Co je podstatou „uvěznění“ v reinkarnaci

Když víme, že tam nahoře něco je, tak prostě víme. A nezáleží na tom, zda-li tomu věříme či nevěříme. Důležité je vědět. Když pochopíme, že hrajeme roli, tak zároveň zjistíme, že svou roli nezměníme, protože režisérem našeho života je úplně někdo jiný.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

CORDYCEPS 100 g

zpomalí stárnutí

319 Kč

QUINOA 500g

doplní bílkoviny

99 Kč

ENERGIZÁTOR 30 ml

vyšší energie

2391 Kč


Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Proto vůbec nezáleží na tom, co děláme, ale jaké máme k tomu vnitřní pohnutky, což je projevem něčeho, co by se v našem světě dalo připodobnit ke vztahu loutky a loutkáře.

REKLAMA

Nikoliv černý, ale BÍLÝ PÁTEK v eshopu Energie života!

Slevy na téměř všechny produkty značky Energie života!

ZOBRAZIT VŠECHNY SLEVY


Ale kdo je vlastně loutkář?

Možná jej nikdy nespatříme, protože by pak život ztratil veškerý kouzelný smysl a přestal by existovat.

Jenže co my jen víme, co je to existence?

Jak bychom my, tak malé bytosti, chtěli pochopit smysl samotné existence?

Proto v našem světě existují pro nás role, abychom je hráli.

Otázkou zůstává, zda-li vědomě či nevědomě.

To je podstatou svobodné vůle – vědět či nevědět.

To druhé ovšem dříve či později vede k destrukci, protože frekvence matky Země se neustále zvyšují a my se jim musíme přizpůsobovat.

Když se člověk přetváří, vždy to bolí.

Pokud nevíme, tak nevíme, že máme něco dělat. Předáváme tak smysl svého života stroji, u kterého ale lékaři, tedy opraváři, nemohou jeho použitelnost protahovat do nekonečna.

Obzvlášť když se většina z nás o zdraví ani nestará, jelikož je nám od malička vštěpováno, že nemáme mít rádi sami sebe. Jak pak můžeme milovat ty ostatní?

Smyslem naší existence pak není skutečná bezpodmínečná láska uvnitř nás. Je to pouze program, který se nám sní, tedy byl nám vsazen do snu. Toto je pravý spánek, nikoliv stav, za který považujeme každodenní pobyt v posteli.

Vládci tohoto světa nejsou potomky mimozemských bytostí. Jsou to nejvyšší z nás, kteří přišli na to, jak řídit tento svět, který nám tady zanechali naši skuteční rodičové.

Abychom tak mohli pochopit sami sebe, musíme nejdříve pochopit své vlastní rodiče.

Pochopit sami sebe pak můžeme buď zevnitř anebo i pohledem ven. V tom případě si ale musíme být vědomi, že vše vně je pouze zrcadlovým odrazem. Ještě k tomu převráceným a notně zkresleným.

Když tedy proti něčemu brojíme, je to stále naší součástí. Záleží jen na tom, zda-li vyřešenou (varujeme) či nikoliv (závidíme).

Pokud chceme vědomě konat, nesmíme se soustředit na to, co přesně děláme, ale na samotný účel, proč tak chceme konat. A stejně tak nesmíme zapomínat, že všichni kolem nás jsou aktivní herci, kteří v drtivé většině o své roli nevědí. Nechápou, že to, co vidí vně, je pouze jejich zrcadlem, které jim skutečnou realitu převrací a zkresluje. A tak vnitřní pozitivita je tak vnější pokřivenou negativitou a vnitřní negativita je zase pokřivenou pozitivitou vnější. Ačkoliv se to může zdát krajně matoucí, je tento princip důležitý pro udržení rovnováhy v tomto světě. Bohužel zkreslení v dlouhodobém horizontu přináší deformaci, jejíž důsledkem je, že když sami sebe považujeme za boha (ego vůči egu), či někdo jiný nás stejným způsobem uctívá (ego či ega vůči egu), tak nás to přivede k iluzornímu přesvědčení, že nad námi již nic není. A upřeme do svého vnějšího zrcadla silný hypnotický pohled, že rázem zapomeneme, kým vlastně jsme.

To je podstata REINKARNACE.

Její hybnou silou je droga ze všech nejsilnější.

Závislost na egu zvaná egoismus,

tedy nikoliv ego samotné.

g.i.

REKLAMA

Monoatomické zlato rozšiřuje vědomí

Zlato ormus 576x700web final hot 247x300 - Co je podstatou „uvěznění“ v reinkarnaci 269b - Co je podstatou „uvěznění“ v reinkarnaci  MONOATOMICKÉ ZLATO AKTIVUJE DNA

Již spící prorok Edgar Cayce hovořil o léčivém použití zlaté vibrační energie jako o léčbě koordinací impulzů v nervovém systému. Doktor Richard Gerber, autor knihy „Vibrační medicína“, říká, že monatomické zlato je produktem, vhodným pro jednotlivce, kteří se chtějí rozvíjet směrem k vyššímu vědomí, samoléčení a jsou na cestě duchovní transformace.

2665 - Co je podstatou „uvěznění“ v reinkarnaci  OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Co je podstatou „uvěznění“ v reinkarnaci  monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1500 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 2000 korun MACA BIO 100 g, nad 2500 Kč Kotvičník extrakt 50% 20 g, nad 2500 Kč Camu Camu BIO 100 g v hodnotě 349 Kč.

REKLAMA

SAMOLEPKA 1 ks

posílení duše

89 Kč

KŘEMELINA 150 g

posílí kosti, vlasy, kůži

169 Kč

KOTVIČNÍK plody 100 tob.

hormonální rovnováha

429 Kč

CAIGUA 100 tob.

zdravé tělo

419 Kč


Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*