Chytré bylinky pozvednou vaši mysl do jiné ligy

Převážně duševně pracující lidé či studenti neustále hledají způsoby, jak stimulovat myšlení. Respektive jak se nastartovat, když jste po celodenní práci unavení, ale všechno jste ještě nestihli. Káva už nezabírá, stejně tak zelený čaj. Máme pro vás ideální tip. Kombinaci moderní technologie s naprosto přírodními prostředky.

KOTVIČNÍK FORTE 100 tob. extrakt 90% saponinů
Líbí se Vám téma článku? Podělte se o něj s přáteli nebo jim ho pošlete e-mailem

Ginkgo je mezi naturálními povzbuzovači velmi známým a oblíbeným stromem. Jedná se o opadavý strom dorůstající do výšky 20-35 metrů.

V angličtině se mu rovněž přezdívá „Panenské vlasy“, protože připomíná takto nazývaný druh kapradiny. Ginkgo velmi dlouho roste. Nejstarší ginkgo strom na světě má přibližně dva tisíce let.

V Evropě byl poprvé představen ve druhé polovině 17. století, ačkoli první zmínky o lékařském užití se datují již v době 2800 let před Kristem.

Sušené listy z jinanu dvoulaločného mají široké použití. Využívají se jako prevence cévních onemocnění, infarktů nebo mozkových příhod. Jejich užívání zvyšuje průtok krve končetinami, nervy a mozkem, což napomáhá myšlení a paměti.

Zlepšit koncentraci a zvýšit mozkovou aktivitu umí také bylina brahmi neboli Kosmické vědomí. Jde o bacopu drobnolistou, která se poměrně často používá také jako akvarijní rostlina.

Posiluje také imunitní systém, snižuje nervozitu, zlepšuje spánek, schopnost hojení a pomáhá také při některých kožních onemocněních.

Brahmi může být rovněž účinnou pomůckou pro studenty, jelikož podporuje učení a následné pamatování učiva. (amb)

Brahmi můžete zakoupit v eshopu Energie života.

Ormus aktivuje DNA a zvyšuje inteligenci

Ormus269b - Chytré bylinky pozvednou vaši mysl do jiné ligy ORMUS AKTIVUJE DNA a ZLEPŠUJE INTUICI

Ormus, tedy monoatomické zlato, se již od dob starého Egypta často dává do souvislosti se zvyšováním inteligence a komplexně zdravím mozku. Nedlouho poté, co David Hudson objevil ormus a začal jej analyzovat, prohlásil, že látka dokáže opravit tělo na genetické úrovni. Odborníci, kteří se účinky ormusu zabývají, rovněž tvrdí, že dokáže opravit chyby v DNA a dokonce aktivovat „spící“ DNA.

2665 - Chytré bylinky pozvednou vaši mysl do jiné ligy OBJEDNEJTE SI ORMUS 27a1 - Chytré bylinky pozvednou vaši mysl do jiné ligy monoatomické zlato

POŠTOVNÉ nad 1000 Kč ZDARMA, DÁRKY: nad 500 korun MACA BIO 100 g, nad 1000 Kč druhá MACA BIO 100 g, nad 1500 Kč Kotvičník 50% 20 g, nad 2000 Kč Kotvičník 50% 20 g ZDARMA.​

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*