme mít čím dál silnější imunitu vůči svému okolí. Proti nemocem, proti mentálním útokům, proti všemu.

Pokud nemáme imunitu, jsme ne-mocní a tudíž nemůžeme ani duchovně růst.

Proto je bílý cukr nejtěžší překážkou růstu. Ale i to je zkouška.

Po-travin, kterými nás kromě bílé mouky a bílého cukru systém udržuje ne-mocnými, je mnohem více:

– mléko a mléčné výrobky

– vejce

– a samozřejmě maso,

do něhož je zakódován strach ze smrti, který tak přechází na samotného konzumenta.

Není to genialita hodna šílenců, jak snadno manipulovat s člověkem, když má strach ze smrti, jelikož je pak možné do něj vcházet podle libosti? Nemají totiž imunitu.

Abychom se mohli probudit, musíme nejdříve odhodit strach ze smrti. Toho se však nikdy nezbavíme, pokud budeme i nadále konzumovat maso. Teprve pak můžeme začít budovat imunitu, abychom byli silnější a sami sebou.

„Musíme jíst maso, abychom měli sílu? Kdopak tuto geniální manipulaci asi vymyslel? Třeba někdo s geniální, ale zároveň velmi úskočnou myslí?

g.i.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Co jsou ve skutečnosti nenápadné jedy269b - Co jsou ve skutečnosti nenápadné jedy MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Co jsou ve skutečnosti nenápadné jedy OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Co jsou ve skutečnosti nenápadné jedy monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Brahmi extrakt 20%, nad 3000 Kč Kotvičník extrakt 90% 20 g

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CHLORELLA BIO 200 tbl.

detoxikace těla

269 Kč

LNĚNÉ SEMÍNKO 1 kg

dodá zdravé tuky

89 Kč

VILCACORA 100 kapslí

detoxikace

429 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*